Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sparingi
Hej

Nie wiem na ile to propozycja a na ile coś odtwórczego

Jak wyglądać będzie sprawa ze sparingami ? Będą rozgrywane jak na s11 (akceptujemy sparing i jest on rozgrywany na drugi dzień o jednej tej samej godzinie / czy może tak jak było na wcześniejszych serwerach (lub jak jest to z meczami z gwiazdami) w momencie gdy przyjmujemy sparing jest on rozgrywany od razu - bądź mamy kilka minut do przygotowania się do sparingu ?

Wydaje mi się, że sparing o godzinie 13:30 jak to jest teraz na s11 jest trochę kiepskim rozwiązaniem ponieważ jeśli zawodnik dostanie kontuzji jest wykluczony z najbliższego meczu ligowego

A tak można by rozegrać sobie sparing po meczach ligowych i wtedy mielibyśmy czas na ewentualne wyleczenie kontuzji u zawodnika przed kolejnym meczem ligowym
Można np ustalać kalnedarz sparingów na daną godzinę i danego dnia ? Zaproponować innej drużynie date, ona ma wybór, albo zaakceptować/odrzucić, bądź poprosić o zmianę godziny?
Znaczy zacznijmy od tego, że nawet jeśli zagramy sparing pod koniec dnia, po wszystkich meczach i złapiemy kontuzje to i tak nie powinniśmy zdążyć jej wyleczyć do następnego dnia. Kontuzja którą da się wyleczyć między meczami to nie kontuzja.

Odnośnie terminu sparingów itp. to nie ma co się wypowiadać bo nie wiemy jak będzie wyglądać sezon. Jedno co można powiedzieć, że po akceptacji powinien być jakiś czas.
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
(28.07.2018, 13:58)Limonek napisał(a): Znaczy zacznijmy od tego, że nawet jeśli zagramy sparing pod koniec dnia, po wszystkich meczach i złapiemy kontuzje to i tak nie powinniśmy zdążyć jej wyleczyć do następnego dnia. Kontuzja którą da się wyleczyć między meczami to nie kontuzja.

Odnośnie terminu sparingów itp. to nie ma co się wypowiadać bo nie wiemy jak będzie wyglądać sezon. Jedno co można powiedzieć, że po akceptacji powinien być jakiś czas.

Z jednej strony masz rację, ale nie musi być to kontuzja - może być to zwykły uraz chociażby na kilka godzin którego wyleczenie można skrócić o ileś - ileśdziesiąt %

Więc jeśli zawodnik dozna takiego urazu w meczu sparingowym rozgrywanym dosłownie kilka godzin przed meczem to nie ma szans na wyleczenie a jeśli sparing rozegrany by był po meczach ligowych wtedy nawet jakby doznał urazu trwającego kilka godzin to nawet bez redukcji tego czasu jest w stanie zagrać następnego dnia w meczu ligowym

I także takie pytanie odnośnie godzin rozgrywanych meczów jest szansa aby mecze ligowe (jeśli będą rozgrywane 2 na dzień) były rozegrane 1 w godzinach porannych - południowych (załóżmy do 12:30) a kolejne już w godzinach po południowych i wieczornych ?
Ja bym zrobił tak jak na starych serwerach. Grasz kiedy chcesz, jeśli tylko jest chętny na sparing rywal. Albo poszedłbym nawet krok dalej. Dać możliwość wybierania daty i godziny sparingu przy oferowaniu sparingu.
Były MC - s1, s2, s8, s9, s10 / Redaktor - s2, s8, s9 / Naczelny s10, s11 / Moderator Forum / FTArchitekt /

Piszę głównie rzeczy, których Tobie nie wypada

[Obrazek: Beztytulu_qepnnrq.png]
Jak dla mnie powinny być stałe h sparingów żeby każdy mógł określić kiedy trening przeprowadzać, bo tu ni z gruchy ni z pietruchy w momencie treningu mecz gramy. Ewentualnie wybór daty gry z przeciwnikiem jednak z wyprzedzeniem dnia przynajmniej.
Zgodzę sje, miałem to pisać. Dać możliwość grania meczy w dowolnym momencie, z wykluczeniem godzin rozgrywania innych rozgrywek. Dla każdego odpowiednia godzina może być inna, więc czemu nie dać tutaj dowolności. Jak ktoś chce, niech gra nawet o 3 w nocy.

Oczywiście zachowując odpowiedni limit dzienny / tygodniowy.
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
(28.07.2018, 15:11)Sensej napisał(a): Ja bym zrobił tak jak na starych serwerach. Grasz kiedy chcesz, jeśli tylko jest chętny na sparing rywal. Albo poszedłbym nawet krok dalej. Dać możliwość wybierania daty i godziny sparingu przy oferowaniu sparingu.

Dokładnie o to samo mi chodziło i jak najbardziej na tak.
Jestem za osoba która wchodzi na jakiś czas, i ma klub to puści sparing za pare minut i będzie dłużej na FT. A nie że, dostawi na jutro i myśli... - A dobra może nikt kontuzji nie dozna

[Obrazek: OK30L1y.jpg]
(28.07.2018, 11:47)Forumowicz napisał(a): Hej

Jak wyglądać będzie sprawa ze sparingami ? Będą rozgrywane jak na s11 (akceptujemy sparing i jest on rozgrywany na drugi dzień o jednej tej samej godzinie / czy może tak jak było na wcześniejszych serwerach (lub jak jest to z meczami z gwiazdami) w momencie gdy przyjmujemy sparing jest on rozgrywany od razu - bądź mamy kilka minut do przygotowania się do sparingu ?

Wydaje mi się, że sparing o godzinie 13:30 jak to jest teraz na s11 jest trochę kiepskim rozwiązaniem ponieważ jeśli zawodnik dostanie kontuzji jest wykluczony z najbliższego meczu ligowego

A tak można by rozegrać sobie sparing po meczach ligowych i wtedy mielibyśmy czas na ewentualne wyleczenie kontuzji u zawodnika przed kolejnym meczem ligowym
Sparingi są zrobione w ten sposób, że klub zapisuje się w kolejce, następnie o północy losowany jest sparingpartner, z którym zagrasz spotkanie o godzinie X. Na początku (do momentu powstania lig) będą 2 sparingi dziennie, później już 1.
(09.08.2018, 22:17)Dawid napisał(a):
(28.07.2018, 11:47)Forumowicz napisał(a): Hej

Sparingi są zrobione w ten sposób, że klub zapisuje się w kolejce, następnie o północy losowany jest sparingpartner, z którym zagrasz spotkanie o godzinie X. Na początku (do momentu powstania lig) będą 2 sparingi dziennie, później już 1.
W takim razie inne pytanie - w jaki sposób wyglądać będzie dobór przeciwnika ? Losowo ? Czy mniej więcej o podobnym potencjale ? Bo skoro losowo to sparingów będzie bardzo mało ponieważ, mało która drużyna będzie chciała grać z kimś o wiele lepszym.
Ale taka drużyna nie będzie miała pojęcia, czy będzie grać z kimś lepszym czy gorszym. Porażka w sparingu przecież nie jest czymś złym. Grasz sparingi by wygrać za wszelką cenę, czy przetestować zgranie / taktykę / ustawienie?
Znając życie wygrana w sparingu to większy dochód itp, więc tak. Grasz żeby wygrać i być lepszym od startu
Pytasz czy możesz liczyć na jakąś darmoche w życiu??
Otóż tak, na darmo żyjesz i na darmo umrzesz 
Ale z drugiej strony jak według tego systemu dochodów kase bierze gospodarz, to kto wygra to pikuś Big Grin
Mi osobiście średnio podoba się sytuacja z dołączaniem do kolejki w sparingach. Lepszym rozwiązaniem byłoby (o czym była już mowa) wysyłanie zaproszeń na sparing, w którym ustalałoby się dzień i godzinę. Czemu mielibyśmy być posłuszni systemowi i maszynie losującej, skoro możemy dobrowolnie oferować sparingi z określoną drużyną.
Dokładnie, samodzielne szukanie daje mozliwość zaplanowania dnia oraz w jakimś stopniu rywala. Co prawda jest trudniejsze znalezienie sparingpartnera dla lepszych klubów, jednakże biorąc pod uwagę małe różnice OVR problem ten jest znikomy.
Tak mamy random.. kolejny, co nie jest niczym ciekawym - po prostu kolejny mecz.
Też jestem jak Panowie wyżej za wysłaniem propozycji do sparingpartnera.
System ten jest lepszy, bardziej sprawiedliwy i równy dla każdego klubu. Nie sądzę, że ktoś będzie chciał grać sparing z top 1.
To tylko sparing a nie mecz o Złote Kalesony, nie trzeba grać sparingów, można się nie zapisywać do kolejki.

Z racji, że to mecze losowane to w tym wypadku dochód z biletów jest liczony po równo dla obu klubów (tak jak finały PK i TM). Czy przegramy czy wygramy to nie ma znaczenia bo bilety są sprzedawane PRZED spotkaniem. Zarobimy nawet jeśli będzie walkower bo kibice kupili bilety WCZEŚNIEJ.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości