by W O O D I E at 6 godzin(y) temu
Witam! Chciałbym wam podsunąć pewien pomysł, ponieważ, zdarzyło mi się, że wystawiłem złoty item za np. 12 kredytów podczas wystawiania niebieskich przedmiotów. W związku z tym chciałem zapytać, czy zostanie wprowadzone takie coś jak np. potwierdzenie wystawienia przedmiotu, ponieważ czasami przez pomyłkę wystawia się nie ten item, który się chce wystawić.
by dawidskwarczynski@wp.pl at 11 godzin(y) temu
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Home/Codzienne wyzwania

Opis propozycji / pomysłu


Zwracam się z prośbą i proponuję zmianę terminu na zaliczenie codziennego wyzwania.

Aktualnie: do końca dnia
Propozycja: 24h od spełnienia warunków wyzwania albo automatycznie

Uzasadnienie przydatności:

często jest tak, że wykouję zadanie a zapominam je zatwierdzić. W przypadku TK, gdy trening zaczyna się o 21, na potwierdzenie wykonania zadania mam niecałe 2 godziny.
by hubo10 at 08.04.2020, 22:45
Hej

Czy będzie taka możliwość żeby zmienić nazwę klubu jeden raz za free tak jak jest w przypadku zmiany nazwy zawodnika?

Pozdrawiam
hubo10

Proszę zastosować się do wzoru w przeciwnym razie temat zostanie zamknięty po 24h. // Serge
by Lacher276 at 08.04.2020, 10:08
Fajnie by było gdybyście powrócili do tego gdy Energi ajets co minute

Fajnie by było, gdyby wchodząc na forum przeczytasz regulamin. 
24h na zastosowanie się do wzoru, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu. // Serge
by CentralMid at 07.04.2020, 17:59
Cześć,
Zgłaszam bład w funkcjonowaniu administracji footballteam.
Zostałem niesłusznie zbanowany za multikonto oraz pozbawiony jakiejkolwiek szansy odwołania.
Na maila dostałem tylko zdawkową automatyczną wiadomość aby odpowiedzieć mailem.

Oczywiście skorzystałem z tej możliwości dnia 23.03.2020.

Dziś mamy 07.04.2020, czyli ponad dwa tygodnie po tej akcji zagranej przez TenDobry i zero odzewu. 

Nie mam możliwości zalogowania się do gry by zgłosić to przez formularz supportu w grze.
Na forum także zniknął ten jakże niewygodny temat składania skarg.

Wklejam treść maila, może się zgubił na poczcie:

"nie zgadzam się z nałożonym banem na moje konto. Proszę o udowodnienie winy, najlepiej ze wskazaniem logów sugerujących i potwierdzających logowanie na wiele kont.

Z poważaniem, Central Midfielder."


Nie mam numeru zgłoszenia bo takowy nie został nawet nadany. Tak działa system mailowy, jak mniemam.

Proszę o ustosunkowanie się do zgłoszenia oraz ukaranie członka administracji który nie spełnia swojej roli.
by Zybi at 07.04.2020, 13:13
Czołem,

Propozycja usprawniająca widok nadchodzących meczów.

Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Klub
Opis propozycji / pomysłu: W widoku klubu, w terminarzu rozgrywek na dany dzień, dodanie informacji o rodzaju meczu jaki jest rozgrywany (liga/sparing/puchar).

Uzasadnienie przydatności: W tej chwili jedyną opcją, żeby zobaczyć w jakich rozgrywkach mecze gra drużyna jest główny widok konta i to tylko dla nadchodzącego spotkania.
Myślę, że zmiana, choć drobna, byłaby pomocna i dałaby lepszy pogląd członkom zespołu na to co się wydarza w klubie w danym dniu.
by Lajzowsky92 at 05.04.2020, 20:40
Na wstępie napiszę że nie mam na celu tu negować czy hejtować czegokolwiek.


Chodzi mi o zmianę tego spamu powiadomień w grze. Dzisiaj od godziny 20:02 ( moment zapisania się na pojedynek na tricki) do 20:25 cały czas co 30 sekund powiadamiało mnie że "nie znaleziono partnera do pojedynku na tricki". W między czasie kilka innych powiadomień tj. wiadomości prywatne + to że ktoś coś ulepszył, chociaż mnie to totalnie nie interesuje ale dobra. 

Tak, wiem, mogę wyłączyć dzwięki przeglądarki albo coś, ale w tym samym czasie, podczas tego żmudnego czekania na pojedynek, oglądam sobie YouTuby żeby zabić czas. 
Nie da się wytrzymać kiedy cały czas mi te powiadomienia strzelają i trzaskają, a jeśli wyłączył bym dzwięki z innej przeglądarki, youtube włączył na innej przeglądarce, to się nie dowiem że pojedynek się rozpoczął. 

Jak wspomniałem, nie hejtuje, ale proszę, bo jest to dla mnie jak zapewne i dla wielu innych strasznie męczące. Niech to tak nie strzela z tak nieistotnymi infomacjami dla mnie. 

Nie mam nic przeciwko o powiadomieniach wiadomości prywatnych oraz rozpoczęciu meczu bądź pojedynku.

Proszę zastosować się do wzoru w przeciwnym razie temat zostanie zamknięty po 24h. // Serge
by Ilek at 05.04.2020, 17:39
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: System awansów i spadków w Superlidze


Opis propozycji \ pomysłu: 
Moją propozycją jest zmiana systemu awansów i spadków dot. Superligi.

Pierwsza z nich jest dość prosta, polegająca na tym, że z Superligi spadają zespoły z miejsc 5-8, a awansują do niej mistrzowie z 1 lig.

Alternatywną opcją jest wprowadzenie baraży o awans między zespołami z I lig z których zostałyby wyłonione 2 drużyny, które awansowałyby do Superligi. Z Superligi spadałyby 2 zespoły i trafiały losowo do lig, których przedstawiciele awansowali do Superligi.

Uzasadnienie przydatności: Obecne rozwiązanie biorące pod uwagę Overall klubów krzywdzi te zespoły, które osiągają podobne, bądź nawet lepsze wyniki mając niższy overall dzięki choćby większej aktywności na meczach czy lepiej dobranej taktyce. Porównując to do futbolu w prawdziwym życiu, jest to dyskryminowanie mniejszych klubów tylko dlatego, że mają mniejszy budżet (w przypadku FT klubowy OVR, który nie zawsze idzie w parze z osiąganymi wynikami).
by timxp at 04.04.2020, 15:40
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Rynek
Opis propozycji \ pomysłu: 
Okej, słowem wstępu. Obserwując czat, a dokładniej zakładkę "Handel" napotkamy wysyp wiadomości zaczynających się od "sprzedam". Proporcja tych wiadomości do kupców to jakieś 20:1. Mimo to dosyć ciężko kupić zadowalający nas set, bo ceny są wysokie, a nikt nie chce ryzykować wystawienia setu i "grania nago". Stąd powstają łańcuchy - "kupię od ciebie set, kiedy sprzedam swój, mam już kupca, ale on musi sprzedać swój". Moja propozycja brzmi następująco: trzeba ożywić rynek.

Jak to zrobić?


1. Dodanie kolejnego tieru setów - platynowy (trzeba wrzucić go do paczek), diamentowy (również w paczkach). Przygotowanie się to dorzucania kolejnych w dłuższym okresie. Błędem według mnie była możliwość ulepszania złotych itemów na platynowe, zamiast dorzucenia ich na rynek. 

2. Dodanie nowych paczek - np. legendarnych:
Brązowe paczki: możliwe trafienie maksymalnie złotego przedmiotu.
Srebrne paczki: możliwe trafienie maksymalnie platynowego przedmiotu.
Złote paczki: możliwe trafienie minimalnie zielonego.
Platynowe paczki: minialnie czerwonego.
Mistrzowskie: minimalnie złotego
Legendarne: platyna albo diament

3. To co w ekonomii nazywa się zwiększeniem popytu pieniądza - przekładając na grę - można to osiągnąć dzięki:
-zmniejszeniu ceny kredytów - przy obecnych cenach wydając 400 zł można kupić ledwo słaby złoty set. Na plus są pakiety, które jak mniemam schodzą bardzo dobrze. Według mnie (nie mam dostępu do danych) obniżenie cen spowoduje wam wyższe wpływy.
-nowe zadania - tutaj się nie będę rozwodzić, bo są od tego osobne wątki (https://community.footballteam.pl/thread-4645.html). Dodam tylko, że gracze poza mikrotransakcjami też muszą mieć jakąś możliwość zdobywania kredytów. Z perspektywy gracza grającego od początku mogę powiedzieć, że wpływy z zadań są już mocno ograniczone i ciężko mi jakkolwiek ulepszać już postać. Ten moduł najbardziej potrzebuje odświeżenia.

4. Z drobniejszych poprawek: umożliwienie wystawienia itemów na rynek bez uprzedniego ściągania ich oraz wystawienia wszystkiego jako cały set. Zachęciłoby to graczy do wystawienia przedmiotów z dwóch przyczyn - mniejsze ryzyko związane ze sprzedażą (ktoś np. może kupić tylko jeden item, wtedy zostajemy bez seta), dzięki czemu można byłoby też szybciej sprzedać set. Drugą przyczyną jest łatwiejsza możliwość kupna nowego seta. 

5. Przypuszczalnie dobry wpływ miałoby też zmniejszenie liczby reprezentacji i klubów, z których są sety, ale to już jest ryzykowne stwierdzenie i cięższe do przeprowadzenia.


Ogólnie bez dostępu do danych mogę tylko gdybać i z tego powodu (również z takiego, że mi się nie chce, bo i tak nic nie będę z tego miał) nie napiszę szczegółowej analizy. Jeśli wpadnie mi jeszcze jakiś pomysł to dopiszę. 

edit1 Prawdopodobnie pojawiłaby się potrzeba przepalania setów, żeby ograniczyć ich liczbę np. poprzez umożliwienie przejścia z setu zielonego do końca ulepszaniem go na 20 poziom tak jak teraz jest w przypadku złotego i platynowego. Trzeba by tylko było odpowiednio dopasować cenę ulepszeń.

Uzasadnienie przydatności
-gra staje się bardziej atrakcyjna
-przyciągnie graczy przed monitor - trzeba robić zadania, więcej kombinować z setami, co z kolei jest atrakcyjniejsze dla reklamodawców
-poprawi się interakcję między graczami
by Hipek at 04.04.2020, 15:26
Witajcie, 
jeśli podobny temat był to przepraszam, ale piszę go na szybko i nie szukałem szczerze mówiąc.

Moduł, w którym chcesz coś zmienić:
Silnik meczowy - pokazywanie OVR

Opis propozycji \ pomysłu: 
Mam pomysł odnośnie OVR - jak wiemy w trakcie meczu kondycja odgrywa dużą rolę, co za tym idzie OVR poszczególnych zawodników, ale też zespołu jako całości odpowiednio maleje. Czy dałoby się wprowadzić zmianę, która w trakcie meczu aktualizowałaby na bieżąco OVR zespołu oraz każdego zawodnika? 

Uzasadnienie przydatności:
Byłby to dobry podgląd dla trenerów, kogo w danym momencie zmienić, a także jak bardzo drużyna słabnie. Pomogłoby to dostosować strategię na poszczególne fazy meczu.

Miłego dnia!

Brak Ankiety dodana / Dominik96
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 82
  • Dalej 
Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.
Login/Adres e-mail:

Hasło


Logowanie
Szukaj na forum

Użytkownicy online
Aktualnie jest 18 użytkowników online.
0 Użytkownik(ów) | 15 Gość(i)
Bing, Google, Yandex