Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja 1.2
(02.02.2019, 13:37)Asesor napisał(a):
(02.02.2019, 13:22)Headbanger napisał(a): Najlepsze jest w tym to, że nikogo nie obchodzi temat pojedynków, czy zapewnień. Usuwanie posty na bieżąco, a napisać nawet głupi post to ciężko. Odnośnie piłki ustosunkowaliscie się, a co z pojedynkami? Jak tutaj nowy gracz ma cokolwiek osiągnąć?
Co z nagrodami za LM etc. jak użytkownik wytrenujesz wszystko na 100%? Będzie wszystko zalegało?
Kalendarz.. nowe nagrody.. a gdzie jakieś moduły, który zwiększą zaangażowanie graczy w grę, które coś urozmaicą? Może w końcu dodacie coś dla gracza, a nie tylko dla klubu?

Ale wygrać w pojedynkach nagrodę to też problem dla topki, bo ten mechanizm jest tak zriobiony, że trafisz na kolesia co nie klika albo da co 3 kartę, akurat tą cię pobije i już masz po Top Tygodniu Tricków...
Powinni wprowadzić opcję, że jak gracz nie kliknie karty to automatycznie od najsłabszej karty. 
(Tak od najsłabszej) Bo jakby było ''losowe'' to nikt by się w to nie angażował tylko liczył na farta systemowego....

To ułatwiłoby zdobycie zadania na 600pkt, do rankingu wystarczy liczyć wygrane/zremisowane pojedynki, a nie pkt Smile
Ja Was nie rozumiem, piłka w swoim uroku jest genialnym pomysłem, dzięki niej powstają unikalni zawodnicy, którzy ciężko pracowali na to by ją zyskać ( poświęcając czas/udzielając się w grze ).
Błędną forma jest jedynie:
- sposób liczenia rankingu TT pojedynków, nie powinny liczyć się pkt, a zwyciestwa/remisy. Dzięki MMR każdy miałby szansę wygrać więcej. W przypadku remisu dokonać obliczeń, które uwzglednilyby siłę przeciwnika, oraz ilość wyrzuconych kart. Byłoby sprawiedliwie zarówno dla nowicjusza jak i dla top zawodnika. Brak wyrzucanie kart jest okej taktycznie, ale nie okej gdy o coś walczymy - bo nie liczymy się my, a jedynie to na kogo trafimy.
- dawanie lepszej piłki za Top Tygodnia treningów. Oni mają co chwilę zmieniane nagrody, najgłupszy jest fakt, że nagrody które dostają są lepsze od zadań, więc po co te zadania? Nie można faworyzować zawodnika bo wydał. Wydaje aby być szybciej lepszym, reszta powinna mieć szansę na jego dogonienie. Jeśli już musicie im dać piłkę to max 40, tak jak w pojedynkach
- forma administracji w relacji z graczem. Brak odpowiedzi na pytania, aby ucichło samo od siebie. Relacje są potrzebne, oraz eventy z udziałem owej unikalnej piłki.
- błędem jest również opieranie rozwoju gry na ciągłych zmianach nagród, zamiast dodać kolejne sposoby walki w meczach. Przykładowo sposób gry zawodnika (ustawianie sposobu zachowania naszej postaci w trakcie meczu), większą rola zmęczenia sezonowego czy też modułów, dzięki którym moglibyśmy w pośredni sposób rozwijać naszą postać .
405,3666666 pkt przy 60/60 pojedynków, takie wychodzą obliczenia na TOP1 pojedynków. Co dla mnie jest nie realne do zrobienia, bo walczyłem w pojedynkach z połową TOP'ki i raz, że wygrywałem przy 7 trickach na max które mam, 2 czasem specjalnie nie dawałem szans na zdobycie więcej niż 200PKT.
Także wnioski same na siebie się nasuwają. Także prócz tego, że opisywałem już sytuację z piłką, której jestem przeciwnikiem, wnioskuję o dokładne sprawdzenie wszystkich, którzy biorą udział w pojedynkach, nie tylko 24 których liczy ranking ale i też tych, którzy są poza Nim, bo na pewno są tacy, którzy mają mniejsze poziomy tricków i sobie pomagali w jakiś sposób. Po dniu wczorajszym, w którym miałem stratę do całego TOP około 2k PKT, dziś strata oscyluje w granicach 6-7k PKT więc, to nie jest możliwe na chłopski rozum.
Myślę, że większość się ze mną zgodzi, bo to jest nie realne na 60 pojedynków w ciągu 6 dni trafiać ciągle na osoby, które grają do końca kiedy przegrywają.
(02.02.2019, 14:49)Headbanger napisał(a): Ja Was nie rozumiem, piłka w swoim uroku jest genialnym pomysłem, dzięki niej powstają unikalni zawodnicy, którzy ciężko pracowali na to by ją zyskać ( poświęcając czas/udzielając się w grze ).
Błędną forma jest jedynie:
- sposób liczenia rankingu TT pojedynków, nie powinny liczyć się pkt, a zwyciestwa/remisy. Dzięki MMR każdy miałby szansę wygrać więcej. W przypadku remisu dokonać obliczeń, które uwzglednilyby siłę przeciwnika, oraz ilość wyrzuconych kart. Byłoby sprawiedliwie zarówno dla nowicjusza jak i dla top zawodnika. Brak wyrzucanie kart jest okej taktycznie, ale nie okej gdy o coś walczymy - bo nie liczymy się my, a jedynie to na kogo trafimy.
- dawanie lepszej piłki za Top Tygodnia treningów. Oni mają co chwilę zmieniane nagrody, najgłupszy jest fakt, że nagrody które dostają są lepsze od zadań, więc po co te zadania? Nie można faworyzować zawodnika bo wydał. Wydaje aby być szybciej lepszym, reszta powinna mieć szansę na jego dogonienie. Jeśli już musicie im dać piłkę to max 40, tak jak w pojedynkach
- forma administracji w relacji z graczem. Brak odpowiedzi na pytania, aby ucichło samo od siebie. Relacje są potrzebne, oraz eventy z udziałem owej unikalnej piłki.
- błędem jest również opieranie rozwoju gry na ciągłych zmianach nagród, zamiast dodać kolejne sposoby walki w meczach. Przykładowo sposób gry zawodnika (ustawianie sposobu zachowania naszej postaci w trakcie meczu), większą rola zmęczenia sezonowego czy też modułów, dzięki którym moglibyśmy w pośredni sposób rozwijać naszą postać .
Podpisuję się pod wpisem Tego Dobrego obiema rękami.

(02.01.2019, 16:08)Trxior napisał(a): W przypadku rankingu według zdobytych punktów minus jest taki, że raz możesz wygrać 301-300 z dobrym przeciwnikiem, a raz 450-150 ze słabym i dostaniesz więcej pomimo, że pierwszy pojedynek był dużo trudniejszy i to ten powinien być bardziej punktowany.

Jeśli w pojedynkach miałby być top tygodnia to widziałbym coś takiego, że dzielimy graczy na dywizje według MMR i wprowadzamy coś w stylu rankingu ELO.

Po miesiącu od napisania tego minusów nawet więcej niż się spodziewałem. Na czele z tym, że teraz gramy o punkty zamiast o zwycięstwo.

W pełni zgadzam się z tym, że piłki za pojedynki i trening powinny dawać tyle samo. Doskonale rozumiem, że "Money, Money, Money" i uważam, że dodanie piłek to świetny pomysł, żebyście sobie jeszcze bardziej zarobili no ale... to aż razi w oczy.

Oczywiście najważniejsze - wierzę w to, że administracja przedstawi wszystkim graczom szczegółowy opis modułu w którym szary gracz będzie miał możliwość zdobycia piłki (bo nie wyobrażam sobie by to nie weszło przy bonusie +40/55 UM).
Abstrahując od dyskusji spieszę z informacją, jako iż woda na młyn na Wasze posty, czyli wpisy niejakiego Youngera nie dotyczą TEGO Youngera, o którym myślicie.
Jakaś zabawna osoba podszyła się pod niego, by dolać oliwy do ognia. Prawdziwy Younger zgłosił się na Support, iż to nie on dokonywał tych wpisów oraz, aby tym samym, odpowiednio zareagować.
(02.02.2019, 23:18)Ten Dobry napisał(a): Abstrahując od dyskusji spieszę z informacją, jako iż woda na młyn na Wasze posty, czyli wpisy niejakiego Youngera nie dotyczą TEGO Youngera, o którym myślicie.
Jakaś zabawna osoba podszyła się pod niego, by dolać oliwy do ognia. Prawdziwy Younger zgłosił się na Support, iż to nie on dokonywał tych wpisów oraz, aby tym samym, odpowiednio zareagować.

Mimo wszystko, ale co to za dyskusja skoro administracja i tak nie reaguje na sprzeciw community dotyczące patcha Smile
(02.02.2019, 23:18)Ten Dobry napisał(a): Abstrahując od dyskusji spieszę z informacją, jako iż woda na młyn na Wasze posty, czyli wpisy niejakiego Youngera nie dotyczą TEGO Youngera, o którym myślicie.

Poważnie ? Uważasz ze wypowiedź Youngera nadała obrotu tej sprawie? Parę stron wcześniej są wypowiedzi osób będących członkami TOP 3 klubów, Titans, Nanakatsu i Devils, wiec wypowiedź Youngera prawdziwego czy nie ma się nijak do tej "wody na młyn" bo każdy uważa tą aktualizacje za jedną wielką pomyłkę. Ponad 150 postów i wszystko na NIE. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, wiec zamiast informować nas ze ktoś się podszywa pod Youngera mogłeś w tej krótkiej chwili ustosunkować się jakoś do problemu jaki przewija się tutaj od dłuższego czasu - piłki.
Czyli tylko Pan Younger może się wypowiadać i jego zdanie, reszta tfu plujemy ;D a od jutra jeszcze Ljane i terefere ;D reszta siedzieć cicho i wpłacać te mierne sumki na waciki. Marsz do zakładki przelewy i nie pyskowac ;D

A tak na poważnie. To troszkę przykre że dla Państwa było najważniejsze ogłosić wszem i wobec że oszust podszywajacy się pod gracza został uchwycony, gdyby nie powagą sytuacji bił bym brawo. Ale no mamy tu zdecydowanie większy problem od ogłoszenia nam tej fantastycznej wiadomości wśród 150 postów że cos tu nie gra. Pracy czeka Państwa dużo a jest nad czym tu pomyśleć.
Trzymam mocno kciuki. Nadzieja umiera ostatnia Wink
Widzę, że jednak emocje biorą górę nad chłodną analizą sytuacji...
Wytłumaczę ponownie i tym razem proszę, by dokładnie zapoznać się z sytuacją stricte dotyczącą mojego poprzedniego wpisu.
Prawdziwy Younger zgłosił na Support, że ktoś podszywa się pod niego i aby zadziałać w tym temacie. Tako zostało zrobione. Mogłem po prostu dać bana bez słowa wyjaśnienia, ale wtedy zapewne, drodzy interlokutorzy, podnieślibyście raban, iż Administracja znów zamyka niewygodne komentarze i nawet zdanie topki ma w poważaniu. Stąd wyjaśnienie sytuacji, skoro już kilka osób zdążyło zacytować Younger`a uznając, że to właśnie top 1 wypowiada się w niniejszym temacie.

Dyskurs oczywiście można prowadzić dalej, jednakże w granicach dobrego smaku.
Panie Community Manager zajmijcie wy się lepiej moze tematem dotyczącym piłek, a nie jakimiś banami fake konta youngera . Tyle komentarzy i dyskusji na temat piłek, a wy dalej żadnego konkretu i nic co dalej . To pokazuje , że macie graczy kompletnie w nosie . Takim podejściem to nie przyciągnięcie do siebie graczy . Zniechecacie ludzi do grania dalej . Dopiero jak będzie mniej przelewów może przemyslicie sobie sprawę i zaczniecie coś działać .
Przecież wszystko Wam napisał, najważniejsza osobą w grze jest TOP1 i reszta nie jest istotna. Stąd odzew na prośbę TOP, w końcu musiał napisać, bo tak sobie życzył TOP. Ciekawe czy dla któregoś z Was padłoby takie "istotne" sprostowanie.
Ogólnie piłki to nie jedyny temat, który został poruszony. Na temat piłek coś odpowiedzieli (że zostaną) resztę mają gdzieś.
A tymczasem już wkrótce nowe zmiany nagród! Zapraszamy na patch 1.3
Nawiązując do zapytań ws. m.in. piłki uprzejmie informuję, iż o stosownych zmianach każdorazowo informujemy w przychodzących na pocztę newsach, tudzież pod adresem https://game.footballteam.pl/changelog.
I tyle? Przed zmianą nie jesteście udzielić rzeczowej odpowiedzi? Odnieść się, porozmawiać z plebsem? Nie musicie na wszystko przystawać, ale jakikolwiek kontakt chyba powinien być utrzymany?

Piłka, a co z pojedynkami i pkt? Co z zwiększaniem max OVR? Co z boostingami?

Dlaczego faworyzujecie graczy, którzy wydają? Dlaczego tworzycie przepaść między zawodnikami?

Kiedy wejdą moduły, które coś zmienia w grze (nie ma rakowych w zapowiedzi)?
(03.02.2019, 13:53)Ten Dobry napisał(a): Nawiązując do zapytań ws. m.in. piłki uprzejmie informuję, iż o stosownych zmianach każdorazowo informujemy w przychodzących na pocztę newsach, tudzież pod adresem https://game.footballteam.pl/changelog.

Może odniesiesz się do wcześniejszych postów graczy odnoście tej aktualizacji?
Nie chce wyjść na osobę która tylko krytykuje, bo są rzeczy które na prawdę są ok, ale jest to mały odsetek
Ja jestem zdecydowanie na nie. Piłki to dla mnie głupota. Wprowadzanie niepotrzebnej wojny między płatnikami a osobami które mają budżet kilku tysięcy na tydzień aby zdobyć piłkę w top tygodnia. Chcecie łatwo zarabiać kasę na piłkach wprowadzcie piłkę do sklepu dajce cenę 3000zł kto jest głupi i będzie chciał kupić to kupi. Top tygodnia nie ma w tym momęcie sensu.

Prosił bym ze strony administracji na przedstawienie pomysłu rozwiązania. Pokażcie że szanujecie swoich graczy a nie tylko pchacie sobie kieszenie. Na ten moment administracja robi zagrywkę czekania na zwłokę po to aby temat ucichł.

Najlepszym pomysłem było by cofnięcie nagrody. Oddanie każdemu z top tygodnia jego punktów energi które wytrenował za 16pa a każdemu kto wytrenował ponad limit bo chciał piłkę zdoyć dać np 1000-2000 energi w prezęcie za stracony czas na klikanie.

Pozdrawiam szanującą nas Administrację.

Ps : Czekam na update gdzie wprowadzicie opłatę za każdy dzien gry Big Grin Śmiech na sali.
Piłki rozdane więc po ptokach już.

Zapraszam wszystkich od działu propozycje zmiany/pomysły dodałem jak dla mnie bardzo dobry pomysł dotyczący piłek.
No nieźle,wpada admin nie odpowiada na komentarze graczy tylko,chwali się złapaniem podróbki topowego gracza,który przelewa im hajs.
(02.02.2019, 15:10)Jano96 napisał(a): 405,3666666 pkt przy 60/60 pojedynków, takie wychodzą obliczenia na TOP1 pojedynków. Co dla mnie jest nie realne do zrobienia, bo walczyłem w pojedynkach z połową TOP'ki i raz, że wygrywałem przy 7 trickach na max które mam, 2 czasem specjalnie nie dawałem szans na zdobycie więcej niż 200PKT.
Także wnioski same na siebie się nasuwają. Także prócz tego, że opisywałem już sytuację z piłką, której jestem przeciwnikiem, wnioskuję o dokładne sprawdzenie wszystkich, którzy biorą udział w pojedynkach, nie tylko 24 których liczy ranking ale i też tych, którzy są poza Nim, bo na pewno są tacy, którzy mają mniejsze poziomy tricków i sobie pomagali w jakiś sposób. Po dniu wczorajszym, w którym miałem stratę do całego TOP około 2k PKT, dziś strata oscyluje w granicach 6-7k PKT więc, to nie jest możliwe na chłopski rozum.
Myślę, że większość się ze mną zgodzi, bo to jest nie realne na 60 pojedynków w ciągu 6 dni trafiać ciągle na osoby, które grają do końca kiedy przegrywają.

Dokładnie, Zajmijcie się tym !
Gracze oszukujący w trickach są systematycznie wyłapywani i stosownie karani. Ponadto proszę zauważyć, że taki proceder został ukrócony poprzez, cyt. "W pojedynkach na tricki system będzie dobierać graczy, którzy ze sobą jeszcze nie grali danego dnia." (https://game.footballteam.pl/changelog update z 31 stycznia br.)
(04.02.2019, 11:21)Ten Dobry napisał(a): Gracze oszukujący w trickach są systematycznie wyłapywani i stosownie karani. Ponadto proszę zauważyć, że taki proceder został ukrócony poprzez, cyt. "W pojedynkach na tricki system będzie dobierać graczy, którzy ze sobą jeszcze nie grali danego dnia." (https://game.footballteam.pl/changelog update z 31 stycznia br.)

Czyli mam rozumieć, że dwa razy w ciągu dnia nie da się trafić na jednego delikwenta?