Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja 1.4
Nie powinna być, ponieważ dalej będzie to samo co na początku sezonu, gdzie zmęczenie na koniec sezonu każdego zawodnika wynosiło 100%. Ktoś kto przegrał cały sezon w lidze miał zmęczenie na 100%, ktoś kto nie grał prawie nic miał również 100% - trochę słabe.
Devils United & CopaCabana
Odpowiedz
No dobra przyznaje rację.
Odpowiedz
Ja też dorzucę cos od siebie. Po pierwsze duży plus że zostało to wprowadzone między sezonami czyli ruszamy w nowy sezon że znajomością modułu. 3 % regeneracji też na plus dam, uzasadnienie dość proste no osoby mało grające czy nie grające maja na koniec sezonu 100% zdrowia a osoby często grające również kończyły że 100% zdrowia. Plus. Teraz znaczenie mocnej 20 ma jeszcze większy sens przez co każdy gracz wie że zagra i że przyczynia się do sukcesu drużyny. Brawo dało się. Teraz dobrze przemyśleć kolejne kroki i nowe moduły a myślę że zyskacie kolejna taka opinie z mojej strony.

Jak widać nie tylko krytykuje i przykro mi że moje negatywne opinie są poprostu usuwane gdyż maja bardziej na celu uświadomienie prostych zasad jakie każda gra posiada. Czyli odpowiedni moment na zmiany.

Pozdrawiam i oby szło to w taką stronę.
Odpowiedz
Dla mnie zmiany na plus. Zmęczenie w końcu odgrywa jakaś rolę.
Odpowiedz
Ja nadal chciałbym się dowiedzieć dlaczego niektóre drużyny takie jak np. Nankatsu, mafia, boston bruins, gientkie opony itd. Grają max po dwa mecze dziennie, a inne drużyny grają po trzy mecze dziennie? Gdzie jest sprawiedliwość? Skoro potem wszyscy zawodnicy w drużynie x maja po 90-95 zdrowia a drudzy 100%? Zmiana na plus, ale jednak to, że drużyny nie grają tye samo spotkań dziennie jest trochę nie fair (oczywiście mowa o drużynach w PK i LE/LM.)
Odpowiedz
(15.03.2019, 16:30)Zeksinho napisał(a): Ja nadal chciałbym się dowiedzieć dlaczego niektóre drużyny takie jak np. Nankatsu, mafia, boston bruins, gientkie opony itd. Grają max po dwa mecze dziennie, a inne drużyny grają po trzy mecze dziennie? Gdzie jest sprawiedliwość? Skoro potem wszyscy zawodnicy w drużynie x maja po 90-95 zdrowia a drudzy 100%? Zmiana na plus, ale jednak to, że drużyny nie grają tye samo spotkań dziennie jest trochę nie fair (oczywiście mowa o drużynach w PK i LE/LM.)

z Gientkimi Oponami akurat nie trafiłeś. Graliśmy w środe  3 mecze i jutro też gramy 3 mecze. To tylko tak dla wyjaśnienia.
Odpowiedz
(16.03.2019, 14:52)Liukov napisał(a): ZeksinhoJa nadal chciałbym się dowiedzieć dlaczego niektóre drużyny takie jak np. Nankatsu, mafia, boston bruins, gientkie opony itd. Grają max po dwa mecze dziennie, a inne drużyny grają po trzy mecze dziennie? Gdzie jest sprawiedliwość? Skoro potem wszyscy zawodnicy w drużynie x maja po 90-95 zdrowia a drudzy 100%? Zmiana na plus, ale jednak to, że drużyny nie grają tye samo spotkań dziennie jest trochę nie fair (oczywiście mowa o drużynach w PK i LE/LM.)

z Gientkimi Oponami akurat nie trafiłeś. Graliśmy w środe  3 mecze i jutro też gramy 3 mecze. To tylko tak dla wyjaśnienia.

No to źle spojrzałem, ale patrzyłem po prostu top drużyny i wiele z nich ma dwa meczyki jak przejrzałem cały tydzień.
Sorki Smile
Odpowiedz