Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwny podział umiejętności.
Dlatego właśnie zrobiłem ten wątek w dziale "Dyskusje", a nie "Propozycje zmian". Bo wiem, że na obecnym etapie gry, jedynie można byłoby zmienić kontrakty i może ewentualnie te boostingi. Jednak nawet one, bez tego (że nie ma w grze tylu atrybutów, o ilu pisałem) tracą sens. Po prostu chciałem poznać zdanie innych na ten temat, bo gra ma wielki plus, że gramy z innymi ludźmi, każdy piłkarz to sterowana przez jedną osobę postać, więc jednak brakuje bardziej szczegółowych możliwości rozbudowywania kariery i umiejętności swojego piłkarza.

(08.07.2019, 11:34)Arcire napisał(a): Atrybuty: co do zasady się zgodzę, grałem w dwie takie gry, gdzie tyle atrybutów było, jednak z doświadczenie mogę powiedzieć, że wszyscy i tak rozwijali je w (w 99%) w ten sam sposób, bo część z nich było takimi atrybutami głównymi (co ci po szybkości jak na końcu nie trafiasz w bramkę bo masz słabą celność strzałów), co więcej na obecnym silniku FT nie byłoby możliwości dodania ich, bo nawet nie można teraz wyciągnąć ilości podań poszczególnych zawodników w meczu, wydali już jakiś hajs na ten silnik to nowego raczej prędko nie zobaczymy

Co do atrybutów, to właśnie moim zdaniem ta większa liczba atrybutów zmusiła by do czegoś innego. Np. napastnik cechujący się dużą szybkością, ale mający słabszą celność strzałów produkowałby dla drużyny pewnie więcej sytuacji podbramkowych, ale mniejszą ilość z tego kończyłby bramką, jednak taki napastnik z lepszą techniką, ale mniejszą szybkością, potrafiłby z 2-3 sytuacji na mecz, strzelić 1-2 bramki co pomagałoby drużynom, które grają defensywnie, które nie mają aż tylu argumentów w ofensywie. Ten szybszy jednak bardziej męczyłby obronę przeciwnika, co powodowałoby z coraz większą ilością akcji pod bramką przeciwnika z upływem minut.
[Obrazek: 3f468c1dbdf78.png]
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: Dziwny podział umiejętności. - przez Arcire - 08.07.2019, 11:34
RE: Dziwny podział umiejętności. - przez Zenek Męczywór - 08.07.2019, 17:23
RE: Dziwny podział umiejętności. - przez darHen - 09.07.2019, 13:11
RE: Dziwny podział umiejętności. - przez Alex123 - 10.07.2019, 18:15
RE: Dziwny podział umiejętności. - przez gaddam20 - 11.07.2019, 11:31

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości