Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem takiej możliwości
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
75.76%
25 75.76%
Nie
24.24%
8 24.24%
Razem 33 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Inne] wymiana paczek na paczki
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: rynek- wymiana paczek na paczki
Opis propozycji \ pomysłu: wymiana dużej ilości niepotrzebnych paczek na mniejsze ilości paczek które nas interesują wg schematu
50 paczek brązowych = 1 paczka srebrna
25 paczek srebrnych = 1 paczka złota
10 paczek złotych= 1 paczka platynowa
Uzasadnienie przydatności: w grze występuje multum paczek brazowych. Gracze nie chcą tracić na ich otwieranie kluczy a takowych nikt nie kupuje na rynku. Taka wymiana pozwoli na zdobycie interesujących nas paczek lepszych tj. Złotych lub platynowych
Już parę razy było mówione, że brązowe paczki jeszcze nam się przydadzą (ponoć mamy zamieniać je na darmowe klucze bądź euro). Słyszałem też coś o ich ulepszaniu, ale ogólnie tematy odnośnie brązowych paczek są odrzucane, bo trwają nad nimi prace. Nie rozumiem za bardzo czy chodzi o to że mamy się tak zamieniać z innymi graczami czy jako handlarz footballteam?
Jak handlarz ze oddajesz mu np 50 brązowych za 1 srebrna
Wydaje mi się, że był już taki temat wielokrotnie jak nie na facebook'u to właśnie tutaj, ale jak na złość nie mogę tego nigdzie znaleźć.
Jestem za każdym pomysłem który uczyni brązowe paczki jakkolwiek użytecznymi Big Grin
Jestem za

Upomnienie. Komentowanie propozycji powinno odbywać się w sposób merytoryczny. // Serge  
   ,,Jestem tutaj by podtrzymywać dobrą atmosfere,
   tak jak to Peszko robił  na mundialu"
[Obrazek: KuhmsVp.png]
Po pierwsze dodając paczkę platynową do wymian i dając ja dostępna od ręki, takie zagranie zabije monumentalnie jej wartość. Były już podobne pomysły na forum. Teraz jest problem taki, że jest bardzo dużo paczek, a mało kluczy. Dla gracza nie kupującego kredytów, te proporcje są bardzo duże. Trzeba rozwiązać jakoś ten problem, ale czy łącznie paczek? No nie wiem :/

Administracja coś pisała o tym, że po jakimś czasie sytuacja z paczakmi ma się zmienić. Ale jakie mają na to pomysły? Tego nie wie nikt.
Devils United & CopaCabana
O ile łączenie paczek wydaje się spoko, tak proporcje które zaproponowałeś są idiotyczne. Na platynową paczkę zdecydowanie za mało, to samo na złotą. Jak dla mnie to ze 100 złotych powinno być na platynową, a nie 10. Tak, to każdy z aktualnych brązowych miałby niedługo platynowe.
Jezeli chodzi o przelicznik zlote na platynowe to faktycznie jest za malo , jak dla mnie 50 zlotych - > 1 platynowa.
Jezeli chodzi o pozostale , to znowu zdecydowanie za duze , kolega proponuje 1250 brazowych paczek na 1 zlota, ja rozumiem ze kazdy ma ich duzo, ale nie az tak , takie zmiany nie przyniosa nic co najwyzej zamienisz brazowe na srebrne , ktore i tak sa prawie bezwartosciowe.
Przelicznik zostawiam Administracji jak cos... Mi chodzi o sam pomysl
Ja zdecydowanie jestem na nie, już lepiej pomysleć coś z kluczami, żeby ich wyskakiwało wiecej za darmo. Nie zepsuje się wartości paczek na rynku tak jak w tym pomysle a wręcz przeciwnie, będzie na nie po prostu wiekszy popyt. handel paczkami się polepszy i wszyscy będą zadowoleni.
(24.12.2018, 16:13)Asesor napisał(a): Ja zdecydowanie jestem na nie, już lepiej pomysleć coś z kluczami, żeby ich wyskakiwało wiecej za darmo. Nie zepsuje się wartości paczek na rynku tak jak w tym pomysle a wręcz przeciwnie, będzie na nie po prostu wiekszy popyt. handel paczkami się polepszy i wszyscy będą zadowoleni.

I o to chodzi. Znaleźć jakiś inny sposób na rozwiązanie tego, oprócz łączenia tych paczek. Tak, aby gracz mógł otwierać więcej paczek, a może nawet je wymieniać na jakieś nagrody lub wykorzystać jako sposób płatności, jakieś zamienniki nie wiem.. Łączenie paczek to nie jest nic dobrego.
Devils United & CopaCabana
Z tego co kojarzę to ma być wymiana paczek na klucze? To jest najlepsze rozwiązanie, bo paczki będą miały swoją wartość, a gracz będzie mógł otwierać inne paczki w swój sposób.
10 złotych (400 kredytów) na 1 platynową (2000 kredytow) to raczej slaby przelicznik. Zniszczy sie w ten sposob rynek dla zawodników ktory nie kupują premium bo kazdy beedzie wymieniac paczki z brąziwych na złote w efekcie czego złote będą warte po max 10 kredytów.
Diablo błagam Cię zostań na stałe odpowiedzialny za ten dział forum. Krótkie komentarze ale jakie treściwe. Miło się czyta nawet jak odrzucasz propozycje...
A czy planujecie coś zmieniać odnośnie tych zamian paczek za klucze? To chyba znacznie lepsze rozwiązanie.
A tok to ja obliczuł iżem na markiet spojrzau i porównaju cenu Wink

Ja jestem odpowiedzialny za wdrażanie od strony technicznej, ale nie mogę podejmować ostatecznej decyzji co do modułów wpływających na balans gry. Będę się starać przekonać szefostwo o taką zmianę. Wszystko to kwestia ceny wymimany.
Jestem na tak tylko bym zmienił to z tymi platynowymi paczkami.
Ja bym to widział tak :
50 paczek brązowych - 1 paczka srebrna
80 paczek złotych -1 paczka platynowa
25 paczek srebrnych - 1  paczka złota
(02.01.2019, 13:44)Diablo napisał(a):  w efekcie czego złote będą warte po max 10 kredytów.

Na ten moment najtańsza złota paczka stoi za 44 kredyty. Jeśli tendencja się utrzyma, to za tydzień, dwa będziemy mieć złote po 10kr.. Smile
(02.01.2019, 18:52)itachitorres napisał(a):
(02.01.2019, 13:44)Diablo napisał(a):  w efekcie czego złote będą warte po max 10 kredytów.

Na ten moment najtańsza złota paczka stoi za 44 kredyty. Jeśli tendencja się utrzyma, to za tydzień, dwa będziemy mieć złote po 10kr.. Smile

Dlatego najlpszym rozwiązaniem była by wymiana paczek na klucze, wtedy pewnie i brązowe paczki zyskałyby na cenie.
[Obrazek: 8w1QhnWJdHZDuebR68tp6QRN01JaQNHk.png]
Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry
Myślę, zrobiłeś to chłopak. 
(02.01.2019, 18:55)SergeFT napisał(a): Dlatego najlpszym rozwiązaniem była by wymiana paczek na klucze, wtedy pewnie i brązowe paczki zyskałyby na cenie.

Dokładnie, to by uszczęśliwiło wszystkich posiadaczy brązowych i srebrnych paczek Big Grin
Zdecydowanie najlepsze rozwiązanie tego problemu.
Owszem, na klucze. W każdym innym przypadku jestem na nie.