Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Umiejętność Kondycja
Cześć. Udostępniamy wam kolejnego newsa, tym razem dotyczącego jednej z umiejętności dostępnej na nowym FT - kondycji:  https://footballteam.pl/news/umiejetnosc-kondycja

Zapraszamy do dyskusji.
Odpowiedz
Nie wiem jak przyjma to inni, ale ja zawsze podczas rozwoju swojej postaci mocno stawiam na szybkość i kondycje, także mi pasuje Smile
A tak na marginesie to troche slaby ten "news". To nie news tylko taka mala informacja bardziej.
Odpowiedz
Hmmm takie info to dajcie w grze w opcji trening xD
Bo forum i newsy czytać będzie mało ludzi a później support zawalony xd 

Myślałem że bardziej 100% będzie stanowiła mediana albo ogólna średnia współczynnika kondycji 

No tak to może być różnie, zwłaszcza najgorzej dla ludzi którzy zaczynają i zakładają klub z nowych graczy i będą w dupę dostawać od każdego
Pytasz czy możesz liczyć na jakąś darmoche w życiu??
Otóż tak, na darmo żyjesz i na darmo umrzesz 
Odpowiedz
czyli nowi gracze skazani na pożarcie ;x fajnie ze w końcu kondycja będzie miała realny wpływ na przebiegu meczu jednak teraz każdy będzie lądował w kondycje jako gówna umiejętność ;d moim zdaniem powinien wyjść news odnośnie każdej umiejętności bo tak polemizować możemy nie wiedząc dokładnie jak inne umiejętności wpływają na silnik.
Odpowiedz
Nie no z tym pożarciem nowych graczy bym nie przesadzał. Logiczne jest, że nowy KAŻDĄ umiejętność będzie miał słabszą. Nie pójdzie on od razu grać do top 1 klubu, tylko lige, dwie niżej. Tam tak szybko nie zginie.
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
No i fajnie.. taka wspólna, główna umiejętność dla każdej pozycji Wink o kondycje trzeba dbać Tongue
[Obrazek: RMGk5vy.png]

Odpowiedz
No nie pozostaje nic innego jak w założonym klubie dogadać się by 2-3 graczy (zależy czy miejsc będzie wystarczająco w klubie dla 11,rezerwy i ich) zrobiło mocne staty i małą kondycję. Wówczas wprowadzać ich pod koniec by podbijać staty.
Ale poza tym dobry bonus jeśli będzie aktywny zarząd, bo będąc na meczu może zrobić zmiany i wspomóc klub.
Odpowiedz
Hm.. w sumie zamysł ok i raczej nowi nie pójdą aż tak na pożarcie jak pisał Limonek. Tylko tutaj jest ważne by właśnie te ligi były choć troche wyrównane względem daty startu i umiejętności między graczami. Oczywiście, że z czasem nastąpi rotacja ale raczej nie aż taka wielka. Dobrze, że nie będzie walenia w jedną czy dwie um bo będzie również trzeba pamiętać o kondycji.

Czy istnieje szansa by gracz zszedł do 0% swoich możliwości czy raczej jest pewne zabezpieczenie przed tym?
[Obrazek: de_gea___vfl_forum_signature_wallpaper_b...bfq21r.png]
Odpowiedz
Ale jak będziesz miał sete kondycji a pozostałe umiejętności słabe to dalej to będzie srednio wyglądało. Jeśli wejdzie taki gracz z Twojego klubu, a reszta zawodników będzie miała kondycje na poziomie średnim, to będzie on powodował zmęczenie również swojego klubu.

Nad tą kondycją trzeba będzie chwilę posiedzieć, aby to ogarnąć perfekcyjnie i wygrywać Big Grin

A właśnie jak jest zmiana to jest liczone do tego gracza co od początku meczu, czy zmiennika? Bo to jest różnica.
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
Mi się podoba. Będzie przydatne trenowanie nie tylko głównych umiejętności i trenowanie z głową. Będzie można kombinować.

@Cytat Pjoter
"No tak to może być różnie, zwłaszcza najgorzej dla ludzi którzy zaczynają i zakładają klub z nowych graczy i będą w dupę dostawać od każdego"

W jakimś stopniu na pewno, ale zaczynając od najsłabszej ligi, spotkają pewnie i ludzi na swoim poziomie, a z czasem na gorszym.
Były MC - s1, s2, s8, s9, s10 / Redaktor - s2, s8, s9 / Naczelny s10, s11 / Moderator Forum / FTArchitekt /

Piszę głównie rzeczy, których Tobie nie wypada

[Obrazek: Beztytulu_qepnnrq.png]
Odpowiedz
(01.08.2018, 21:37)Limonek napisał(a): Ale jak będziesz miał sete kondycji a pozostałe umiejętności słabe to dalej to będzie srednio wyglądało. Jeśli wejdzie taki gracz z Twojego klubu, a reszta zawodników będzie miała kondycje na poziomie średnim, to będzie on powodował zmęczenie również swojego klubu.

Nad tą kondycją trzeba będzie chwilę posiedzieć, aby to ogarnąć perfekcyjnie i wygrywać Big Grin

No i właśnie o to chodzi by pomyśleć nie tylko jak trenować ale i kogo brać do klubu. Lepszy to niekoniecznie ten który ma więcej um Big Grin
[Obrazek: de_gea___vfl_forum_signature_wallpaper_b...bfq21r.png]
Odpowiedz
Mam pytanie, jak to będzie wyglądało u bramkarza? Tongue bo ten nie biega po boisku, przez co nie męczy się tak jak reszta zawodników z pola Tongue

Odpowiedz
Na stronie jest napisane, że zawodnik wybierany z pośród 22 graczy na boisku, więc jest chyba tak samo liczony jak reszta. Przynajmniej tak mi się wydaje Big Grin
Odpowiedz
(02.08.2018, 11:05)Limonek napisał(a): Na stronie jest napisane, że zawodnik wybierany z pośród 22 graczy na boisku, więc jest chyba tak samo liczony jak reszta. Przynajmniej tak mi się wydaje Big Grin

No ja wiem, co jest napisane i też dlatego z bramkarzem mi się to nie widzi, bo przez cały mecz stoi w miejscu, chyba, że wybiega do piłki Tongue
Trochę wolniej powinien się męczyć Wink

Odpowiedz
jak wszyscy to wszyscy! Big Grin
Pytasz czy możesz liczyć na jakąś darmoche w życiu??
Otóż tak, na darmo żyjesz i na darmo umrzesz 
Odpowiedz
(02.08.2018, 11:13)pjoter napisał(a): jak wszyscy to wszyscy! Big Grin

Ja nie jestem wszyscy  Heart

Odpowiedz
Pomysł jak najbardziej na plus. Czytając te wszystkie newsy to widzę że footballteam zmienia się na naprawdę grę na poziomie Smile Brawo
Odpowiedz
(01.08.2018, 21:32)Dawka napisał(a): Hm.. w sumie zamysł ok i raczej nowi nie pójdą aż tak na pożarcie jak pisał Limonek. Tylko tutaj jest ważne by właśnie te ligi były choć troche wyrównane względem daty startu i umiejętności między graczami. Oczywiście, że z czasem nastąpi rotacja ale raczej nie aż taka wielka. Dobrze, że nie będzie walenia w jedną czy dwie um bo będzie również trzeba pamiętać o kondycji.

Czy istnieje szansa by gracz zszedł do 0% swoich możliwości czy raczej jest pewne zabezpieczenie przed tym?
Jest zabezpieczenie.
Odpowiedz
Jak zaczynałem to pamiętam wszystko kondycja szybkość atak celność i szczały więc pamiętałem o niej
Ale taka rozpiska się przyda nowym graczą

[Obrazek: OK30L1y.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości