Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwny podział umiejętności.
Atrybutów powinno być przynajmniej z 20-30.

Bardzo ciekawy i dobry punkt. Obecnie oprócz trenowania stałych umiejętności i ubierania się w ten sam set ciuchów co 95% serwera, gra nie daje żadnego urozmaicenia pod względem buildów postaci, nie spotkamy tu sytuacji, gdzie jeden zawodnik jest zwinnym dryblerem, ale siłowo już nie jest tak mocny, a można spotkać obrońcę, który jest chodzącym murem, ale jego szybkość daje wiele do życzenia. Jeżeli byśmy dodali kwestię wzrostu, wagi ( co przykładowo daję wpływ na szybkość zawodnika początkowo - przykładowo 180CM-186CM = 60 szybkości / 170CM-180CM = 70%, daje zupełnie inne wartości na boisku i już inaczej całą mechanika gry wygląda. Jeżeli chodzi o ten podpunkt to jestem ZA!

Kolejny błąd to boostingi.

Tutaj również pozytywnie patrzę na tą sprawę, bo troszkę uważam, że całość jest mało przemyślana - nawet w obecnej formie ulepszania, bądź wymieniania na umiejętności. Tutaj widzę również bardzo duży potencjał, który mógłby poprawić, a przede wszystkim urozmaicić grę, bo teraz wymieniając obojętne jaki boost - ulepszasz każdą umiejętność, co dla mnie jest troszkę bez sensu. ( nawet jak ma to być 00,07% ).

Kolejną sprawą byłyby transfery i wypożyczenia.

Sam pisałem dosyć niedawno ( a może dawno? ) kwestię ulepszenia możliwości klubu, gdzie między innymi był podpunkt typowo pod właśnie transfery, wypożyczenia. Tutaj nie ma co dodawać, ponieważ ta opcja MUSI znaleźć się w grze, bo potencjał jaki w tym jest, jest po prostu olbrzymi.

Także jestem mega za Twoją propozycją i propsuje Smile
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: Dziwny podział umiejętności. - przez David Morra - 07.07.2019, 22:40
RE: Dziwny podział umiejętności. - przez Arcire - 08.07.2019, 11:34
RE: Dziwny podział umiejętności. - przez darHen - 09.07.2019, 13:11
RE: Dziwny podział umiejętności. - przez Alex123 - 10.07.2019, 18:15
RE: Dziwny podział umiejętności. - przez gaddam20 - 11.07.2019, 11:31

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości