Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja 1.4
[Obrazek: news14.jpg]

Szczegóły aktualizacji znajdziecie poniżej:

Aktualizacja 1.4
Odpowiedz
Na pierwszy rzut oka nie widzę negatywnych zmian, a to już duży plus w porównaniu do poprzednich aktualizacji. Zastanawiają mnie tylko wprowadzone dwie nowe taktyki z dwoma pomocnikami. Pytanie do Diablo, czo zostały wprowadzone zmiany w silniku, skoro przypuszczalnie realnym ma być granie na dwóch pomocników? Wiem jak to wyglądało do tej pory i zastanawiam się czy one zostały przetestowane i czy mają rację bytu.
Odpowiedz
Poraz kolejny śmiech na sali.. pierw ogarnijcie terminarz żeby pasował każdemu do tak radykalnych zmian na 3% regeneracji zdrowia bo przy 3 meczach to morderstwo dla wszystkich klubów. Ciesza się Ci co grają max 2 mecze dziennie płaczą Ci co grają 3 .. Gra nie idzie w dobrym kierunku z takimi zmianami... A ławki rezerwowych do "realnych" rozmiarów jak w prawdziwej piłce nożnej nie chcecie wprowadzić.
Odpowiedz
W zasadzie zmiany wg mnie neutralne. Dla klubów, które mają mocne ławki update na plus.
Tylko, czy te zmiany sprawią, że nowi gracze zaczną się pojawiać?
Odpowiedz
No nie najgorsze te zmiany, ale to jeszcze nie jest to .  Jednej z popularniejszych formacji 4-2-3-1 nie ma . Dlaczego ?   Te zmiany w obecnej aktualizacji na plus . Zobaczymy co dalej będzie .
Odpowiedz
Skoro więcej rotacji w 1 składzie to może jakieś zmniejszenie wymagań zadania co do minut w lidze?
Odpowiedz
Raczej większa ilość graczy w klubie 3% zmęczenia 3 mecze dziennie to samobójstwo , powinno być jak w realnym świecie że klub może mieć 23 zawodników i nimi grać cały sezon wówczas . Jak do tego jeszcze dojdą reprezentacje które też będą zabierały zmęczenie to topowe kluby będą mieć problemy ze średniakami i pełno ticketów na supporcie .
Odpowiedz
(11.03.2019, 19:21)ArArAr napisał(a): Raczej większa ilość graczy w klubie 3% zmęczenia 3 mecze dziennie to samobójstwo , powinno być jak w realnym świecie że klub może mieć 23 zawodników i nimi grać cały sezon wówczas . Jak do tego jeszcze dojdą reprezentacje które też będą zabierały zmęczenie to topowe kluby będą mieć problemy ze średniakami i pełno ticketów na supporcie .

Oraz możliwość większej ilości zmian w sparingach.
Odpowiedz
Poważnie? 3% regeneracji zdrowia, przy PK i meczu ligowym nie da się wystawić dwóch różnych jedenastek, a więc ktoś będzie miał mniej zdrowia...
Zaraz zrobicie 1% i będzie trzeba odpuszczać połowę ligowych
Odpowiedz
Ja bym był nawet za 1%, w końcu ciekawiej i planowanie per cały sezon, a nie wieczne 100% Smile co za sens był z tego zmęczenia, skoro każdy potrafił utrzymać swoich zawodników na maxie. Jak na koniec sezonu będzie 50% to będzie fajnie, a od nowego sezonu restart na 100 i zabawa od nowa.
Pierwsza rzecz, która zmierza we właściwą strona - szkoda, że i tak póki co jest jedynie ziarenkiem w pustyni potrzeb.
Odpowiedz
(11.03.2019, 20:39)Headbanger napisał(a): Ja bym był nawet za 1%, w końcu ciekawiej i planowanie per cały sezon, a nie wieczne 100% Smile co za sens był z tego zmęczenia, skoro każdy potrafił utrzymać swoich zawodników na maxie. Jak na koniec sezonu będzie 50% to będzie fajnie, a od nowego sezonu restart na 100 i zabawa od nowa.
Pierwsza rzecz, która zmierza we właściwą strona - szkoda, że i tak póki co jest jedynie ziarenkiem w pustyni potrzeb.

Musze się zgodzić. W końcu najlepsze kluby odczują jak to jest grac na 3 frontach i słabsze kluby mogą to czasem wykorzystać. Również  mogę to przyznać (tak ja), ze zmiana na plus.
Odpowiedz
Ar, Reunion. Odpowiedzieli Wam Headbanger oraz keeshi. Właśnie dlatego jest ta zmiana w %, żeby było ciut realniej, a nie jak do tej pory - ostatni mecz sezonu i wszyscy śmigają na 100%. Jeszcze bardziej zwiększy się znaczenie mocnej ławki rezerwowych i chęć pozostawania takich zawodników w topowym klubie. Jeszcze bardziej zmobilizuje to do przemyślanych rozwiązań taktycznych w klubie, jeśli chodzi o ustawianie składu.

PS. Gdzie narzekania, że gra pay2win? Że kolejne zmiany pod topkę? Teraz zmiany antytopka? Co z Wami albo co z...nami ? Wink
Odpowiedz
Patrzcie go, jaki śmieszek Tongue
Odpowiedz
Brak normalnych nagród za ligę , i zmniejszenie regeneracji zmeczenia do 3%. Zanosi się ze czolowe kluby beda odpuszczac lige, i bedzie ostra walka o miejsca 5-8 , bo nagrody za LE prawie jak za LM. Skoro nie bedzie rywalizacji w meczach ligowych , to moze usunac calkiem te ligi, na co to komu ?

PS. W podsumowaniu sezonu zauwazylem ze lige angielska i puchar anglii wygraly jakieś "Gietkie Opony" niestety nie ma takiego klubu w tej grze, wiec dziwna sprawa.
Odpowiedz
(11.03.2019, 21:45)Ten Dobry napisał(a): PS. Gdzie narzekania, że gra pay2win? Że kolejne zmiany pod topkę? Teraz zmiany antytopka? Co z Wami albo co z...nami ? Wink

Jest i bedzie niewidzisz tego !!!???!!!???
Odpowiedz
(11.03.2019, 21:45)Ten Dobry napisał(a): Ar, Reunion. Odpowiedzieli Wam Headbanger oraz keeshi. Właśnie dlatego jest ta zmiana w %, żeby było ciut realniej, a nie jak do tej pory - ostatni mecz sezonu i wszyscy śmigają na 100%. Jeszcze bardziej zwiększy się znaczenie mocnej ławki rezerwowych i chęć pozostawania takich zawodników w topowym klubie. Jeszcze bardziej zmobilizuje to do przemyślanych rozwiązań taktycznych w klubie, jeśli chodzi o ustawianie składu.

PS. Gdzie narzekania, że gra pay2win? Że kolejne zmiany pod topkę? Teraz zmiany antytopka? Co z Wami albo co z...nami ? Wink

Tylko że innym toperom ustawiliście kalendarz spotkań aby grali codziennie po 2 mecze a to pikus a nam znow pod gorke bo trzeba sie wypompowac w 3 meczach Smile
Wiem ze nikt nas na serwerze nie lubi z czerwonymi na czele ;p
Odpowiedz
Właśnie, jedyne do czego można się przyczepić. Dlaczego niektóre kluby mają maks dwa mecze dziennie a mój klub czy też inny musi się męczyć z 3 na raz?
Odpowiedz
Macie identyczną sytuację, jak by w poprzednim sezonie. Myślałem, że to przypadek ponieważ zostaliśmy dorzuceni do grupy lm z awaryjnego worka, dlatego nie nic nie mówiliśmy ostatnim razem, ale po zapoznaniu się z tym terminarzem widzę, że to jest jakiś błąd w założeniach. W tym sezonie nam się udało i nie mamy trzech meczy jednego dnia, ale idąc na przeciw temu co będzie za sezon, nie chciałbym się znowu postawić w tej sytuacji i warto by pomyśleć o innym sposobie układania terminarza. Tym bardziej, że od przyszłego sezonu pojawiają się nowe rozgrywki i problem będzie występował częściej.
Odpowiedz
Z drugiej strony trzeba się liczyć z tym, że chcąc walczysz we wszystkich możliwych rozgrywkach tych meczy jest dużo i kontrolowanie zmęczenia jest bardzo ważne. Niekiedy trzeba patrzeć tydzień przynajmniej do przodu, aby sobie odpowiednio zaplanować sezon i nie podoba się Wam to? Według mnie zabawa ze zmęczeniem i rotowaniem składu jest fajna i to plus od mojej skromnej osoby w tym kierunku. Też graliśmy 3 mecze dziennie w poprzednich sezonach, i jakoś dawaliśmy radę. Fakt, czasami terminarz był dziwnie ułożony. Nie mówię tu o 3 meczach dziennie, ale np. o dwóch meczach jednego dnia z Nakatsu w lidze i PK... no takie o.
Devils United & CopaCabana
Odpowiedz
W koncu będzie realnie że koniec sezonu przychodzi i to zmęczenie robi naprawdę duża różnice.
Ale tak samo jak mówią wyżej koledzy liczba zawodników w klubie powinna być podniesiona chociaż o 2 :p
Odpowiedz