by Aron R at 7 godzin(y) temu
 Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Silnik meczowy
Opis propozycji \ pomysłu:
Na przykład w wyniku faulu został podyktowany rzut karny a gracz z najwyższym SF (powiedzmy że z itemami ma ich tak ze 150) doznał kontuzji. Skoro ma kontuzję to ma ich tak naprawdę 15, więc niemal na pewno znajdzie się przynajmniej dwóch graczy na boisku co ma więcej tych SF (czyli więcej niż 15).
Koniec przykładu, ogólnie chodzi o to by w module wyboru wykonawcy (tak wiem to jest 75/25 bla bla bla ale nie o tym) uwzględniać wpływ kontuzji (czyli gracza 150 SF z kontuzją liczymy jako gracza z 15 SF) bo widzę że mimo wszystko tacy zawodnicy podchodzą do rzutów wolnych/karnych co kończy się katastrofą a nie golem.
Uzasadnienie przydatności:
Czy w realnej piłce zawodnik co doznał urazu np kostki podszedłby do rzutu wolnego/karnego? Nie wydaje mi się Wink
by Dominik96 at 03.07.2020, 21:05
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Klub
Opis propozycji \ pomysłu: Proponuję zmianę OVR, od którego można założyć klub powiedzmy od minimum 100 
Uzasadnienie przydatności: Obecnie wielu graczy już od posiadania minimum 40 OVR zakłada swój klub, po skompletowaniu składu dołącza on do ligi, słabsi zawodnicy pograją  w nim kilka meczów i zaczyna im się nie podobać, po czym z niego odchodzą do innego klubu, wtedy przy braku minimum zawodników do gry klub zaczyna oddawać walkowery i tych klubów przybywa z każdym dniem coraz więcej, a nie  ma ich kto zastąpić, ponieważ takich klubów jest zbyt dużo. Dlatego proponuję zmianę minimum OVR do założenia klubu
by PograjmyRazem at 02.07.2020, 22:19
Witam może dodacie listę transferową 

Ponieważ ciężko wyszukać zawodników, 
A dzięki takiej liście każdy gracz może się tam dodać jak by był bez klubu. 

Dużo nowych drużyn nie może nikogo znaleźć ponieważ na czacie nikogo nowego nie ma i nikt nie pisze piszą ta ovr od 60 

By była taka lista transferów by każdy mógł się dodać kto nie ma klubu i łatwiej by znalazł klub oraz klub by łatwiej szukał graczy 

Np. By mogło to tak wyglądać 

Jest lista graczy wolnych zawodników i można wejść w takę ogłoszenie i każdy taki zawodnik by miał czat gdzie drużyny by mogli pisać do wolnego gracza i lepiej by to wyglądało niż ten czat gdzie żeby coś napisać to na PW trzeba wejść napisać i czekać, a dzięki takiej liście by mieli czat z zawodnikiem i by mogli szybciej się dogadać 

Parę już podobnych tematów była i większość była na tak a zostały odrzucone.. 
Przykład tematu:
https://community.footballteam.pl/thread-3573.html

Właściciele tej gry mogę jakoś inaczej to zrobi ale żeby łatwiej było pozyskiwać niż pisząc na ty czacie
by BadBramer at 01.07.2020, 01:15
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Klub

Opis propozycji \ pomysłu: Dodanie możliwości wypłacania premii przez władze klubu dla zawodników(raz na sezon)Uzasadnienie przydatności:
 Każdy z zawodników chce grać w topowych klubach by na koniec sezonu dostawać liczne nagrody. Dajmy też szansę klubom ze środka tabeli zatrzymać swoich zawodników na następny sezon dodając moduł wypłacania premii swoim zawodnikom za różne osiągnięcia i wkład dla drużyny podczas sezonu[color=rgba(255, 255, 255, 0.9)](ilość strzelonych bramek dla napastników czy chociażby interwencje bramkarzy czy też zaangażowanie w werbowanie zawodników) Taki moduł przyczyniłby się do możliwości dodatkowej negocjacji z zawodnikiem by pozostał na kolejny sezon, bądź pochwalenia go za wkład dla drużyny za sezon przeszły[/color]Brak Ankiety / Dominik96
by timxp at 29.06.2020, 12:00
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Wiadomości
Opis propozycji \ pomysłu: Pomysł zakłada dodanie do tematu wiadomości co trafiliśmy w treningu. Zamiast "Bonus w treningu", otrzymywalibyśmy wiadomość np. "Bonus w treningu - Złota paczka". 
Uzasadnienie przydatności:
Nie widzę sensu, żeby klikać w te wiadomości, bo przy robieniu treningu wyskakuje ich czasami nawet z 10, a dorzucając to tego wiadomości o zakładach robi się spam.

Dodatkowo: 
Proponuję opcję wyciszenia dźwięku wiadomości, bo słuchanie tego plumkania jest denerwujące.
by c39p at 28.06.2020, 19:02
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Wiadomości

Opis propozycji \ pomysłu: Dodanie licznika znaków w okienku wiadomości prywatnych i klubowych

Uzasadnienie przydatności:
W ten sposób wiadomo, że trzeba się streszczać lub nie - dwukrotnie wysyłałem długie wiadomości, jedna klubowa i jedna na priv, obydwie miały ucięte końcówki bo nie znałem limitu znaków. A, no i wygląda też na to że limit do wiadomości klubowych jest mniejszy, gdyż specjalnie testowałem ją na PW, i jak wysłała się cała innemu userowi, tak w wiadomości klubowej brakowało dwóch linijek tekstu.
by Aron R at 28.06.2020, 11:15
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Trening tricków
Opis propozycji \ pomysłu: 
Rozszerzyć trening tricków do 20 poziomu, na podobnej zasadzie co trening do 10 poziomu (tj próba wytypowania współczynnika, ale nie byłby on z przedziału 1-10 a 1-20), jednak wymagałby posiadania wszystkich tricków wytrenowanych na 10 poziomie. Nagrody za wytrenowanie każdego poziomu tricków 11-20 mogłyby być zróżnicowane (np klucze, ZP, euro, energia itd).
Alternatywna formuła treningu tricku (bo czemu nie?):
System losowałby np 11 współczynników (unikalnych z zakresu 1-50) a jeden z nich należy wybrać by pomyślnie wytrenować poziom tricku. Pierwsza próba jest oczywiście czystym strzałem, natomiast po każdej gracz dostaje w wiadomości systemowej numery, które nie trenują tricku (a więc należy wybrać ten, którego się na skrzynce nie otrzymało) i oczywiście żeby to nie było za łatwe - na skrzynce otrzymuje się współczynniki w innej kolejności niż w panelu wyboru tego współczynnika (np na skrzynce uporządkowane rosnąco a w panelu wyboru - losowo). Przykładowo:
Gracz otrzymuje na skrzynkę informację, że prawidłowym współczynnikiem nie jest: 1, 2, 3, 4, 6
A wylosowane współczynniki to: 3, 5, 2, 1, 6, 4
To należy wybrać współczynnik 5.
Oczywiście, każda próba zajmuje trochę czasu.

Uzasadnienie przydatności:
Czemu by tak nie rozszerzyć i tego modułu? Wielu graczy wytrenowało już tricki na maksymalny poziom a takie rozszerzenie trochę urozmaiciłoby i same pojedynki na tricki
by mily94 at 26.06.2020, 11:21
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Pojedynki na tricki

Opis propozycji \ pomysłu:
1) Punktowanie oprócz regularnych punktów z "sześciokąta" również za wygrane mini rundy
2) Ewentualna zmiana systemu z walki "turowej" na walkę "planową"

Uzasadnienie przydatności: Obecny system ogranicza się do nagradzania za "sztywne" punkty - preferuje to osoby, które grają "defensywnie" (rzucają przykładowo 6-7 kart na pojedynek). W rzeczywistości piłkarskiej premiuje się coś takiego jak ofensywny styl gry - zasada bramek na wyjeździe. Aby w pojedynkach zmotywować graczy do lepszej strategii proponowałbym dodatkowe punkty za pojedyncze rundy. Przykładowo Gracz A rzuca kartę o wartości 17, Gracz B kartę o wartości 15 - Gracz A oprócz 32 punktów z kart, dostaje 5 punktów za wygraną rundę. (W piłce ręcznej chociażby funkcjonuje coś takiego jak "gra pasywna", co również na swój sposób jest karane).
Co do pozycji drugiej - chodzi o to, aby przejść z systemu, gdzie gracze kolejno zrzucają swoje karty i rozliczani są w czasie rzeczywistym, na tryb, gdzie gracze po wylosowaniu przeciwnika mają określony czas (2-3 minuty), w którym ustawiają karty na każdą kolejkę "z góry" - po czasie system automatycznie przyrównuje karty z każdej tury, podlicza punkty i wyłania zwycięzcę (zmniejszenie czasu, który trzeba poświęcić na pojedynek powinno zwiększyć ilość osób, które będą te pojedynki grały).
by interiaspol@o2.pl at 25.06.2020, 14:57
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Rozgrywki

Opis propozycji \ pomysłu: W Superlidze grają najlepsi to trzeba powiększyć tą ligę do 16 zespołów. Tak naprawdę to mógł stracić prestiż ale był dostępniejszy dla innych. 

Uzasadnienie przydatności: Superliga była większa. Niektóre kluby nie grały miliardy meczów z sobą.

Dodałem ankietę. // Serge
by interiaspol@o2.pl at 25.06.2020, 13:17
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Rozgrywki

Opis propozycji \ pomysłu: W super pucharze będą grać zwycięscy Turnieju Mistrzów i Turnieju Europejskiego. Nagrody dla klubów grających:

Klub na 1 miejscu: 7,500,000 dla każdego zawodnika
Klub na 2 miejscu: 3,500,000 dla każdego zawodnika


Uzasadnienie przydatności: Wreszcie będzie turniej dla zwycięzców. I wreszcie Turniej Europejski i Mistrzów będzie polem walki a nie walką słabych. 
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 72
  • Dalej 
Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.
Login/Adres e-mail:

Hasło


Logowanie
Szukaj na forum

Użytkownicy online
Aktualnie jest 24 użytkowników online.
1 Użytkownik(ów) | 22 Gość(i)
Bing, c39p