Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League
Jutro startuje jedna z ciekawszych lig plkarskich czyli Premier League Smile Sa tu jacyś fanatycy jak ja? Jak myślicie- jak bedzie wygladać czolówka, kto spadnie, kto zawiedzie? Ja jak co sezon licze na Chelsea- serce podpowiada tak, rozum nie.  Wyglada na to że ManCity i Liverpool roztrzygna lige miedzy soba , mam nadzieje że City tak nie odskoczy wszystkim jak bylo ostatnio.
Tak wyglada administracja ft czytajaca te wypociny:
[Obrazek: 18e88c5bf0e3a5307ed256abf300835e.jpg]

#zahajstopkibalój
Odpowiedz
Najbardziej chyba za City. Ze względu na Guardiolę oraz tego, że kiedyś w Fifie dużo grałem City.

Zamiast Liverpoolu obstawiałbym bardziej United.

1. City 2. United 3. Spours 4. Chelsea

Tak to widzę.

Szkoda, że Fabiański przez tyle lat dobrej gry nie przekonał do siebie lepszego klubu.
Były MC - s1, s2, s8, s9, s10 / Redaktor - s2, s8, s9 / Naczelny s10, s11 / Moderator Forum / FTArchitekt /

Piszę głównie rzeczy, których Tobie nie wypada

[Obrazek: Beztytulu_qepnnrq.png]
Odpowiedz
Tez jestem fanatykiem i już dzisiaj zaczynam oglądać Big Grin
Tez uwazam ze City i Liverpool moga zdominować ligę w tym sezonie
1.Man City
2. Liverpool
3. Arsenal (nie obiektywnie)
4. Koguty
Odpowiedz
A to ja też zaprezentuję swoje typy. Nie interesuję się jakoś szczególnie ligą angielską, ale te najmocniejsze zespoły i ich potencjał przecież się zna Smile

1. Manchester City
2. Liverpool
3. Manchester United
4. Tottenham
5. Chelsea
6. Arsenal
Odpowiedz
I jak wrażenia po pierwszym meczu(2:1) ? Big Grin Osobiście uważam ze Lester należał się przynajmniej remis. W Utd nic się nie zmienia widzę. Wygrywają u siebie skromnie 1:0 i zaczynają bronic wyniku. Prędzej czy później musza się przejechać na tym i wczoraj duzo nie brakło. Nie wróże dobrego sezonu United choć to pierwszy mecz dopiero.
Odpowiedz
Też mam podobne wrażenie, Leicester gral dobrze tylko nieskutecznie, ciekawe jakby to wygladalo jakby Pogba nie strzelil na poczatku.
Tak wyglada administracja ft czytajaca te wypociny:
[Obrazek: 18e88c5bf0e3a5307ed256abf300835e.jpg]

#zahajstopkibalój
Odpowiedz
Czy Liverpool będzie miał 1 miejsce w lidze
kto na tak
kto na nie
pisać poniżej

Podobno Kędziora ma przejść do Leicesteru
   ,,Jestem tutaj by podtrzymywać dobrą atmosfere,
   tak jak to Peszko robił  na mundialu"
[Obrazek: KuhmsVp.png]
Odpowiedz
Chelsea w formie, ma szanse na mistrza? Big Grin
[Obrazek: 48393916_323270511605635_107400884211679...e=5CBA18EA]
Odpowiedz
Premier League, moja ukochana liga, a w niej ukochany klub - Arsenal. Swoją drogą chciałbym zobaczyć teraz starcie Emeryego z Guardiolą Smile
Odpowiedz
(05.12.2018, 19:19)EmDee napisał(a): Premier League, moja ukochana liga, a w niej ukochany klub - Arsenal. Swoją drogą chciałbym zobaczyć teraz starcie Emeryego z Guardiolą Smile

Masz dzisiaj szansę zobaczyć Emery vs Mourinho. Swoją drogą jest w końcu szansa na zwycięstwo na OT.
[Obrazek: W83bKp7.jpg]
Odpowiedz
Licznik bije i już od 12 lat na Old Trafford wygrać nie możemy, jak nie dziś to nie wiem kiedy. Mimo wszystko, przez te wszystkie lata kibicowania, nie jestem pewien nawet meczu z ostatnią drużyną w tabeli. Taki poWengerowski uraz chyba Tongue
Odpowiedz
Na szczęście era Wengera się już skończyła Big Grin
Liczę na zwycięstwo, choćby skromne.
Odpowiedz
Po raz pierwszy od 32 lat zabraknie Wengera bądź Fergusona na ławce trenerskiej w meczu United z Arsenalem.

Ja typuję łatwe zwycięstwo Arsenalu. Kanonierzy dawno nie byli na takiej fali a United w takim dołku. Dobra okazja za zrewanżowanie się za 8:2.
Odpowiedz
Składy już dostępne, szkoda że Laca z Aubą od pierwszych minut nie zagrają, ale w sumie jestem pozytywnie i tak nastawiony. Swoją drogą ciekawie w Southampton sie dzieje. Nie spodziewałem się zatrudnienia takiego trenera jak Hasenhüttl, zwłaszcza w obecnej sytuacji Sotonu, dla mnie spoko, że wreszcie nie zatrudnia się żadnego z wyspiarskich strażaków, kiedy nie idzie.
Odpowiedz
Nie odczarowali chłopaki OT. Mecz ciekawy, szkoda akcji Mikiego i Auby. 
test
Odpowiedz
Nie odczarowali, szkoda tych dwóch wymuszonych zmian, bo zabrało to trochę pola manewru Emeryemu, ale i tak nie jest źle. Aczkolwiek uważam, że tak słabego United na OT, to już długo możemy nie zobaczyć.
Odpowiedz
Może w przyszłym roku Big Grin
Odpowiedz
City na Mistrza! Arsenal po drugie miejsce, a później Liverpool Chelsea i United Big Grin
[Obrazek: G8wf7tc.png]
Odpowiedz
Jak dla mnie to

1. City
2. Liverpool
3. Tottenham/Arsenal
5. Chelsea
Odpowiedz
1. Arsenal
2. City
3. Chelsea
4. Liverpool