Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwny podział umiejętności.
(11.07.2019, 11:17)Ten Dobry napisał(a): Facet napisał o 20-30 umiejętnościach, gdzie gracze hołdują jedynie tzw. "głównej", kondycji + jakiejś trzeciej, a zupełnie nie rozumieją, że i czwarta potrafi zrobić różnicę, więc co dopiero myśleć o kilkudziesięciu więcej? Co do pomysłów to już podkreślałem wielokrotnie - każdy uważa, że jego własny jest najlepszy. Sam wielokrotnie takowe poddawałem na zebraniach Adminów, uważałem je za świetne, ale były odrzucane. Czemu? Bo nikt w stosunku do siebie nie jest obiektywny. Każdy woli co innego. Jeden ryż, drugi ziemniaki. Tak jest i z grami. Jednemu pasuje poklikać w FT, a nie siedzieć pół dnia nad nią, inny woli pół dnia spędzić na strzelaniu z pistoletów lub wyczarowywaniu potworów.

Dlatego od tego są ankiety, aby ludzie zagłosowali i zdecydowali czy są za jakimś pomysłem czy też nie. Jeżeli większość głosuje ZA, to nie można już patrzeć na pojedyncze jednostki, które się nie zgadzają. W każdej grze w którą grałem - czy to było MMORPG, gry przeglądarkowe czy inne rzeczy - to był dział propozycji, gdzie to właśnie społeczność gry proponowała zmiany i jeżeli duża część osób była za pomysłem, to administracja robiła chociaż minimalny kroczek w tym kierunku, aby to wprowadzić.

To tylko koncepcja, a nie nakaz odgórny, gdzie MA TAK BYĆ I CH**. Oczywiście to Wasza gra i to Wy podejmujecie decyzje, ale jeżeli będziecie patrzeć tylko na stan konta, a nie na wpływ rozgrywki to większości ludziom gra szybciej bądź później się znudzi. I nie, nie chodzi o to, że każdy uważa swój pomysł za najlepszy i nie jest obiektywny do samego siebie - tylko jeżeli coś może zostać wprowadzonego, co poprawiło by rozgrywkę i społeczność wyraża aprobatę pomysłu to powinniście się nad tym zastanowić.

Poza tym jak ktoś nie lubi ryżu, bądź ziemniaków to zawsze pozostaje kawałek mięska bądź surówka ;-)

Nie ma co się teraz kłócić, to Wasza gra i Wasze decyzje i tyle w temacie.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: Dziwny podział umiejętności. - przez Arcire - 08.07.2019, 11:34
RE: Dziwny podział umiejętności. - przez darHen - 09.07.2019, 13:11
RE: Dziwny podział umiejętności. - przez Alex123 - 10.07.2019, 18:15
RE: Dziwny podział umiejętności. - przez David Morra - 11.07.2019, 13:11
RE: Dziwny podział umiejętności. - przez gaddam20 - 11.07.2019, 11:31

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości