•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Questions & Answers
Jak wyżej.
Odpowiedz
Mam pytanie, jestem świeżym graczem grającym lewym obrońcą. Czy dobrze robię trenując przede wszystkim defensywę, skuteczność i kondycje, a hen hen w tyle zostawiając czytanie gry czy pressing? Czy może dodatkowe skille (prócz trzech wymienionych przeze mnie jako pierwszych) zasilać tylko przez itemy tj. koszulki spodenki itd? W jakich proporcjach należy trenować dane skille? Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam,
W końcówce sezonu przeniosłem się do innego klubu. Jest to klub na szczycie tabeli i mimo 1 miejsca nie otrzymałem nagród ani trofeum za 1 miejsce chociaż zagrałem pełne 90min w meczu ligowym. Pytanie dlaczego?
Jaki czas trzeba spędzić w klubie aby otrzymać nagrody tak jak pozostali jego zawodnicy?
Odpowiedz
Jak sam napisałeś - w końcu sezonu, a musiałbyś być minimalnie 5 dni w tym klubie. Dlatego właśnie nie otrzymałeś nagrody.
Odpowiedz
Dzięki, będę wiedział na przyszłość.
Odpowiedz
Jak działa moduł kontuzji podczas meczu oraz czy jest sposób na zniwelowanie jej np. przez jakąś umiejętność?

Jeżeli wątek znajduje się gdzieś już na forum, to przepraszam widocznie go nie znalazłem Smile
Odpowiedz
(19.07.2019, 00:13)STNLY napisał(a): Jak działa moduł kontuzji podczas meczu oraz czy jest sposób na zniwelowanie jej np. przez jakąś umiejętność?

Jeżeli wątek znajduje się gdzieś już na forum, to przepraszam widocznie go nie znalazłem Smile

Z tego co kojarzę to kontuzji nie da się wyleczyć / przyspieszyć. Szanse na kontuzje maleją wraz ze wzrostem poziomu murawy w klubie.
[Obrazek: wZ7UyRdLk6nbP3AxlkWveNM31Yp43RJs.png]
Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry.
Myślę, zrobiłeś to chłopak !
Odpowiedz
Ja mam pytanie, czy jest sens zaczynać nowemu użytkownikowi? Jestem nowy i nie mam pojęcia czy jest sens grać skoro wielu ma już tak wysoki poziom co oznacza, że dogonienie ich nie ma szans? Czy jak to działa?
Odpowiedz
Sam musisz zdecydować. Zaczynając każdą grę online, jeśli nie zrobisz tego zaraz na początku startu danego świata czy serwera, musisz gonić czołówkę. Inaczej byłoby niesprawiedliwe, gdyby ktoś grający kilka miesięcy mógł być przegoniony przez gracza, który gra 2-3 tygodnie.
Odpowiedz
Pytanie odnośnie nowych, nadchodzących pozycji.

Obecnie jest dość wyraźnie widoczny podział pozycji w rankingach ligowych. Napastnicy rywalizują o króla strzelców, pomocnicy o najwięcej asyst i obrońcy o największą liczbę interwencji. W ogóle - z tego co widzę, jedynie obrońcy mają możliwość łapania interwencji (tych "z tarczą").
Czy zmieni się to po dodaniu ŚPD i ŚPO?

Czy ŚPO będzie miał, teoretycznie, szansę na zdobycie korony króla strzelców oraz największej liczby asyst? I to samo przy ŚPD, czy będą mogli rywalizować o dwa medale?
Odpowiedz
witam gdzie jest podsumowanie sezonu przez Team? tak jak dotychczas to bylo robione
Odpowiedz
Nie ma czasu wakacje trwają ? jedynie to masz przez wakacje zrobiony łatwiejszy dostęp do płatności bo wystarczy plusika wcisnąć Big Grin najważniejsze zrobione ! Nudy nie ma Big Grin
Odpowiedz
Na szybko wróciliśmy z wakacji, żeby zrobić podsumowanie i wracamy z powrotem na Bahamy.
Odpowiedz
Nie widzę odpowiedniego wątku, więc spytam tutaj. Chciałem zaraportować błąd.

W moim klubie TK jest w godzinach 22-23, ale wyskakuje mi alert, że brałem już dzisiaj w nim udział. Z tego co widzę, wiadomość o wczorajszym TK dostałem dzisiaj o 13:26. Czy z tego głupiego powodu mam stracić trening?
Odpowiedz
https://game.footballteam.pl/support
Odpowiedz
Mam następujące pytania:

1. Odnośnie współczynnika "zgranie": 1) czym jest zdeterminowana jego wartość: a) treningami klubowymi (a jeśli tak, czy zależy od liczby graczy, dalej czy gracz, który nawet sam uczestniczy w TK dostaje bonus do zgrania?); b) grą tym samym składem podczas meczów (w tym czy na zgranie mają wpływ wyniki meczów?); 2) na co ma realnie wpływ, na statystyki danego gracze (zespołu)?

2. Czy jest w grze obecny współczynnik typu "forma", który wpływa losowo na statystyki danego gracze podczas meczu? Pytam, ponieważ często dostrzegam, że raz zawodnik dostaje mnóstwo podań, a raz ginie w tłumie, nawet mając wyższy OVR.
Odpowiedz
1. Tajemnica Wink
2. Tak.

2. Nie ma "formy". Odsyłam do lektury: https://footballteam.pl/news/nowy-silnik-meczowy
Odpowiedz

•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości