by Poziomka at 1 godzinę temu
Proponuję dodać nick sprzedającego na rynku, co ułatwiło by handel między graczami.

Brak ankiety - dodana + Zapoznaj się z regulaminem i dostosuj swój wpis do wzoru po 24h temat zostanie zamknięty jeśli tego nie zrobisz. /Dominik96
by Luis Fonsi at 3 godzin(y) temu
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Silnik meczowy
Opis propozycji \ pomysłu: Pomysł jest taki aby każdy użytkownik FT mógłby oglądać mecz 3D/4D za pośrednictwem przeglądarki lub apki .

Uzasadnienie przydatności:  Oglądanie meczy sprawiało by przyjemność oraz tzw fun z gry. Mecze takie byłyby o wiele bardziej wygodne dla graczy do obejrzenia.Zamiast patrzeć na takie oto cuda...
Wiem parę razy były już takie propozycje ale naprawdę jak to zmienicie to gra zasłuży na 5 gwiazdek, jedyne co mi w niej brakuje lubię się ulepszać i oglądać mecze ale nie takie jakie są tylko 3d lub 4d to byłoby coś!
Dawałem taką oto propozycje w maju przed premierą gry mieliście zrobić ale po paru dniach to ucichło więc jeśli ty chcesz by takie coś weszło to napisz!!
Forum: DYSKUSJE
by incognito_328 at 4 godzin(y) temu
Witam mam problem odnośnie sparingu, mój klub jest już zapisany 3 raz, a poprzednie dwa się nie odbyły, bo nie mieliśmy przeciwnika, a problem w tym, że gdy system nie znajdzie przeciwnika to przychodzi o tym powiadomienie, a w tej sytuacji nie było żadnej takiej informacji, proszę o pomoc i rozwiązanie problemu
by Cyan at 4 godzin(y) temu
Opis Propozycji / Pomysłu

A Gdyby tak dodać banner klubu w formie flagi? żeby dodać banner to będzie trzeba mieć ten swój w pliku .png
Dzięki bannerowi stadion klubowy by się zmienił na barwy bannera.

Możecie wruszyć ten pomysł w życie?

Dodałem ankietę. // Serge  
by Xiden at 8 godzin(y) temu
[Obrazek: podsumowanie8.jpg]

Garść statystyk. 9 sezon startuje już dziś.

Podsumowanie sezonu
by krzyszagroda@gmail.com at 17.08.2019, 18:47
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Mecze sparingowe

Opis propozycji \ pomysłu :
Siemka chciałbym żeby football team dodało żeby można było się umawiać z klubami na sparing np:
Nankatsu chce zagrać mecz sparingowy z Titans (na przykład dzień przed finałem turnieju mistrzów) to Nankatsu próbuje się umówić z Titans (Oczywiście jak Titans Się zgodzi) to grają ten mecz Smile

Albo żeby był przyznawany podobny ovr żeby wyszukiwało tak:

0-10
11-20
21-30
31-50
51-65
66-80
81-99
100-120
121-170

i tak dalej Smile
Dziękuje i pozdrawiam
by .NETLepszy at 17.08.2019, 11:06
Witam szanowną administracje,

W dniu wczorajszym otrzymałem od was bana za rzekome multikonto z graczami o numerach ID: 30326 oraz 30347.

Z tych kont korzystają 3 różne osoby. Jesteśmy kolegami z pracy i jak łatwo się domyślić, korzystamy ze wspólnego firmowego IP (wasz regulamin nie zabrania takich rzeczy). Jeżeli przejrzycie logi, zauważycie że logowanie z tego samego IP odbywa się tylko w godzinach 8-16 i wyłącznie w dniach roboczych. 

Wracając do regulaminu, a konkretnie pkt. 19, w którym jako jedynym można coś wyczytać o multikontach.

"Zabrania się posiadania przez 1 osobę więcej niż 1 konta na danym serwerze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem, że zachowanie graczy, ich dane nie wskazują, że zarządza nimi ta sama osoba. Konta te nie mogą mieć jednak podobnych maili/nicków/czasów logowań."

Żaden z nas nie posiada drugiego konta, używamy osobnych komputerów. Może bana dostaliśmy za to że mamy podobny czas logowania? Tak jak pisałem wyżej, pracujemy w godzinach 8-16 dlatego te czasy będą się pokrywać. 

"Niedozwolona jest również jakakolwiek interakcja między kontami z tego samego adresu IP (np. wymiany przedmiotów, paczek, miniboostingów, bycia w tzw. poleconych)."

Między kontami nie dochodziło do wymiany przedmiotów. Także, domyślam się że, powodem bana było bycie w tzw. "poleconych". Jeżeli tak, to jaki sens w takim razie ma system "poleceń"?

"Administrator zastrzega sobie prawo do zbanowania kont w przypadku, gdy któryś z powyższych warunków zostanie spełniony, a styl wypowiedzi z dwóch i więcej kont będzie sugerował, że opiekę nad nimi sprawuje ta sama osoba."

Tutaj odwołania kolegów od bana:
1. https://community.footballteam.pl/thread-3270.html
2. https://community.footballteam.pl/thread-3269.html
Macie teraz możliwość porównania "stylu pisania", każdego z nas.


Podsumowując, mam nadzieje, że ogarnięcie się na tyle i posprawdzacie wszystko w logach i podacie jakieś konkretne powody bycia zbanowanym.
Bo jak na razie, wasz ban dla nas jest bezpodstawny.


Pozdrawiam,
.NETLepszy
by PARMA Warrior at 17.08.2019, 00:35
Witam,

W dniu dzisiejszym otrzymałem wraz z graczami o ID 30347 oraz 30330 bana za rzekome multikonto. Chciałbym poznać przyczyny tego bana. Osoby wraz z którymi zostałem zbanowany to moi koledzy. Wspólnie wraz z innymi znajomymi z pracy zaczęliśmy grać w tą grę. Proszę sprawdzić logowania większości kont z klubu o ID 2877. Większość z tych osób skończyła już grać, jednak wierzę że będziecie w stanie sprawdzić logi w archiwum. W związku z tym że pracujemy w jednym miejscu i logujemy się w godzinach pracy tj. 8-16 w sieci firmowej, IP z których gramy może być takie same. Jednak jeśli popatrzyć na logowania w weekendy czy po godzinie 16, wychodzi na to że każdy z nas korzysta z konta sam i o multikoncie nie może być mowy. Analizując punkt po punkcie regulamin a konkretnie jego 19 punkt:

Zabrania się posiadania przez 1 osobę więcej niż 1 konta na danym serwerze. 
Nikt z nas nie posiada więcej niż 1 konto na serwerze.

Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem, że zachowanie graczy, ich dane nie wskazują, że zarządza nimi ta sama osoba. Konta te nie mogą mieć jednak podobnych maili/nicków/czasów logowań. Niedozwolona jest również jakakolwiek interakcja między kontami z tego samego adresu IP (np. wymiany przedmiotów, paczek, miniboostingów, bycia w tzw. poleconych). 
Jaki sens w takim razie mają poleceń? Jeśli polecił mi grę ktoś z pracy i obaj korzystamy z jednej sieci to logicznym jest, że będziemy mieć jedno IP. Owszem miałem w poleconych tych dwóch graczy, jednakże żadna wymiana przedmiotów czy paczek oraz boosterów nie miała miejsca.

Administrator zastrzega sobie prawo do zbanowania kont w przypadku, gdy któryś z powyższych warunków zostanie spełniony, a styl wypowiedzi z dwóch i więcej kont będzie sugerował, że opiekę nad nimi sprawuje ta sama osoba. Niedozwolone jest również zasiadanie konta innego Gracza w jakiejkolwiek formie.
Ta część regulaminu raczej również nie ma zastosowania. Na czacie nie udzielałem się, nikt z Administracji do mnie nie pisał. Oraz konta nie były w żaden sposób zasiadane przez innego gracza.

Domyślam się że powodem dla którego nagle zostałem zbanowany był dobry wynik w pojedynkach na triki. Doszły mnie słuchy, że na "pogaduchach" pewnym osobom strasznie nie podobało się że ktoś może być od nich lepszy. Czy od teraz nową metodą walki administracji z graczami będzie banowanie tych którzy mają lepsze wyniki niż płatnicy?

Bardzo chętnie poznałbym dowody na podstawie których stwierdziliście że kontami kieruje jedna osoba.

Pozdrawiam
by grack0 at 16.08.2019, 23:02
Witam,

Piszę odnośnie bana z powodu: Multikonto z ID 30326 oraz 30330.

Bardzo zdziwiła mnie ta informacja ponieważ z kont korzystają 3 różne osoby. Fakt, jesteśmy znajomymi i korzystamy ze wspólnego firmowego IP. Zgodnie z regulaminem korzystanie z konta ze wspólnego adresu IP jest dozwolone. Proszę o sprawdzenie logów, ponieważ korzystanie z tego samego IP odbywa się wyłącznie w godzinach 8.00 - 16.00. Poza tymi godzinami każdy korzysta ze swojego prywatnego Internetu.

Cytując punkt 19 regulaminu:
"Niedozwolona jest również jakakolwiek interakcja między kontami z tego samego adresu IP (np. wymiany przedmiotów, paczek, miniboostingów, bycia w tzw. poleconych)."
Domyślam się, że powodem bana jest bycie w tzw. poleconych, bo inne interakcje pomiędzy tymi kontami nie miały nigdy miejsca. Chyba, że się mylę, to proszę administrację o wskazanie konkretnego powodu.

Nie wiem po co istnieje w takim razie system poleceń skoro dostaje się za niego bana. To chyba logiczne, że zazwyczaj polecamy grę znajomym/rodzinie itp., którzy zazwyczaj korzystają z tego samego łącza.

Oprócz tego, rozwijanie 3 kont z ov ~120 jest czasowo nie możliwe przez jedną osobę. Rozwijanie jednego konta zajmuje sporo czasu, a co dopiero 3 równocześnie.


Pozdrawiam,
grack0
by mateq00 at 16.08.2019, 18:53
Witam, chciałbym się odnieść do bana którego otrzymałem w dniu 14.08.2019. Blokada konta jest niesłuszna, a decyzja administratora banującego niezrozumiała. Mam nadzieję, że blokada była dodawana po obiektywnej opinii i poprzedni ban jednodniowy, który również był niesłuszny nie zaważył na decyzji podjętej w tym momencie. Jestem osobą pracującą w godzinach nocnych 5 dni w tygodniu, wymiar czasu pracy jest zawsze stały 20-4. Próbowałem skupować złote przedmioty, jednak za każdym razem jak była możliwość po kliknięciu kup, wyskakiwał komunikat, że nie ma już tego na aukcji i przeniosłem się na skupowanie boostingów. Biorąc pod uwagę fakt, że wydawałem na gre praktycznie regularnie pieniądze, używanie bota w moim przypadku byłoby skrajną głupotą, po co miałbym ryzykować utratę koło 1000/2000 dla kilku kredytów zarobionych na boostingu? Dorobiłem się wszystkiego tak jak trzeba i zainwestowałem w grę. Prosiłbym o ponowne rozpatrzenie tego bana i podanie konkretnych argumentów, bo bot nigdy nie był używany, a grę klikałem jedynie za pomocą komórki, gdzie mi się wydaję, że takie boty nawet nie istnieją. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości proszę śmiało pisać jestem pewien, że 99% przypadków, które są dla Was pod znakiem zapytania jestem w stanie wytłumaczyć, pozdrawiam! 

 TD Enzo2115 (ID: 2652)
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 73
  • Dalej 
Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.
Login/Adres e-mail:

Hasło


Logowanie
Szukaj na forum

Użytkownicy online
Aktualnie jest 34 użytkowników online.
1 Użytkownik(ów) | 30 Gość(i)
Bing, Google, Yandex, Aron R