Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja 1.4
Nie powinna być, ponieważ dalej będzie to samo co na początku sezonu, gdzie zmęczenie na koniec sezonu każdego zawodnika wynosiło 100%. Ktoś kto przegrał cały sezon w lidze miał zmęczenie na 100%, ktoś kto nie grał prawie nic miał również 100% - trochę słabe.
Devils United & CopaCabana
Odpowiedz
No dobra przyznaje rację.
Odpowiedz
Ja też dorzucę cos od siebie. Po pierwsze duży plus że zostało to wprowadzone między sezonami czyli ruszamy w nowy sezon że znajomością modułu. 3 % regeneracji też na plus dam, uzasadnienie dość proste no osoby mało grające czy nie grające maja na koniec sezonu 100% zdrowia a osoby często grające również kończyły że 100% zdrowia. Plus. Teraz znaczenie mocnej 20 ma jeszcze większy sens przez co każdy gracz wie że zagra i że przyczynia się do sukcesu drużyny. Brawo dało się. Teraz dobrze przemyśleć kolejne kroki i nowe moduły a myślę że zyskacie kolejna taka opinie z mojej strony.

Jak widać nie tylko krytykuje i przykro mi że moje negatywne opinie są poprostu usuwane gdyż maja bardziej na celu uświadomienie prostych zasad jakie każda gra posiada. Czyli odpowiedni moment na zmiany.

Pozdrawiam i oby szło to w taką stronę.
Odpowiedz
Dla mnie zmiany na plus. Zmęczenie w końcu odgrywa jakaś rolę.
Odpowiedz
Ja nadal chciałbym się dowiedzieć dlaczego niektóre drużyny takie jak np. Nankatsu, mafia, boston bruins, gientkie opony itd. Grają max po dwa mecze dziennie, a inne drużyny grają po trzy mecze dziennie? Gdzie jest sprawiedliwość? Skoro potem wszyscy zawodnicy w drużynie x maja po 90-95 zdrowia a drudzy 100%? Zmiana na plus, ale jednak to, że drużyny nie grają tye samo spotkań dziennie jest trochę nie fair (oczywiście mowa o drużynach w PK i LE/LM.)
Odpowiedz
(15.03.2019, 16:30)Zeksinho napisał(a): Ja nadal chciałbym się dowiedzieć dlaczego niektóre drużyny takie jak np. Nankatsu, mafia, boston bruins, gientkie opony itd. Grają max po dwa mecze dziennie, a inne drużyny grają po trzy mecze dziennie? Gdzie jest sprawiedliwość? Skoro potem wszyscy zawodnicy w drużynie x maja po 90-95 zdrowia a drudzy 100%? Zmiana na plus, ale jednak to, że drużyny nie grają tye samo spotkań dziennie jest trochę nie fair (oczywiście mowa o drużynach w PK i LE/LM.)

z Gientkimi Oponami akurat nie trafiłeś. Graliśmy w środe  3 mecze i jutro też gramy 3 mecze. To tylko tak dla wyjaśnienia.
Odpowiedz
(16.03.2019, 14:52)Liukov napisał(a): ZeksinhoJa nadal chciałbym się dowiedzieć dlaczego niektóre drużyny takie jak np. Nankatsu, mafia, boston bruins, gientkie opony itd. Grają max po dwa mecze dziennie, a inne drużyny grają po trzy mecze dziennie? Gdzie jest sprawiedliwość? Skoro potem wszyscy zawodnicy w drużynie x maja po 90-95 zdrowia a drudzy 100%? Zmiana na plus, ale jednak to, że drużyny nie grają tye samo spotkań dziennie jest trochę nie fair (oczywiście mowa o drużynach w PK i LE/LM.)

z Gientkimi Oponami akurat nie trafiłeś. Graliśmy w środe  3 mecze i jutro też gramy 3 mecze. To tylko tak dla wyjaśnienia.

No to źle spojrzałem, ale patrzyłem po prostu top drużyny i wiele z nich ma dwa meczyki jak przejrzałem cały tydzień.
Sorki Smile
Odpowiedz
To dajcie propozycję zmiany i niech zmienią sposób generowania terminarzy.
Odpowiedz
Łatwo jest napisać „dajcie propozycje zmiany i niech zmienią sposób generowanie formularzy”

Pomysłów co do gry ogólnie było dużo, niektóre lepsze niektóre gorsze, a zazwyczaj kończyło się na niczym mimo wszystko.

Odbiegając od tematu, nie rozumiem dlaczego nadal jest zablokowany trening podstawowy do 100, jest to specjalne czekanie aż ktoś wbije wszystko na 100? Przeciez to śmieszne, obrońca zamiast wbić przykładowo te 120 gry defensywnej wbija teraz niepotrzebna grę ofensywną na 100, jest to tylko przykład i mowa głównie o topce bo tylko oni maja staty blisko 100 każdej. Pozycje są bezsensu ponieważ jak każdy wbije wszystko na 100 to jest graczem uniwersalnym, kolejny brak logiki postawcie lewandowskiego na bramkę a szczesnego wyślijcie na atak a w dodatku każdy będzie grał na tym samym poziomie prawda? Miała być urealniona rozgrywka to niech będzie, a nie śmiech na sali. Żółte kartki, czerwone, kontuzje jaka jest na to szansa w meczu? Bo przez 4 sezony istnienia klubu nikt nie dostał czerwonej kartki i były dwie kontuzje na 4 miesiące gry.. Potraficie zmiejszyc regenerację to podrasujcie tez kontuzje bo tej murawy w klubie się nie opłaca budować.

Móglbym napisać propozycje, to nie problem ale nie wiem czy warto bo mam przeczucie jak to się skończy. Wiele propozycji wisi przegłosowanych na tak i nic.

Były obietnice co do 1 kwartału tego roku, marzec ucieka wątpię, ze uda się wszystko dodać tak jak było to powiedziane. Słowa rzucane na wiatr w stronę community nie świadczą dobrze.
Odpowiedz