Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
88.89%
64 88.89%
Nie
11.11%
8 11.11%
Razem 72 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[INNE] Czat meczowy
Moduł, w którym chcesz coś zmienić:
Mecz 

Opis propozycji \ pomysłu: 
Moja propozycja polega na dodaniu czatu podczas grania meczu.

Uzasadnienie przydatności:
Dzięki temu urozmaicone zostanie pilnowanie meczu. Zarząd jak i inni gracze poza bezczynnym czekaniem na kolejne minuty meczu będą mogli porozmawiać np. z przeciwnikami. 

Pozdrawiam Smile
No ten Miniu to na prawdę mądry chłopak,oczywiście,że na tak,zawsze można dopingować klubom którym się kibicuję Big Grin
(30.12.2018, 16:30)Shingovcf napisał(a): Chat meczowy zwiększa aktywność graczy podczas meczu oraz integrację graczy między klubami Smile Gra staje się ciekawsza co prowadzi do zatrzymywania graczy przy grze.

Otóż to! Dlatego uważam, że czat meczowy powinien zostać wprowadzony. No cóż. Poczekamy na wypowiedź administracji. Smile
Oczywiście że TAK. MC będą mieli więcej roboty bo mecze niosą ze sobą wiele emocji zwłaszcza w początkowej fazie istnienia gry Smile
Szczerze, to jestem zdziwiony, ze nie ma go od samego poczatku. Wink
Jestem na tak. Większa integracja graczy i kluby będą musiały dbać o swoich zawodników, żeby na takim czacie transfer nie był ustalany Big Grin
Cytat:"Będę zaszczycony mogąc znów uścisnąć mu dłoń. W pewnym momencie mojego życia był dla mnie jak ojciec i zawsze będę mu za to wdzięczny."
- David Beckham o Alexie Fergusonie
W mojej opinii pomysł jest ok, ale wtedy gracze sami musieliby się pilnować. MC nie będą siedzieć przecież na kilkudziesięciu dodatkowych zakładkach. Natomiast mam jednak, jak sądzę, uzasadnione obawy, co do kultury pisania podczas takich spotkań. Myślę, że wpadałyby bany po screen`ach, bo nie wierzę, by gracze nie zaczęli się wyzywać lub prowokować.

Niemniej jednak na razie temat zostawiam.
Są mecze tzw "podwyższonego ryzyka" sądzę że MC dadzą rade. Ale Czaty meczowe od zawsze dodawały "smaczków". Banowanie za meczowy to nie byłby chyba jakiś wielki problem? Każdy wie jak sie zachować Smile
Marci, nie zrozumiałeś mnie...MC nie będą wtedy pilnować takich zakładek. Mają już wystarczająco roboty. Gracze musieliby sami się pilnować, bo, jeśli dobrze zrozumiałem, miałby to być chat dostępny jedynie dla graczy z drużyn, które ze sobą w danej chwili grają. Zatem jak sobie wyobrażasz, że MC mieliby mieć teraz kilkanaście zakładek do pilnowania, bo przecież tyle spotkań jest rozgrywanych licząc każdą ligę o danej godzinie? Nie wiem, gdzie mielibyśmy te zakładki pomieścić na chat.
Temat MC proszę zostawić w spokoju. Sądzę, że będą zgrzyty i zadymy z tego, ale na chwilę obecną zostawiam temat otwarty.
Ja liczyłem na czat dostępny dla każdego. Dlaczego inni nie mogą przeżywać TOPowego meczu?
I nie czarujmy sie że mecze mało znanych drużyn będą przyciągać duże ilości graczy. Zawsze istnieje możliwość zgłaszania ewentualnych występków. Wiadomą sprawą jest że MC nie przypilnują wszystkich meczów.
1) bany po screenach.. przerobić nie problem, pozdrawiam z udawadnianiem - jak już to opcja zgłoś do MC
2) skoro MC mają za dużo roboty to po co odrzucasz propozycje plokady programistycznej 2xpost? Po co utrudniać i banować za coś, skoro można tego uniknąć.. i dwie osoby będą zadowolone
3) jak dla mnie chat przy meczach, gdzie i tak nie możemy w żaden sposób wpłynąć (oprócz taktyki i zmiany zawodnika...) przyniesie emocje jedynie jak na grzybobraniu.. no ale jak duża część graczy chce i będzie korzystać to ok. Ankieta przydałaby się na większą skalę, bo 20 osób nie odzwierciedla serwera
Powiem tak można wprowadzić chat dawniej były chaty i dobrze wszystko funkcjonowało MC są to nie problem.
Ja jestem na TAK.
Emeryt FT 
10.01.2010-10.02.2018
Były Moderator Chatu s1 ,s4 ,s8,s10, s11.
Były Moderator Forum.
Wystarczy, aby po kliknięciu prawym przyciskiem na czacie była opcja "zgłoś administracji" i wszelkie obawy co do kultury znikają. Wink
Cytat:"Będę zaszczycony mogąc znów uścisnąć mu dłoń. W pewnym momencie mojego życia był dla mnie jak ojciec i zawsze będę mu za to wdzięczny."
- David Beckham o Alexie Fergusonie
Wystarczy dodać przycisk REPORT przy każdym komentarzu. Jeśli będzie on nieodpowiedni, wystarczy go zgłosić i delikwent dostanie bana na X czasu, wtedy też nauczy się kultury.
Na wcześniejszych serwerach były czaty meczowe i wszystko było ok, więc czemu teraz miałoby być innaczej? Smile
Ale po co ten czat? Dawid mówił nam jakie było zainteresowanie czatem na meczach... może na finałach pucharów ktoś wchodził pogadać, a tak?

Jestem niemal pewny że powchodzicie na czat przez 1 sezon a potem będzie to martwy dodatek
Jednak to było stare ft i na dobry początek czat nikomu nie wadzi, a wręcz przeciwnie, na pewno będzie cieszył się zainteresowaniem, szczególnie podczas meczów między niektórymi druzynami Big Grin
Wcale nie musi być 'jak kiedyś' dlatego warto spróbować. Co do porządku na czacie, MC jest dużo, więc od czasu do czasu można zajrzeć i przypilnować choćby jednego meczu w danym dniu, 'na szczycie'.

(01.01.2019, 16:49)itachitorres napisał(a): Wystarczy dodać przycisk REPORT przy każdym komentarzu. Jeśli będzie on nieodpowiedni, wystarczy go zgłosić i delikwent dostanie bana na X czasu, wtedy też nauczy się kultury.

Nie ma szans. Wziąłeś pod uwagę to ile byłoby zgłoszeń praktycznie za nic? Big Grin Gracze lubią sobie robić na złość, więc nikt nie zapanowałby nad tym na 'supporcie' jeśli tam miałoby to faktycznie trafiać.
[Obrazek: 20170607-ertz-julie]
Temat jeszcze żyje, więc jest nadzieja Big Grin
Dużo osób i przed startem i po starcie nadmieniała na temat czatu i pewnie utrzymują to do dziś, że takowy byłby dobrym pomysłem. Głównie z uwagi na emocje jakie towarzyszą między meczami niektórych drużyn. Można spróbować, co szkodzi?
[Obrazek: 20170607-ertz-julie]
Jak dla mnie bez sensu. Czat na meczu i po co na co? Tak samo ta redakcja FT. 
Zamiast myśleć nad zmianami lepszymi to są pierdoły, które są wogole nie potrzebne. 
Będąc na meczu czyta się komentarz meczowy a nie czyjeś durne wpisy i komentarze.
Widać, jak gracze dają ciekawsze pomysły to się ich od razu skreśla bo są nie potrzebne i nie przydatne to admin ze swoimi pupilami zaraz zamykają tematy i nawet ankieta, która jest w większości na tak nic nie daje bo sobie góra zamyka temat bo tak chcą. 
Komentarze na meczach się powtarzają tylko nazwa gracza się zmienia nuda nuda jeszcze raz nuda.
Gazetki FT i czat meczowy jestem na nie!

(08.01.2019, 15:39)Asesor napisał(a): Po co te ankiety skoro 30 osób jest na TAK, 3 na NIE a i tak to wywalicie do kosza xdddd

Bardzo mądry tekst w Waszym kierunku!
rozumiem ze na forum tez masz milion bezsensownych zgłoszeń?
Taką osobe można rówznież karać  co zgłosi normalny post...