•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Questions & Answers
[color=rgba(255, 255, 255, 0.9)]Pytanie do jekiegoś MODE: Zapisujemy się na sparing,. Na wyniku nam nie zależy, bo 50 kibiców to śmiech, liczy się tylko ekstra grosz do kasy klubu... Czy wystawienie 9ciu zawodników w celu oszczędzenia zdrowia będzie traktowane jako exploit gry?[/color]
Odpowiedz
(17.12.2018, 10:27)Mały Karakan napisał(a): [color=rgba(255, 255, 255, 0.9)]Pytanie do jekiegoś MODE: Zapisujemy się na sparing,. Na wyniku nam nie zależy, bo 50 kibiców to śmiech, liczy się tylko ekstra grosz do kasy klubu... Czy wystawienie 9ciu zawodników w celu oszczędzenia zdrowia będzie traktowane jako exploit gry?[/color]

Zabrania się celowego przegrywania spotkań, także walkowerami oraz celowego osłabiania drużyny w meczach poprzez zdejmowanie zawodników ze składu i granie niepełnym składem.

Zapoznaj sie z regulaminem.
Odpowiedz
Cześć !

Mam szybkie pytanie, gram bramkarzem i mam dylemat : lepiej założyć 2x itemy defensywne , 1x kondycja , 1x skutecznosc czy 2x def 1x kond 1x czytanie gry ??

Pzodrawiam Wink
Odpowiedz
Hej, małe pytanie odnośnie zakupu kredytów. Przeszperałem kilka wątków na forum, nie znalazłem nic na ten temat, dlatego w ostateczności piszę tutaj. Proszę powiedzieć mi czy planujecie w najbliższym czasie wprowadzenie możliwość zakupu kredytów poprzez PaySafeCard? Korzystam z aplikacji w telefonie i z tego co widzę nie ma takiej możliwości. Dajcie znać czy będzie możliwość i ewentualnie kiedy pojawi się taka opcja.
Odpowiedz
(03.01.2019, 20:42)At3ro napisał(a): Hej, małe pytanie odnośnie zakupu kredytów. Przeszperałem kilka wątków na forum, nie znalazłem nic na ten temat, dlatego w ostateczności piszę tutaj. Proszę powiedzieć mi czy planujecie w najbliższym czasie wprowadzenie możliwość zakupu kredytów poprzez PaySafeCard? Korzystam z aplikacji w telefonie i z tego co widzę nie ma takiej możliwości. Dajcie znać czy będzie możliwość i ewentualnie kiedy pojawi się taka opcja.

Jeszcze do niedawna była taka opcja, ale faktycznie wchodzę na telefon teraz i opcja zniknęła. 
Sprawdziłem na lapku i tam co ciekawe opcja jest dostępna: https://game.footballteam.pl/shop/credits-psc
[Obrazek: W83bKp7.jpg]
Odpowiedz
Ciekawe... Wchodząc na stronę ft na telefonie nie mam opcji kupna przez psc a klikając na Twój link mogę zapłacić tą opcją. No nic, trzeba sobie jakoś radzić. Dzięki za odpowiedź, link pozwolę sobie póki co wrzucić do zakładek.
Odpowiedz
(03.01.2019, 20:42)At3ro napisał(a): Hej, małe pytanie odnośnie zakupu kredytów. Przeszperałem kilka wątków na forum, nie znalazłem nic na ten temat, dlatego w ostateczności piszę tutaj. Proszę powiedzieć mi czy planujecie w najbliższym czasie wprowadzenie możliwość zakupu kredytów poprzez PaySafeCard? Korzystam z aplikacji w telefonie i z tego co widzę nie ma takiej możliwości. Dajcie znać czy będzie możliwość i ewentualnie kiedy pojawi się taka opcja.

Witam!

W dniu jutrzejszym sprawdzimy co mogło pójść nie tak. Jakbyś mógł jedynie powiedzieć jakiego telefonu używasz, jaka przeglądarka jest ustawiona jako domyślna, jakiej wersji androida/iOS i jakbyś jeszcze mógł napisać kroki jakie podejmujesz aby zapłacić PSC ułatwiłoby to nam zlokalizowanie problemu. Możesz napisać w wiadomości prywatnej a ja to przekaże do odpowiednich osób Smile

Pozdrawiam, 
Whisky.
Odpowiedz
Czy możemy dowiedzieć się, jak działa Centrum marketingu? Podnosi kontrakty sponsorskie o dany procent? Jeśli tak to jaki wraz z każdym poziomem.
Odpowiedz
O ile średnio zwiększają się zyski z reklam przy rozbudowie billboardu?
Odpowiedz
Jak to się stało, że po zakończeniu II sezonu miałam 2 miejsce jako bramkarz w czystych kontach (2 esp), a następnego dnia logując się do gry - mam brązowy medal i 3 miejsce?
Odpowiedz

•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości