Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja 1.2
(30.01.2019, 18:58)BANBANBAN 3 napisał(a):
(30.01.2019, 18:27)WhiskyBob napisał(a): Witam,

Przypominam wszystkim, że Football Team to gra drużynowa. Piłki, przy obecnym funkcjonowaniu gry w skali globalnej niewiele zmieniają, taki przedmiot dodaje 5 OVR, co w przypadku topowych meczy (11 graczy z 100lvl) pojedyńczy gracz z taką piłką nie zmienia praktycznie nic. Nawet przy, mało prawdopodobnym, założeniu że drużyna składać się będzie z samych posiadaczy piłki jest to raptem 55OVR więcej co nie wpływa znacząco na przebieg meczu. Chciałem jeszcze przypomnieć, że dostępne są piłki za pojedynki na triki które są niewiele gorsze od tych za "Top Tygodnia".

Niemniej, rozumiemy że wprowadzenie dodatkowego przedmiotu dla najaktywniejszych może wydawać się (mimo niewielkiego wpływu na samą grę) modułem "dla wybranych" dlatego też w przyszłości nie jest wykluczone że zwiększymy dostępność piłek. Na chwilę obecną jednak, piłki i ich dostępność pozostaną bez zmian.

Odnośnie kwestii boostingów to faktycznie wymiana nie działa tak, jak byśmy chcieli. Dlatego też, zaczęliśmy już pracę nad usprawnieniem modułu.

Jeżeli chodzi o pogłoski że zmienialiśmy droprate w paczkach to wysnuwanie takich wniosków po otwarciu 20-30-50 paczek nie jest miarodajne i zapewniam was, że nic przy droprejcie nie "majstrowaliśmy".

Jak zwykle zachęcam do dyskusji (nadmienię, że kulturalnej).

Pozdrawiam,
Whisky.

Dla mnie akurat piłki i nagrody w TT i w Trickach to mają najmniejsze znaczenie, bo i tak nigdy w życiu tego nie zdobędę nawet jeśli bym grał 10 lat.
Ale nie powiesz mi, że jak 11 graczy będzie miało 55 + Um do głównej to nie zrobi różnicy między klubami, jeżeli ten drugi klub nie będzie miał nic, bo to tak jakbyś powiedział, że ja Ci dam 5000 zł a Ty mi 500 i powiesz, że ta kwota jest bez różnicy.

Nie dacie możliwości zdobycia piłki w innny sposób, tylko dlatego, że płatnikom jest szkoda, że oni muszą wydawać a ktoś inny ma to zdobyć np w paczkach albo gdzie indziej, a to powinna być od was inicjatywa i powinniście powiedzieć wprost, że my jako czerwoni postanowiliśmy, że piłki będą dostępne, za te i za te zadania i nie ma dyskusji.

Suma sumarum, aktualizacja do zapomnienia, ponieważ nie ma nic tam dla zwykłych graczy którzy mogli by coś osiągnąć, zaangażowaniem czy też poświeceniem. Jeżeli będziecie tak dalej postępować to za 2 maks 3 miesiące nie będzie tutaj nikogo oprócz płatników, którzy notabene też w końca odejdą, bo przecież bez sensu, jak 2 kluby będą wszystko wygrywać na przemian, bo zero przyjemności z takiego czegoś i zero rywalizacji.

Administracja nie widzi róznicy . Nie ma sensu im tłumaczyć, bo i tak przy swoim zostaną .
Jeszcze chciałbym dodać coś od siebie w sprawie tricków.

https://imgur.com/a/EyBjiAs

Tyle powinno wam wystarczyć, nie rzucał kart przez 15 rund i jakie mam szansę na topkę  w tej sytuacji? Żadne.
A co jakby ktoś po prostu zrobił bota do robienia nowych kont i wchodzenie w tricki i nie rzucanie kart? Sam nabijałby sobie punkty na innych.. BEZSENS
(30.01.2019, 22:59)Zeksinho napisał(a): Jeszcze chciałbym dodać coś od siebie w sprawie tricków.

https://imgur.com/a/EyBjiAs

Tyle powinno wam wystarczyć, nie rzucał kart przez 15 rund i jakie mam szansę na topkę  w tej sytuacji? Żadne.
A co jakby ktoś po prostu zrobił bota do robienia nowych kont i wchodzenie w tricki i nie rzucanie kart? Sam nabijałby sobie punkty na innych.. BEZSENS. 
Nie przetłumaczysz administracji tego i tak . Oni mają swoją wizję planu długoterminowego .
Ogólnie podsumowując cała ta aktualizacje, jest to jeden wielki niewypał z nagrodami za TT na czele. Poprzednicy wszystko doskonale podsumowali, nagrody w szczególności ta nieszczęsna piłka to jakiś żart, przedmiot dostępny tylko dla płatników, bądźmy szczerzy, „zwykły gracz” czyli taki nie ładujący po 1k pln tygodniowo nie jest w stanie NIGDY jej w zaden sposób zdobyć. A sama piłka ma zbyt dużo um, sadze że 10/20 to byłby jakiś rozsądny limit a i tez mogłoby byc ze losujemy ją. Czyli wybieramy jaka chcemy um a bonus punktów jaki dostaniemy to czysta loteria, wtedy to moznaby to jakos zaakceptowac, ale zaznaczam sam ładuje w ta grę nie małe pieniądze, wole wyrównana rywalizację niż takie cos ze po 2 miesiącach beda grały tylko dwa kluby, a gracze w koncu powiedzą dość i ten długofalowy projekt nie pociągnie do Wielkanocy
Dokładnie tak jak mówi poprzednik . Miało być tak fajnie i gra nie pod płatników . Jak jest to każdy widzi i nie trzeba tego opisywac . Tymi piłkami + 55 i 40 to juz w ogóle pokazaliście jak traktujecie zwykłych graczy . Gra nie tak dawno wystartowała, a już sporo graczy jeszcze przed tą aktualizacja zrezygnowało i pousowalo konta . Po tej aktualizacji to już w ogóle większości zwyklych graczy się odechciało grać . Gra ma potencjał, ale swoimi pomysłami i aktualizacjami , a szczególnie wprowadzeniem tych piłek niszczycie gre .Nie wiem co jeszcze szykujecie, ale jeśli nie zaczniecie słuchać graczy i będziecie uparcie stać przy swoim to ta gra długo nie pociągnie . Obyście sobie przemyśleli jeszcze raz na spokojnie sprawę z tymi piłkami, bo to jest kompletna przesada .Nikt nie ma na celu was obrażać, a gracze i ja uświadamiamy wam jakie błędy robicie . Platnikom też się pomysł z tymi piłkami nie podoba i wcale się im nie dziwie. Zresztą komu ten pomysł się podoba chyba nikomu tylko wam administracjo .Rynek to już dawno nie żyje . Poprzez wprowadzenie paczek mistrzowskich to jeszcze bardziej upadnie . Dla zwyklego gracza nie idzie zarobić kredytów w normalny sposób tak jak to bylo na początku FT . Mam nadzieję, że coś się zacznie zmieniać póki co te zmiany nie są choc w mniejszym stopniu dla zwykłych graczy .Boostingi to też niewypał ponieważ ta wymiana stała się bardzo trudna poprzez boostingi nr 4 i 17 , ktore wiekszosci są potrzebne , bo są prawie w każdej wymianie kolekcji . Zobaczcie na graczy którzy niedawno zaczęli grać lub planują zacząć grę . Oni nie mają już szans na walkę o wyższe cele , granie w wyższej lidze. O itemach nie wspomnę, bo handel na rynku się skończył dla zwykłych graczy, którzy chcieli rywalizować z topowymi graczami .Pozdrawiam
Nadal nikt nie odniósł się do problemu gromadzenia PE i czy w takiej sytuacji będą zwiększać max OVR czy poczekają na resztę, dając TOP możliwość zdobycia przykładowo 100.000 PE z tych wszystkich nagród?
To że ktoś wydaje i klika x16 cenę to już jest wybór danej osoby, taka ilość PE wystarcza na wytrenowanie wielu UM, a co ma zrobić przeciętny gracz? Tracić na tym, że jest przeciętny? Że nie wladuje w TT i na starcie jest stratny 15UM oraz przegra w najbardziej "dochodowych" rozgrywkach?

Nie ma różnicy czy klub uzbiera 550 UM więcej.. to po co te UM są, skoro one niby nie dają przewagi? 150 kondycji vs 100 kondycji też różnicy nie daje? W końcu to jest różnica 33.3%. W obecnym stanie gry szary gracz może wpłynąć na losy meczu - jedynie zdobywając UM, bo gadanie o tych taktykach etc.. to jest masochizm, bo zazwyczaj i tak każdy wybiera 2-3 taktyki dla określonych przypadków.. a zmiany to zmiany, dodatkowo przez ciągły 100% zdrowia przez cały sezon również nie można wiele zdziałać w tym kierunku.
Wracając, gracz na losy meczu może wpłynąć jedynie trenując UM, a Wy na start dajecie jemu 15 UM których nigdy nie dogoni co stanowi 13% mniej szans na zwycięstwo.

O nowych graczach chyba nie ma sensu mówić? Bo w końcu co nowy gracz może teraz osiągnąć? Jest limit UM powiecie.. tylko, że ten limit jest już przez Was zacierany po 2msc gry, za pomocą piłek a niedługo zwiększeniem możliwości trenowania do 105 itd... bo w końcu co gracze będą mieli robić z zebranymi PE, mając wytrenowaną każda UM na poziom 100 i mogąc grać na każdej pozycji dowolnie, w większości meczy.

PS. chyba nie zapomnieliście o "Balans - już wkrótce" w klubach? W sumie czy jest sens wprowadzać to w tym momencie, po 2 sezonach, gdzie każdy klub ma po xx mln i to ciągle rośnie.. niezbyt wyszło z tym euro w klubie, miało być ciężko a nie ma żadnego problemu. Zaraz wprowadzicie obozy za kolosalne wartości euro aby te liczby zniwelować i znów klub z 5 ligi będzie stratny i będzie miał ciężej aby dogonić TOP.
A co z TK i obozem jak wszystkie UM będą na 100? Znów stagnacja? Smile
(31.01.2019, 09:11)keeshi napisał(a): 4. I na deser nagrody dla w top treningu dla ulubieńców administracji. Który to już razy zmieniacie im nagrody? Nagrody powinny być stale, a to że gracze dyktują takie tempo to jest ich sprawa. Jednak widzicie łatwy zarobek i jak widzicie że spadają przelewy to cyk walniemy im dodatkowy Item to znowu zaczną płacić. Nawet się z tym nie kryjecie.
Strasznie gorzki ten deser. Drużyny po 18-20 graczy cały sezon walczą, przykładają się do każdego meczu, analizują spotkania rywali, często grają na trzech frontach i po 3 mecze jednego dnia, gdzie naprawdę trzeba umiejętnie rozkładać siły i dobierać strategie... i po co? A po to, aby po całym sezonie starań - jeśli nawet wygrają taki TM czy PK - dostać śmieszne nagrody w porównaniu do tych "najaktywniejszych", którzy w tydzień klikania (i robienia przelewów) dostają więcej (o "jedyne 55 UM"). 

Nikt chyba jeszcze nie poruszył innej "perełki", a mianowicie nagród dla liderów końcowej klasyfikacji Turnieju Mistrzów - teoretycznie najbardziej prestiżowe rozgrywki, a w nagrodę statuetka z piłką, butem czy inną rękawicą. W każdej lidze dajcie klucze i boostingi, a w Turnieju Mistrzów statuetka, która w profilu zawodnika i tak "zginie" pomiędzy innymi medalami i pucharami? Jest o co walczyć Smile
Łatwo jest stracić zaufanie, trudniej je odbudować. I jak ja mam wam teraz zaufać i ponownie zacząć płacić jakiekolwiek pieniądze?
Administracjo!

W temacie wypowiedziało się sporo osób, najwięcej było narzekania na to, że aktualizacja a najbardziej piłka, faworyzuje Topkę.
W imieniu topki wypowiedzieli się:
Bossowsky - Titans
Matt Agustin - Devils Elite
Ja (Rosario) - Nankatsu
Czyli macie wypowiedź zwykłych graczy ale też tych z Topki reprezentujących Top3 klubów serwera. I WSZYSCY jesteśmy przeciwni tej aktualizacji (przede wszystkim piłce bo ona najwięcej zmieni w rozgrywce). Mówienie, że +55 do głównej UM nic nie zmieni jest chyba żartem z waszej strony, którego nie trzeba komentować. Chcemy gry, gdzie możemy rywalizować na równym poziomie ze sobą nawzajem. Wasz pomysł z treningiem i tym, że każda trenowana UM kosztuje więcej energii była mega pomysłem, która dała potencjał grze. Sprawiła, że w tym sezonie poziom się wyrównywał i można było się emocjonować meczami, ogarniać taktyki, porównywać mecze i pomysły innych drużyn. My sami (Nankatsu) przegraliśmy ligę i puchar właśnie przez błędy taktyczne. Jak dodacie piłkę to pewnie kilku naszych graczy z topki o nią powalczy ale... to stworzy kolejną przepaść między graczami i drużynami. Po co to rozgrywce? Tylko na kasie wam zależy? Serio? Nie potrzebowaliśmy tego! Jest tyle fajnych pomysłów na forum, tyle propozycji, które gracze proponują, to wy wprowadzacie coś co pozwoli wam tylko zarobić, bo żeby wygrać TT w treningu trzeba kilka tysięcy zł co najmniej wyłożyć.

Podumowując, widzicie że Piłce w obecnej formie przeciwni są wszyscy - i ci płacący i ci nie płacący, nowi gracze i starzy gracze, topka i 70 ovrl.
Co z tym zrobicie? Wasza decyzja. Możecie pokazać, że wam zależy na graczach i coś z tym zrobić, albo pokazać, że zależy wam na kasie i stracić nasze zaufanie.
"Piłka" jest teraz po waszej stronie.
Albo ich brak, wcześniejsze zapowiedzi o większym zaangażowaniu w relacje admin - gracz poszły w sina dal. Komunikacja na forum z Administratorem jest na poziomie zerowym.
Nawet w sprawach do Administratora Forum z prośbą o zmianę nicku na forum odpisują, że zmienić można raz w ustawieniach.. ehh. Brak czytania ze zrozumieniem, odrzucanie i odpowiedzi bo tak, bez jakiejkolwiek argumentacji - tak jak było chociażby z blokada na chacie, a koniec końców ja dodali.
Czcze gadanie, czy to cokolwiek zmieni?
W czym Wy widzicie problem? Smile
I tak nie dogonicie czołówki, która wkłada w tę grę grube tysiące złotych, więc jeden dodatkowy item (który owszem, uważam, że jest mocno przesadzony) nic nie zmieni. A jak już dociulacie do jakiejś wyższej ligi, w której będziecie mieli okazję zagrać z drużyną składającą się z płatników to i tak macie szanse wygrać. Przecież ten silnik meczowy to RNG (w dodatku trochę niedopracowane).

Polecam wszystkim wziąć kocyk, zaparzyć herbatkę i razem ze swoimi kolegami z drużyny siąść na czacie podczas meczu i pogadać, pośmiać się, a nie spinać pośladki o kilka pixeli w grze internetowej.

Wszystkiego dobrego i więcej dystansu. Smile
Najlepszym przykładem ukazującym zepsucie rozgrywki poprzez dodanie piłki będzie porównanie rozgrywek ligowych z 1 jak i 2 sezonu, mecze tych samych klubów jednakże różnica jest taka że nie dzieli ich obecnie 20 czy 30 ovr a jedynie 10-15. Wraz z upływem 30 dni przewaga między płatnikami, a osobami grającymi 4fun zacierała się, gdyby nie aktualizacja, w której szanowna administracja postanowiła dodać w/w przedmiot różnica między klubami w 3 czy 4 sezonie byłaby jeszcze mniejsza a rozgrywka znacznie przyjemniejsza, bardziej losowa i dojąca więcej emocji. Nie ma co ukrywać mimo proporcjonalnego działania silnika i niespodzianek niektóre mecze można przewidzieć z góry. Piłeczki przez was dodane znów spowodują taki sam przeskok jaki można było zaobserwować w 1 sezonie, a jedyna różnica będzie taka że odskoczą 2-3 kluby a nie 10 czy 15. Osobiście w chwili ujawnienia zawartości aktualizacji wraz z moją ekipą Titans, byliśmy strasznie zażenowani faktem wprowadzenia tych nieszczęsnych piłek, w zeszłym sezonie klubów w lidze rozpadło się 5-6 w trakcie sezonu z taką gratką dla płatników w 3 czy 4 sezonie rozpadów zapewne będzie jeszcze więcej, zamiast przyciągać to aktualizacja zniechęca do rozgrywki. Każdy z nas ładuje hajs, jeden mniej drugi więcej ale dodawanie itemu w takiej formie i z taką możliwością zdobycia zasługuje na jeden komentarz " STANOWCZE NIE". Zamiast balansować rozgrywkę wprowadziliście chaos.
Drugą sprawą jest fakt zdobycia mistrzowskiej paczki w TT, jak sama nazwa "mistrzowska" miała oznaczać osiągnięcie ciężkie do zdobycia, przy którym trzeba się napracować, a nie widzę nic trudnego w wykonaniu przelewu i zwyczajnym kupieniu tej nagrody poprzez klikanie um w TT...

Moim skromnym zdaniem, wycofajcie tą piłkę póki nie jest za późno.
I tylko czekać aż administracja doda do paczek piłkę 1-50 UM i pokaże jak to słucha graczy Smile)). Oczywiście piłka z paczek do 50 UM, żeby zwycięzca TT miał te 5 UM przewagi xD. Ale przecież +55 UM to żadna przewaga, więc co dopiero 5 XD.
Najgorsze, że administracja nie robi sobie nic z komentarzy ludzi i po prostu robią to co im sie podoba . Najlepszym przykładem tego są te śmieszne piłki +40 , +55 um ale to przecież żadna różnica jak wspomniał Community Manager . Jak można coś wprowadzać i w ogóle tego nie przemyśleć ? Po fakcie dopiero myślicie i analizujecie . Macie opinie graczy zwykłych i płatników, że im pomysł z tymi piłkami się nie podoba i nie zamierzają już robić przelewów na tą gre . Co ma was zmotywować jak nie to, że będzie mniej przelewów ? Cisza z waszej strony, a dalej nic nie wiadomo co z tymi piłkami w końcu . Zaczniecie słuchać graczy czy po prostu dalej będziecie robić wszystko to co wam się podoba i zaplanowaliście bez dyskusji z graczami .Obyście przemyśleli sobie sprawę i zaczęli słuchać graczy w końcu ludzie płacą za tą gre nie małe pieniądze .
Wiadomo co z piłkami, napisał że zostają.
W skrócie, w poniedziałek kolejna aktualizacja, a tymczasem:

-Flirtowanie boostingów nie działa (po wejściu w drugą stronę danego boostingu pokazuje wszystkie boostingi)
-Wymiana boostingów nie działa (Do 7 na 8 potrzebny boosting nr 4, do 6 na 8 boosting nr 17) Nikt nie handluje, rynek stoi.

Prawie 130 postów po ostatniej aktualizacji, 95 jak nie 100% odbiera zmianę za negatywną, a administracja która "bierze community pod uwagę" udaję, że postów nie widzi i umywa ręce pomimo ciągłego zaglądania do tematu.

Rozumiem, że piłka będzie bo tak zostało umówione z płatnikami, że nagrody za słabe za "wydawanie pieniędzy". Najbardziej śmieszy mnie to, że ktoś się stara grać PM lub PK, żeby dostać jakąś nagrodę przez miesiąc, a ktoś kto po prostu płaci dostaje 4 razy tyle w miesiącu (jeżeli mu zależy) za zwykłe klikanie. Wiadomo też, że nagrody za PM są nie do porównania z TOP TYGODNIA Smile

W dodatku, chcecie jeszcze więcej na nas zarobić, bo myślicie nad dodaniem piłki jeszcze w inny sposób, zapewne do paczki czyli znowu kolejne pieniądze zostaną wydane na klucze/paczki Smile

Rozumiem, projekt ma zarabiać to jak najbardziej zrozumiałe, ale nie takim kosztem, pójdzie raz za głosem swojego community i nie dodawajcie tej piłki bo gdyby ludziom to nie przeszkadzało nie było by tu 130 postów.

Tak samo co do TOP TYGODNIA za TRICKI, też się wstrzymajcie wyzerujcie całe top tygodnia ponieważ jest to nie dopracowane. Nie jedna osoba trafia na AFK'ów czy ludzi którzy nie rzucają kart, wszystko zależy od szczęścia, a aktualnym top tygodnia narobiliście sobie tylko więcej pracy przez oszustów, bo nie wierze w to, że ktoś jest w stanie w 5 dni wbić 20758 punktów na trickach. Bo to daje średnio 4152~ punktów dziennie, czyli 415 za pojedynek. Nie wierze, że taki ktoś przez 50 pojedynków nie trafił na kogoś co nie rzucał kart. Dodajcie jakiegoś AFK kicka, żeby wyrzucało kogoś jak nie rzuca kart i wymyślcie coś innego niż top tygodnia bo to nie wymaga ani myślenia ani pomysłu tylko szczęścia.

Pozdrawiam i dalej liczę na odpowiedź kogoś czerwonego.
(01.02.2019, 22:49)Younger napisał(a): Ja osobiscie, jako platnik z czolowki jest bardzo zasmuconydecyzja adminsitracji o zwiekszaniu nagrod w toptygodnia, czlowiek trenuje placi gruba kase by wygrac top tygodnia i dostaje pare platyn, a teraz widze jakies pilki, skiny, paczki lepsze...zenujace jest takie zachowanie tym bardziej, ze ludzie ktorzy wygrali wczesniej top tygodnia jak ja czy Veysel sa po prostu stratni do tych ktorzy wygraja teraz i pozniej.

przeciez to jest niedorzeczne...nie mozna zmieniac tak nagrod z tygodnai na tydzien.

za miesiac jak kasa sie nie bedzie zgadzac to znowu zwiekszycie nagrody?

macie weekend, ale przemyslcie to sobie, rozumiem, ze gra musi przynosic duze zyski, ale wy i tak macie kasy od groma od poczatku serwera, tak, tak...wiem co mowie ;-)

Również się pod tym podpisuje. Powinniście wyrównać nagrody i dać graczom, którzy wygrali wcześniej TT piłki już pominę te Punkty Energii ale piłki bo aktualnie takiemu graczowi jak mi czy Younger ciężko wygrać TT z naszymi statystykami jak włączy się osoba która ma staty na 30.00 przykładowo. Smile
Druga sprawa czy jak wygram teraz to za miesiąc znów zmienicie i dodacie czapkę, szalik i ochraniacze? Co to w ogóle ma być? Czekam na konkretną odpowiedź tak jak napisałem powinniście dać nam to co wygraliśmy już wcześniej i należy się to nam jak psu buda. Już pominę paczki czy punkty energii. Pozdro
(02.02.2019, 01:57)Veysel napisał(a):
(01.02.2019, 22:49)Younger napisał(a): Ja osobiscie, jako platnik z czolowki jest bardzo zasmuconydecyzja adminsitracji o zwiekszaniu nagrod w toptygodnia, czlowiek trenuje placi gruba kase by wygrac top tygodnia i dostaje pare platyn, a teraz widze jakies pilki, skiny, paczki lepsze...zenujace jest takie zachowanie tym bardziej, ze ludzie ktorzy wygrali wczesniej top tygodnia jak ja czy Veysel sa po prostu stratni do tych ktorzy wygraja teraz i pozniej.

przeciez to jest niedorzeczne...nie mozna zmieniac tak nagrod z tygodnai na tydzien.

za miesiac jak kasa sie nie bedzie zgadzac to znowu zwiekszycie nagrody?

macie weekend, ale przemyslcie to sobie, rozumiem, ze gra musi przynosic duze zyski, ale wy i tak macie kasy od groma od poczatku serwera, tak, tak...wiem co mowie ;-)

Również się pod tym podpisuje. Powinniście wyrównać nagrody i dać graczom, którzy wygrali wcześniej TT piłki już pominę te Punkty Energii ale piłki bo aktualnie takiemu graczowi jak mi czy Younger ciężko wygrać TT z naszymi statystykami jak włączy się osoba która ma staty na 30.00 przykładowo. Smile
Druga sprawa czy jak wygram teraz to za miesiąc znów zmienicie i dodacie czapkę, szalik i ochraniacze? Co to w ogóle ma być? Czekam na konkretną odpowiedź tak jak napisałem powinniście dać nam to co wygraliśmy już wcześniej i należy się to nam jak psu buda. Już pominę paczki czy punkty energii. Pozdro
Najlepsze jest w tym to, że nikogo nie obchodzi temat pojedynków, czy zapewnień. Usuwanie posty na bieżąco, a napisać nawet głupi post to ciężko. Odnośnie piłki ustosunkowaliscie się, a co z pojedynkami? Jak tutaj nowy gracz ma cokolwiek osiągnąć?
Co z nagrodami za LM etc. jak użytkownik wytrenujesz wszystko na 100%? Będzie wszystko zalegało?
Kalendarz.. nowe nagrody.. a gdzie jakieś moduły, który zwiększą zaangażowanie graczy w grę, które coś urozmaicą? Może w końcu dodacie coś dla gracza, a nie tylko dla klubu?
(02.02.2019, 13:22)Headbanger napisał(a): Najlepsze jest w tym to, że nikogo nie obchodzi temat pojedynków, czy zapewnień. Usuwanie posty na bieżąco, a napisać nawet głupi post to ciężko. Odnośnie piłki ustosunkowaliscie się, a co z pojedynkami? Jak tutaj nowy gracz ma cokolwiek osiągnąć?
Co z nagrodami za LM etc. jak użytkownik wytrenujesz wszystko na 100%? Będzie wszystko zalegało?
Kalendarz.. nowe nagrody.. a gdzie jakieś moduły, który zwiększą zaangażowanie graczy w grę, które coś urozmaicą? Może w końcu dodacie coś dla gracza, a nie tylko dla klubu?

Ale wygrać w pojedynkach nagrodę to też problem dla topki, bo ten mechanizm jest tak zriobiony, że trafisz na kolesia co nie klika albo da co 3 kartę, akurat tą cię pobije i już masz po Top Tygodniu Tricków...
Powinni wprowadzić opcję, że jak gracz nie kliknie karty to automatycznie od najsłabszej karty. 
(Tak od najsłabszej) Bo jakby było ''losowe'' to nikt by się w to nie angażował tylko liczył na farta systemowego....