Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja 1.2
[Obrazek: news-aktualizacja12.jpg]

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami aktualizacji:

Aktualizacja 1.2

Zachęcamy do dyskusji!
3 osoby na kilka tysięcy ma szansę cokolwiek ugrać na tych trikach. Cóż, były, są i pewnie jeszcze długo będą nudne. Jedyna rzecz, która się przyda to boostingi.
Reszta mnie nie interesuje, bo jest dla płatników, więc mnie nie dotyczy, może osób z ovr +100 owszem.
(28.01.2019, 17:37)Shingovcf napisał(a): Piłka dla najlepszego w top tygodnia. Nawet nie ukrywacie jak bardzo nagradzacie płatników. Zapewne teraz liczycie, że zaczną walczyć o nią bo 55 um w itemku którego nikt inny nie będzie miał to mega.

Zmiana na duży minus ale u was to będzie duży plus na koncie. Pozdrowienia dla p2w

Zawsze możesz próbować wygrać piłkę z trików Big Grin
Tylko, że w pojedynkach o 15 słabszą Smile
Rozumiem że jeżeli ktoś rozegrał już dzisiaj pojedynki to w rankingu tygodniowym się nie liczy Big Grin
No tak przecież tydzień zaczyna się w poniedziałek o 16:00...
Było czytać info na PW
(28.01.2019, 17:37)Shingovcf napisał(a): Piłka dla najlepszego w top tygodnia. Nawet nie ukrywacie jak bardzo nagradzacie płatników. Zapewne teraz liczycie, że zaczną walczyć o nią bo 55 um w itemku którego nikt inny nie będzie miał to mega.

Zmiana na duży minus ale u was to będzie duży plus na koncie. Pozdrowienia dla p2w

W informacji na stronie zabrakło jednego istotnej informacji, otóż zdobywcy piłek będą mogli je sprzedawać na rynku więc jeżeli ktoś jest wystarczająco obrotny będzie mógł taką piłkę najzwyczajniej odkupić. 

Pozdrawiam, 
Whisky
UWAGA!
Nie działają jeszcze wymiany boosterów, zlokalizowaliśmy już źródło błędu i pracujemy nad rozwiązaniem. Powinno to potrwać parę godzin. Dziękujemy za szybkie zgłoszenia na supporcie i za utrudnienia przepraszamy!

Pozdrawiam, 
Whisky
(28.01.2019, 18:07)Shingovcf napisał(a):
(28.01.2019, 17:50)WhiskyBob napisał(a):

W informacji na stronie zabrakło jednego istotnej informacji, otóż zdobywcy piłek będą mogli je sprzedawać na rynku więc jeżeli ktoś jest wystarczająco obrotny będzie mógł taką piłkę najzwyczajniej odkupić. 

Pozdrawiam, 
Whisky

Twoja odpowiedź bardzo mnie rozbawiła. A do tej pory miałem ciebie za mądrą osobę. Jak sądzisz, ile taka piłka będzie warta, jeśli ilość piłek na miesiąc wyniesie 8? Po pierwsze każdy ROZSĄDNIE myślący gracz najpierw ja zatrzyma, więc pierwsza piłka pojawi się na rynku może za 3 miesiące.
Załóżmy jednak, że ktoś ja wystawi. Ponowię pytanie: za ile? Jak dla mnie to 15 tyś kredytów lekko nie starczy Smile

Ale możliwość jest. Ponadto są jeszcze piłki, na dobrą sprawę niewiele słabsze (różnica niecałych 2 OVR), za pojedynki na triki więc to nie jest opcja jedynie dla płatników, tak jak niektórzy starają się tutaj wszystkim wmówić. 

Pozdrawiam.
Jedyny plus zmian to wymiana boostingów. Wprowadzając nowy item(piłka) do gry powinniście dodać albo nowe skrzynki z piłkami albo dopisać do starych skrzynek piłki i wtedy z tt pojedynków piłkę 55 i z tt treningu 60 w taki sposób wszyscy będą mieli dostęp do piłek płatnicy tacy jak ja mogą w tt rywalizować o lepszą piłkę i w tt pojedynków każdy gracz ze zrobionymi trickami będzie miał o co walczyć bo zawsze to te 55+
Niech jakiś administrator mi logicznie wytłumaczy, dlaczego znowu Ci co zapłacą więcej będą mieć lepiej?
Rozumiem, ktoś wyda pieniążki wygra 10 000 Energii za top treningów i wtedy w następnym tygodniu będzie również top 3 bo to przecież 10 000 energii do wydania?
W dodatku ta piłka która daję 55 UM po pierwsze znowu boost dla płatnika żeby czasem go nie dogonić jeszcze bardziej gdy jest się normalnym graczem. Dlaczego piłka za tricki jest gorsza?

Kiedy w końcu się obudzicie i zauważycie że niszczycie tą grę? Wcześniej były platynowe paczki, wprowadzacie nowy rodzaj paczki - lepszy, a ograniczacie ilość platynowych bo poza zadaniami i top 2/3 tricki już ich nie można zdobyć, totalny bezsens.

Rozumiem, że gra musi się utrzymywać i Ci co płacą muszą mieć lepiej bo przecież płacą ale szanujmy się, normalny klub nigdy nie dogoni klubu płatników czyli zapewne top 10 aktualnych, bo jak ich dogonić z takimi nagrodami? za 3 miesiące dodacie im ochraniacze +500 UM za top 1?

Zamiast zrobić coś porządnego to kopiecie pod sobą grób, rzeczy ważne takie jak silnik stoi w miejscu tylko po to żeby pieniądze się zgadzały..
Zeksinho widać ze nie wiesz ile idzie energi żeby być w top3 10k to definitywnie za mało
Nie no, panie mądry kaneki ken.. Rozumiem że nie potrafisz wyciągać wniosków z tego co pisze więc napisze to jak dla osoby z 2iq

Ten kto dostanie 10k energii już jest wyżej od wszystkich innych w top tygodnia, może nie wiem ile potrzeba dokładnie bo nie robiłem tylu przelewów na tą grę co Ty na przedmioty które "ciężko zapracowałeś" ale mimo wszystko nawet jak to nie wystarczy to i tak będzie musiał wydać mniej niż inny gracz który nie dostanie 10k energii.
Zeksinho no ja nwm kto ma mniejsze iq jak my wtopiliśmy ze spadkowiczami nie było płaczu wy wpadliscie płacz. I co do 10k energi, jest limit 100 i jeśli go nie podniosą te 10k nie da dużo przewagi. Wczesniej po paczki platynowe nawet nie było sensu tt wygrywać
Top Tygodnia Tricków nadal nie ma sensu, nawet jak masz najlepsze tricki, nawet jak trafisz na słabszego to i tak nic to nie da, nawet jak masz swoją taktyke to nic nie da.... Bo są osoby które klikają co którąś kartę, przez co mając pecha trafiając na taką osobę nie zdobędziemy na tyle pkt żeby o coś w ogóle powalczyć.

Powinna być wystawiana losowa karta w razie jak ktoś jej nie wystawi.
(28.01.2019, 18:39)Kaneki Ken napisał(a): Zeksinho  no ja nwm kto ma mniejsze iq  jak my wtopiliśmy  ze  spadkowiczami nie było płaczu wy wpadliscie płacz. I co do 10k energi, jest limit 100 i jeśli go nie podniosą  te 10k nie da dużo przewagi.  Wczesniej po paczki platynowe nawet nie było sensu  tt wygrywać

Po pierwsze jaki płacz? Nie rozumiem czemu wnosisz tutaj wątki które są nie istotne do aktualnego tematu aktualizacji ale ewidentnie szukasz atencji nawiązując do meczu. Jeżeli już to szukam wyjaśnień administracji jak działa silnik w tej grze, bo śmieszy mnie to co aktualnie się dzieje w niektórych meczach i na tym zakończę.

Limit 100, aktualizacje mają być co tydzień więc uwierz mi na słowo że do następnego tygodnia ani do dwóch następnych tygodni nie wbije 100 na wszystkich umiejętnościach, a już wtedy wyjdzie aktualizacja która już została zapowiedziana.

No to skoro nie było sensu wcześniej wydawać pieniędzy na grę to nikt ich do tego nie zmuszał, poza tym mogli dać tego umiarkowanie więcej a nie od razu 10K energii, legendarną paczkę oraz piłkę 55 UM, to jakiś żart?
Kolejna aktualizacja i ponowne rozczarowanie oby tak dalej ? Kolejna porazka co do pojedynkow na triki jak nowy gracz ma o cos tam wygrac lub w ogole sie starac by wygrac z ulepszonymi paroma trikami. Jeszcze idzie zrozumiec jakby bylo ze za wygrana by sie dostawalo 1 punkt co daje max 70 w skali tygodnia z zajebistym szczesciem i fuksikiem. A nie pierwszego dnia juz ludzie maja po 4k .... Robcie cos by ludzie nie uciekali bo na chwile obecna to jest wiecej klubow założonych niz ludzi aktywnych ktorzy graja dzien w dzien.
Wydaje mi się, że booster z takim biegnącym ludzikiem jest potrzebny do 7/8 wymian chyba i wgl nie ma go na rynku :p Moze warto go podmienic na inny zeby nie byl potrzebny az do tylu wymian Smile
Akurat jeśli chodzi o boosting to dobrze bo każdy by od razu wymieniał wszystko. Jednak decyzja o dodatkowym przedmiocie dla "wybranych" który robi różnice jest dla mnie niezrozumiała kompletnie.
Wydaję mi się że 99% osób się ze mną zgodzi i radzę Wam wprowadzić tą zmianę przed końcem tygodnia a mianowicie:
1. Zmniejszenie energii z nagród za tricki i top tygodnia 10-krotnie (z 10k na 1k, 7.5k na 750 itd)
2. Dodanie piłek do platynowych skrzynek lub dodanie handlarza który sprzedawałby piłki po np 10k kredytów i każdy mógłby kiedyś uzbierać sobie taką sumke i kupić taką piłkę.