Ankieta: Która propozycja powinna znaleźć miejsce w grze Twoim zdaniem.
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
§1
3.23%
1 3.23%
§2
6.45%
2 6.45%
§3
16.13%
5 16.13%
Wszystkie
70.97%
22 70.97%
Żadna
3.23%
1 3.23%
Razem 31 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KLUB] Zmiany Mechaniki Zarządzania Klubem
(08.07.2019, 19:54)Adrianbolo napisał(a): Ja jestem za pkt. nr 3, widziałbym to tak:
-mamy 3 strony biorące udział w transferze (2 kluby i zawodnik) każdy musi zgodzić się na transfer by ten doszedł do skutku,
-klub kupujący musi zapłacić klubowi sprzedającemu kwotę za zerwanie kontraktu, tu można wprowadzić minimalną i maksymalną kwotę odstępnego tak jak jest to z pensją,
-wprowadzić nową zakładkę: lista transferowa, w której byliby piłkarze bez klubu oraz ci którzy zostali na nią wystawieni przez klub,
-ograniczyć czas wykonywania transferów do początku i końca sezonu wraz z przerwą między nimi (jakieś 2 dni)
-można by wprowadzić możliwość wysyłania zaproszeń do klubu przez właściciela i asystenta

Myślę że ta zmiana dałaby możliwość lepszym klubom inwestowanie pieniędzy po wymaxowaniu struktur stadionu oraz słabszym dodatkowy zarobek.

Właśnie taki jest zamysł, aby poprawić interakcje z grą, zacząć robić przemyślane transfery, móc rozwijać się jako zespół na transferach ( jak w przypadku Ajaxu Amsterdam, gdzie zawsze wychowują wychowanków w jak najlepszy sposób, a potem sprzedają ich do innych mocniejszych zespołów ).
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: [KLUB] Zmiany Mechaniki Zarządzania Klubem - przez David Morra - 09.07.2019, 17:06