Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
TAK
72.22%
13 72.22%
NIE
27.78%
5 27.78%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Klub] Blokada wyrzucenia zawodnika
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: klub - kontrakt 

Opis propozycji \ pomysłu: Większość z nas zapewne się spotkało z tym że właściciel kilka dni albo nawet dzień przed wyrzuca zawodnika z klubu co pozbawia go nagrody a grał on od samego początku w klubie czy nawet dołączył w połowie sezonu. 
Dlaczego więc jest wprowadzone że trzeba być minimum 5 dni w klubie by otrzymać nagrodę a właściciel może sobie po prostu wyrzucić?
Moja propozycja jest taka by nałożyć taką blokadę na właściciela klubu, by nie miał możliwości wyrzucić z klubu zawodnika 5 dni przed końcem sezonu. 

Lub 

Wprowadzić takie coś ze jeżeli zawodnik ma podpisany kontrakt, może on odejść tylko za pomocą zerwania go + wpłacenia kary ale właściciel go nie może wyrzucić jeśli jest podpisany ten kontrakt. 

Uzasadnienie przydatności: Zawodnicy nie będą tracić nagród z klubem bo właścicielowi coś odbiło i sobie po prostu wyrzucił "bo tak". 
Cytat:Nie ma porażek, są tylko lekcje
[Obrazek: cDCLKwY.png]
Odpowiedz
Perfidne wyrzucanie zawodnika przed końcem sezonu który grał cały sezon powinno być karane surowym banem. Grasz cały sezon w klubie strzelasz , asystyjesz pomagasz drużynie i przez kaprys właściciela wylatujesz na dwa dni przed końcem bo znalazł kogoś na Twoje miejsce i cały sezon stracony bo nic z niego nie masz. Administracja powinna banowac za takie akcje bo zawodnik nie ma wpływu na to czy ktoś go wyrzuci. Co do samego pomysłu jestem na tak !
Odpowiedz
Zdecydowanie jestem na tak! Zawodnik grający chociaż pół sezonu nie powinien zostać wyrzucony z klubu! Dla właściciela surowa kara! Można się dogadać że za zerwanie kontraktu z winy klubu powinny być duże kary zawarte w kontrakcie.

P.S
Dziwne że nikt wcześniej na to nie wpadł. Takie proste...
Odpowiedz
Odświeżam temat
Ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć? Smile
Odpowiedz
Może administracja się coś wypowie? :/
Odpowiedz
Według mnie właściciel może wyrzucić z klubu kiedy chce zawodnika, ponieważ jest właścicielem klubu i ma do tego prawo.

Jednak według mnie zawodnik wyrzucony nie powinnien zostawać z niczym i klub powinien zawodnikowi zrekompensować straty jakie poniesie.
(Tak samo jest w prawdziwym  życiu, jeżeli piłkarz zostaje wyrzucony przed końcem kontraktu musi być mu zapłacona reszta kasy którą by zarobił (chyba że dogada się z właścicielem))
Dlatege w mojej opinii samo wyrzucanie z klubu może zostać ale powinna zostać przeprowadzona poprawka w przyjmowaniu zawodnika i jego kontraktach. (jakiś rynek transferowy; zablokowanie samoczynnego dodawania siebie do klubu; wspólne głosowanie czy zawodnika usunąć oraz żeby nie było możliwości gry w zespole bez kontraktu (ponieważ jeśli zawodnik nie ma kontraktu to tak jakby na "czarno" grał w klubie wiec nie ma prawa domagać sie rekompensaty) 

Takie jest moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać Smile
Odpowiedz
Cóż, na pewno warto coś z tym fantem robić, bo to bolesna i nieprzyjemna sprawa. Biorąc pod uwagę i wzgląd klub - ma znacznie większe możliwości finansowe niż sam zawodnik, analogicznie wyrzucenie z klubu, powinno się wiązać ze sporym wypłaconym odszkodowaniem dla zawodnika. Aczkolwiek bądźmy szczerzy - FT wycofało chociażby wpływ pieniędzy na konto klubu, po tym jak zawodnik zerwie umowę - tym bardziej więc nie wprowadzi wyprowadzania hajsu z klubu dla zawodnika - w momencie upadku klubu, wystarczy każdemu wypłacić większe sumki i odchodzą z bananem na twarzy. Podejrzewam, że jedyną opcją jest blokada wyrzucania na kilka dni przed końcem sezonu, innej sensownej opcji tu niestety nie dostrzegam. Wink
[Obrazek: 4kmef.jpg]
Odpowiedz
Może warto podejść do tego od drugiej strony tzn. zwiększyć liczbę wymaganych dni spędzonych w klubie uprawniających do odebrania nagrody do 51% sezonu i zaraz przyznawać nagrodę nawet jeśli zawodnik nie jest już w zespole, ale spędził w nim przynajmniej 51% sezonu.
Zniweluje to problem, który opisywaliście, uniemożliwi przenoszenie się do zwycięskich drużyn lub mających większe szanse na wygrane niż inne kilka kolejek przed końcem sezonu, a zarazem możliwa będzie walka o nagrodę tylko z jednym zespołem na sezon.
Odpowiedz
temat konkretny, jestem za !

Warn - zapoznaj się z regulaminem wewnętrznym działu. // Serge
Odpowiedz
Trzeba sobie jako zawodnik rozsądniej wybierać klub i tyle.
[Obrazek: d3ce567d6e81e.png]
Odpowiedz