• 1(current)
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • ...
 • 12
 • Dalej 
Ocena wątku:
 • 0 głosów - średnia: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Questions & Answers
#1
Witamy
 W tym wątku postaramy się odpowiedzieć na nurtujące was pytania związane z projektem  Footballteam .  Zapraszamy do zadawania pytań i do dyskusji.


Czapixxx 
Mam pytanie w jakiej części gra jest skończona?  

El Comandante 
Gra jest ukończona w 85 %   Czas budowy tak ogromnego projektu to około 6- 12 miesięcy więc na razie  mamy bardzo dobry wynik.  


robi77 
Kiedy jest planowany start? Mamy polowe sierpnia a my wciaż wiemy tylko że 3 kwartal

El Comandante 
Dokładna data startu  gry zostanie ogłoszona w momencie, kiedy przejdziemy do fazy testów. 

robi77 
Czy planujecie jakieś testy?

El Comandante 
Testy są integralną częścią budowy takich  projektów. 

robi77 
Ile osób pracuje obecnie nad gra?

El Comandante 
Obecnie ponad dziesięć osób zajmuje się projektem Footballteam .  


pjoter
Teoretycznie już macie założenia jakieś na start, ilu osób spodziewacie się na start?

El Comandante
Serwery startowe przygotowujemy na 15 .000 graczy . Docelowo chcielibyśmy utrzymać poziom 30.000 aktywnych graczy . Mamy nadzieję, że przy obecnych  umowach partnerskich jakie zawarliśmy  ,  oraz działaniach marketingowych które prowadzimy będziemy w stanie osiągnąć taki wynik.


pjoter
Kiedy wyjdzie info, kompletne info na temat silnika meczowego?

El Comandante
Kompletne info na temat silnika meczowego nie będzie udostępnione . Natomiast na pewno udostępnimy wszystkie informacje potrzebne graczą, żeby mogli w pełni cieszyć się rozgrywką oraz zrozumieć mechanikę działania meczu. Informacje te  udostępnimy przed oficjalnym otwarciem gry. Wszystkie informacje będą publikowane w zakładce news pod linkiem https://footballteam.pl/news

pjoter
Co rozumiecie za stwierdzrniem że testy to integralna część gry, bo testy to nie 2 dni, a 15% do ukończenia gry to dosyć dużo tym bardziej że na koniec jest najwięcej roboty, a koniec 3 kwartału za miesiąc i 15 dni

El Comandante
Testy są integralną częścią budowy takich projektów . To oznacza, że każdy producent oprogramowania testuje produkt, zanim wypuści go na rynek. Niestety nie mogę udzielić odpowiedzi na pytania o czas testów oraz sposób i techniki testów, jakie stosujemy , oraz ściśle techniczne pytania o testy . 

Dodatkowo wyprzedzając pytanie. Nie podjęliśmy jeszcze decyzji czy będziemy organizować rekrutację testerów z grona graczy, czy testy przeprowadzi
firma zewnętrzna . Jeżeli będziemy organizować rekrutację na pewno umieścimy informację o rekrutacji na Forum Ft oraz w zakładce NEWS.

robi77 
Jak bedzie wygladać sprawa z kontem premium? Czy beda to funkcje które ulatwia rozwój zawodnika czy tylko dodatki i jaki bedzie koszt takiego konta?

El Comandante
Konto premium prawdopodobnie  będzie wprowadzone dopiero w Update 1  czyli pierwszym update po  otwarciu gry. Jeżeli  nastąpi decyzja o wprowadzeniu konta premium wcześniej to napewno poinformujemy graczy o funkcjach konta premium  w zakładce https://footballteam.pl/news .

robi77
Czy w grze bedzie możliwość wyboru kilku zastepców w klubie czy tylko jeden?


El Comandante
Nie ma jeszcze ostatecznej decyzji w tej sprawie. Tego typu rzeczy będziemy dostosowywać w czasie testów oraz na działającym produkcie biorąc pod uwagę potrzeby graczy. Technicznie nie są to skomplikowane rzeczy do zmiany, więc nie wykluczamy żadnej z tych  opcji.


robi77
Czy zamierzacie w najbliższym czasie przeprowadzić rekrutacje na moderatorów?

El Comandante
Aktualnie  nie widzimy takiej  potrzeby .

robi77
Mecze beda otwarzane opisowo czy może macie plan zrobić rewolucje i wprowadzić 2D?

El Comandante
Nie mogę udzielić informacji na ten temat w tym momencie. Musimy coś fajnego zachować na NEWSY, które publikujemy pod linkiem https://footballteam.pl/news.  

Shingovcf
Wiemy, że będzie zapewne około 8, a może więcej umiejętności i każda będzie "coś" dawała. Czy będzie rozpiska, która będzie wskazywała jakie umiejętności powinien trenować gracz na danej pozycji (np. obrońca te konkretne) czy każdy ma dojść do tego sam?

El Comandante
Nie nie będzie takich rozpisek.


robi77
Czy silnik będzie rozróżniał ewentualne różnice na pozycjach w danej formacji ( boczny obrońca czy środkowy ) itp.?


El Comandante
Tak .

Zagi
Zmiana pozycji w trakcje gry - czy będzie możliwość przejścia przykładowo z prawego napastnika na środkowego?

El Comandante
Nie ma jeszcze ostatecznej decyzji w tej sprawie.

piwopio
Mam pytanie ogólne o grze. Widzę że są prowadzone pracę nad udoskonaleniem gry super wiadomość. Aktualnie cos o kondycji piszecie, ale czy to dotyczy tylko nowych serwerów czy zmiany będą również np na tym s11?

El Comandante
Wszystkie zmiany, o których wspominamy dotyczą nowego projektu gry Football Team. Zmiany nie zostaną wdrożone na starszych serwerach (s10 oraz s11).

Krawczyk10
Czy wraz z grą będzie dodany poradnik/samouczek dotyczący tego w jaki sposób zdobywać UM, skąd brać euro, etc? 

El Comandante
TAK Planujemy dodać samouczek dla początkujących który krok po kroku poprowadzi nowego gracza po dostępnych opcjach w grze .

Krawczyk10
Planujecie jeszcze dodawać jakieś newsy z nowymi funkcjonalnościami, czy zostało nam czekać na gotowy projekt i ogłoszenie fazy testów? 

El Comandante
Tak - mamy w planach umieszczanie kolejnych newsów na temat poszczególnych modułów, które będą dostępne w grze. Kolejny news już niedługo.

Sarcil
Pisaliście że konto premium zostanie wprowadzone dopiero w Update 1, moje pytanie brzmi czy osoba bez konta premium i nie inwestująca ani 1zł będzie miała szanse walczyć z osobami które regularnie będą kupowały Punkty Premium?\

El Comandante
Jeszcze nie podjęliśmy ostatecznie decyzji  czy w ogóle zostanie wprowadzone konto premium. Jest ogromna szansa  że w ogóle nie będziemy wprowadzać konta premium. Więcej informacji na ten temat wkrótce

ZaGi
Ile lig będzie dostępnych w grze? Czy zespoły początkowo zostaną posegregowane mniej/więcej podobną ilością umiejętności by uniknąć dużych przepaści w lidze?

El Comandante
Ligi będziemy generować w zależności od potrzeb i ilości graczy na start serwera oraz liczby graczy już po odpaleniu serwera .

Kolejorz1922
Czy zostanie zrobiona apka na androida?

El Comandante
Planujemy wypuścić grę w pełni grywalną na każdym urządzeniu posiadającym internet ( Tel / Tablet / PC etc) 


Dawka
Przedstawicie całą Administrację tak jak była wcześniej o tym mowa?

El Comandante
Do kontaktu z graczami  i przekazu  informacji wyznaczyliśmy dwóch Community Manager Dawid oraz Bubek  Na wasze pytania odpowiada również  CEO  ElComandante.  

pjoter
Jakie moduły już macie ukończone na 100pro?

El Comandante
Większość modułów jest ukończona i przetestowana . Powoli przygotowujemy się do testów całościowych . 

keeshi
jak będzie wyglądała reklama gry?/na czym głownie się skupicie?
na ile przed startem gry planujecie rozpocząć kampanie zachęcająca do udziału w  grze?
 
El Comandante
Głównie skupiamy się na pozyskiwaniu partnerów biznesowych powiązanych z piłką nożna w Polsce. Mamy prężnie działający zespół marketingowy oraz dział seo, który pracuję nad reklamą gry.

Sh3d0
Czy będzie wprowadzony moduł zmęczenia jak m.in. na S10 czy s11??

El Comandante
Będziemy mieli podobne rozwiązanie. Więcej informacji wkrótce.

Krawczyk10
Czytałem, że rozważacie czy w ogóle wprowadzić Punkty Premium w grze. Czy założeniem gry jest to, aby gracze szli łeb w łeb w UM? W sensie że TOP1 i TOP100 będą mieli tyle samo UM, o ile są odpowiednio aktywni?   

El Comandante
Cały czas się zastanawiamy czy konto premium  jest potrzebne. Zaprojektowaliśmy grę tak, żeby gracze, którzy zaczną zabawę nawet kilka miesięcy po starcie mieli szansę dogonić topowych graczy

Berrehun
Czy wszystkie moduły, które teraz przygotowujecie, pojawią się w grze od początku? Czy jako nowy gracz, dostanę do ogarnięcia od razu X modułów, czy będą one odsłaniane stopniowo, wraz z nabijaniem konkretnej liczby umiejętności?

El Comandante
Nie . Mamy przygotowany plan na około rok . Będziemy wprowadzać dodatki do gry  w cyklicznych update. Dodatkowo liczymy na feedback samych graczy po starcie . Mamy nadzieję że po starcie gracze będą aktywnie brać udział w podsuwaniu nam pomysłów jak grę ulepszyć i rozwinąć. 

deyy
Jeśli gra ruszy w danym terminie to również tego dnia będzie można grać na wszystkich urządzeniach, czy tylko na PC na początek ?

El Comandante
Taki jest plan !  Dokładamy starań żeby można było grać na wszystkich urządzeniach co mają dostęp do internetów :Smile

Diablo
To zależy od tego ile nam zostanie jeszcze wolnego czasu. Wersja mobilna przez przeglądarkę to must have na start. Aplikacja na Androida/iOS jest naszym docelowym rozwiązaniem dostępu mobilnego  i na pewno się pojawi w tym roku.

pjoter oraz  Sh3d0
to jak w koncu z tym kontuzjami bedzie?  czasowe (godzinowe), meczowe? czy jak? 

Czy będzie i jak będzie wyglądał rynek transferowy między klubami? Czy dalej będzie że każdy odejdzie z klubu i dołączy gdzieś za darmo jak to ma miejsce na wcześniejszych serwerach.

El Comandante
Prawdopodobnie czasowe, ale nie ma jeszcze ostatecznej decyzji w tej sprawie. Cały myk polega na tym, że jeżeli dziś napiszemy Wam, że będą czasowe na przykład na 125 minut I uruchomimy grę i w praktyce wyjdzie, że ten system się nie sprawdza , to będziemy go dostosowywać do potrzeb , tak żeby był, jak najbardziej optymalny . Dlatego często jak sie pytacie , o detale tego typu nie jesteśmy w stanie Wam udzielić pełnej odpowiedzi . To samo się tyczy pytania odnośnie klubów . Czy uważacie, że na start serwera powinniśmy wprowadzić płatne transfery klubowe? Jak sami wiecie nikt nie będzie miał dużej ilości euro. Ale wprowadzenie płatnych transferów oraz kary za opuszczenie klubu , lub inne tego typu rozwiązania np w update 1 (około miesiąc - dwa mięsiace) po starcie to już nie będzie głupi pomysł i zapewne z balansuje grę.


ArArAr 
A ja jestem ciekaw na co jeszcze gracze będą mogli przeznaczyć kredyty/PP czy jak to tam macie zamiar nazwać na nowym FT ? wiadoma sprawa to paczki oraz klucze do nich , co jeszcze gracz będzie mógł kupić za PP co może dać mu przewagę lub polepszyć komfort jego gry ? Nie sądzę by gra była tak stworzona aby nie przynosiła zysku . W moim pytaniu nie ma żadnych złych intencji jako stary PŁATNIK jestem po prostu ciekaw i pewnie nie tylko ja .

Diablo
Za Kredyty można kupić od gry: Klucze oraz Energię. Proszę pamiętać jednak o 2 ważnych szczegółach:
a) Każdego i tak obowiązuje limit 100 OVR więc tak czy inaczej  złotówki będą mieć wpływ na czas w jakim to można zdobyć.
b) trening ponad 200 energii na dobe jest obostrzony podwójną oraz potrójną konsumpcją energii.

I to tyle rzeczy, które można kupić w sklepiku Premium. Na ten moment  na pewno nie planujemy żadnych Kont Premium, zakupu Euro itd.

Kredyty można jeszcze wydać na przedmioty/paczki od INNYCH GRACZY.

Dodatkowo postanowiliśmy iść na rękę casualowym Graczom i wprowadziliśmy darmowe klucze , które będziemy dostawać co kilka dni. Jednak item z paczki otworzonej darmowym kluczem może być założony tylko przez otwierającego - nie można go sprzedać za kredyty innym graczom. To chyba oczywiste bo by powstał rynek multikont :[Obrazek: smile.png] 

Dzięki temu Gracz który nie zamierza inwestować w grę będzie miał przedmioty bez konieczności wyprzedawania swoich paczek zdobytych w treningu czy za zadania (które do tej pory musiał wymienić na rynku na kredyty a te z kolei na klucze)


Sh3d0
Chciałbym nawiązać do pytania deyy.
Skoro FT ma być w dniu startu na wszystkich urządzeniach to na telefony powstanie aplikacja czy poprostu będzie wersja mobilna w przeglądarce jak ma to miejsce na s11.?Diablo
To zależy od tego ile nam zostanie jeszcze wolnego czasu. Wersja mobilna przez przeglądarkę to must have na start. Aplikacja na Androida/iOS jest naszym docelowym rozwiązaniem dostępu mobilnego  i na pewno się pojawi w tym roku.


Limonek
Jak będzie wyglądało pilnowanie porządku na chacie? Tradycyjnie będziecie powoływać moderatorów, może macie jakiegoś bota do wyłapywania łamania regulaminu?

Diablo
Nie mamy jeszcze konkretnego rozwiązania. Od Dawida wiemy, że nie zawsze Moderacja przez samych się sprawdzała, z kolei pisanie botów też mija się z celem bo każdego bota da się obejść.
Początkowo prawdopodobnie porządku będzie pilnować Community Manager, dalej zaś zobaczymy


Luis Fonsi
Będą serwery Angielskie itd. bo podobno nie będzie to tylko wpuszczone ,,w polski rynek'' jak napisaliście wyżej.

El Comandante

Póki co gra będzie dostępna w Polskiej wersji językowej na rynek Polski.

Boixoholik

A przyszło mi spontanicznie do głowy takie pytanie.. Będzie coś typu morale drużyny? [Obrazek: tongue.png] Jeśli tak, to na jakiej zasadzie miałoby to działać [Obrazek: wink.png]

El Comandante
Nie Nie mamy  w planach takiego modułu

Maxwell

Nie wiem czy było gdzieś o tym info ale będą dodane karty kolekcjonerskie?

bubek
Karty kolekcjonerskie z piłkarzami zostały w pewien sposób połączone z przedmiotami. Przedmioty można założyć na zawodnika, ulepszać i wymieniać je na rynku tak samo jak paczki.


Berrehun
Będzie trudne pytanie, ale liczę na szczerą odpowiedź.
Co ze starymi serwerami, kiedy ruszy nowe FT? Support na starych serwerach już nie istnieje, więc jak coś się sypnie, to będzie posypane już zawsze. W związku z tym ciąg dalszy pytania: czy start nowego FT oznacza z miejsca koniec starego FT? Czy może będzie tak, że będzie istnieć dopóki będzie bezproblemowo działać? Bo nie oszukujmy się - sezon się nie wygeneruje, pojawi się jakiś błąd... i stare serwery leżą i kwiczą. Co z nimi zatem?

El Comandante
W tym momencie nie mamy czasu, żeby zajmować się starymi serwerami. Skupiamy się tylko i wyłącznie na ukończeniu nowej wersji gry. Decyzję o tym, czy będziemy wspierać stare serwery podejmiemy po otwarciu nowego FT, gdyż nie wiemy, czy ktokolwiek będzie chciał kontynuować grę na starych serwerach, gdy wyjdzie zupełnie nowa wersja.


pjoter
Gra jest jeszcze w fazie beta testów - zapraszamy w III kwartale 2018!
czyli juz ruszyly testy?


El Comandante
Nieoficjalnie mogę powiedzieć, że finalne testy gry rozpoczniemy za 2-3 tygodne licząc od dzisiaj. 
Niedługo pojawi się informacja na ten teman na Fanpage FT. Prosimy o cierpliwość.


Berrehun
Kolejne ambitne pytanie, tym razem odnośnie silnika meczowego.
Pisaliście, że nie udostępnicie kompletnych informacji na temat silnika meczowego, ale pytanie jest takie: czy silnik meczowy posiada jakiś limit bramkowy? Czy na nowym FT będzie można zdobyć w meczu więcej niż 6 bramek?


bubek
To zależy od konkretnych sytuacji. Czysto hipotetycznie załóżmy, że grają ze sobą dwa zespoły - jeden to sami wyjadacze z wyśrubowanymi umiejętnościami, a drugi to jedenastka początkujących zawodników. Kolejny przykład mecz Brazylia - Niemcy który zakończył się wynikiem 1:7 
Z tego wynika, że można spodziewać się wszystkich wyników, a to jak często będą padały wysokie wyniki zależy od konkretnych przypadków.


Diablo
Wprowadzona jest determinacja na gola. Każdy zaczyna mecz ze 100% determinacji i z każdym strzelonym golem spada o określony procent 5-15%. Nie dotyczy to rzutów karnych gdzie zawsze jest pojedynek Defensywa vs Stale fragmenty.
Na razie mecze mamy skonczone w wersji beta, puszczone kilkaset roznych kombinacji poprzez testy. Zdarzają się 5:0 ++ jesli graja slabe druzyny. Długa droga z konfiguracją parametrów


Krawczyk10
Czyli wnioskuje że ciężko będzie zdobyć hat-tricka?

Dawid
Szansa na zdobycie hattricka będzie w miarę możliwości duża, oczywiście nie do przesady.

Berrehun
Witam. Kolejne trudne pytanie (być może odrobinę kontrowersyjne), ale chciałbym zgłębić tajniki takich a nie innych decyzji.

Na jakiej zasadzie zostaną dobrani testerzy, oraz dlaczego tak ważne jest to, żeby napisali jakim klubom kibicują? Czy to ma jakiekolwiek znaczenie, ma na celu rozruszać Facebooka, czy jest jeszcze jakiś inny sens, którego na chwilę obecną nie jestem w stanie dostrzec? Swego czasu było pisane na forum, że osoby aktywnie udzielające się tutaj także mają szansę zostać testerami, a tymczasem wygląda to trochę inaczej. Wreszcie: czy jest jakaś konkretna liczba osób, która wybierzecie?
Pytam o to wszystko, a przy okazji zastanawiam się: nie boicie się, że gracze losowo wybrani wyniosą z testów różnego rodzaju informacje? Historia uczy, że nie wszyscy potrafili dochować pewnych tajemnic i już podczas testów robili podwaliny dla swojej gry już po starcie serwera.

Xiden
Materiały na Facebooku mają docierać do jak największej liczby osób - możemy zrobić to poprzez odpowiednią aktywizację użytkowników. Cieszy Nas Wasze zainteresowanie. W grze mamy przedmioty związane z drużynami piłkarskimi - odpowiedzi naszych fanów są pod tym względem pomocne przy planowaniu następnych zestawów [Obrazek: smile.png] Nie możemy zdradzić kryteriów - ważne będą dla Nas informacje przekazane przez każdego zarówno przez gracza doświadczonego oraz osobę która nigdy styczności z grą nie miała. 
Każdy wybrany tester podpisze Umowę o zachowaniu poufności (NDA).


bubek
Widzę, że poruszyliście temat testów. Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie w rozwoju oprogramowania, testowaniu użyteczności lub pokrewnych dziedzinach możecie napisać do mnie na skrzynkę. W związku z NDA proszę tylko o poważne wiadomości. Skontaktuje się z wybranymi osobami w terminie do 10 dni.

Arcire
Czy planowane jest dodanie wieku piłkarza? Czy w związku z tym mogłyby być jakieś ligi juniorskie? Czy jest to raczej zbędne albo po prostu nie możliwe w tym momencie do odpowiedzenia lub tajemnica służbowa? Kolejne pytanie co do wagi piłkarza, czy takie elementy są planowane jak planowanie diety, czy to wychodzi poza ramy koncepcji symulacji. No i czy określony zostanie wzrost piłkarza? Gdyby tak, byłby wybierany przez gracza z jakiegoś zakresu czy konkretnie?  Oraz pytanie z innej beczki czy w samej grze planowany jest swego rodzaju shoutbox czy komunikacja odbywałaby się raczej za pośrednictwem pw i forum?

Dawid
Na ten moment nie planujemy dodania wieku, wagi oraz wzrostu piłkarza. Naszym celem jest wypuszczenie gry z niezbędnymi do jej funkcjonowania modułami, dodatkowe opcje będziemy dodawać regularnie po starcie w tzw. patchach. W grze dostępny będzie chat, gdzie gracze w kulturalny sposób będą mogli porozmawiać na dany temat.


kami138
Takie pytanie czy youtuberzy będą nagrywać  serię na YT jako reklamę ? czy  nieopłacalne takie reklamy ?

Dawid
W chwili obecnej nie możemy podać szczegółów współpracy.

Arcire
Jaki zasięg gry planujecie na początek? Tylko wersja polska czy może w kilku językach i promocja w europie? A może nawet i na Chiny?A nawet jeśli początkowo tylko ojczyzna to docelowo też inne kraje, czy nie było jeszcze rozważań na ten temat?

Dawid
Na początek skupiamy się na rynku polskim, jednak docelowo myślimy również o zagranicy.


kami138
będzie jeszcze  można zdobyć wasze koszulki spodenki  kubki szaliki czy już tego nie będzie ?

Diablo

Na razie nie planujemy nowych gadżetów. Nie mniej odkupując projekt dostaliśmy też przedmioty, które nie zostały rozdane. Mamy więc trochę podkładek/kubków na rózne eventy.

robi77

Macie w planach jakieś konkursy i eventy?

Xiden
Tak - mamy w planach konkursy. Będzie również typer meczów z interesującymi nagrodami. Więcej informacji wkrótce.

pjoter
Czekają nas jakieś niespodzianki w postaci modułów o których nie pisalisxie a llktpre się pojawia? 
Albo jakieś rzeczy o których my nie wiemy a będą i powinny być dobre?


Xiden
Nie możemy zdradzić wszystkiego bo nie będzie elementu zaskoczenia. Mamy wiele pomysłów związanych z rozwojem gry.

keeshi
z tego co się orientuje w dniu rozpoczęcia testów mieliście podać również datę startu! Wiec....?! czekamy [Obrazek: biggrin.png]

Dawid

Data startu nowego projektu FT będzie podana podczas trwania testów. Nie mieliśmy w planach podania daty startu w dniu rozpoczęcia testów.

Limonek
Jak wygląda sprawa z zakładaniem klubu (wymagania)? Po jakim czasie +/- będą pojawiać się pierwsze kluby w grze?

Dawid

Nie ustaliliśmy żadnych wymagań dla graczy, którzy chcą założyć swój klub.


Czapixxx
Czy pojawi się jakis news dotyczący nowego footballteam? Bo jak na razie to od dwóch tygodni cisza....

Dawid

https://www.facebook.com/footballteam.on...34/?type=1
Info o dacie startu w tym tygodniu.

Maestro
1. Na jakiej podstawie będą przydzielane kluby do poszczególnych poziomów lig? Na podstawie rankingu, czy jakiś inny sposób?


2. Po jakim czasie orientacyjnie planujecie rozpoczęcie rozgrywek ligowych? Jest już jakiś wstępny czas, czy jedna wielka niewiadoma?

Xiden
W tym momencie obowiązuje zapisywanie się do ligi klubu który ma gotowy skład i może grać. Decyduje więc kolejność zgłoszeń. W związku z tym, że początkowo będą małe różnice w sile klubów przydzielanie według rankingu będzie stosowane w skrajnych przypadkach.

Ligi planujemy wystartować w 1 tygodniu. Wszystko zależy od liczby klubów.
Odpowiedz
#2
Jak bedzie wygladać sprawa z kontem premium? Czy beda to funkcje które ulatwia rozwój zawodnika czy tylko dodatki i jaki bedzie koszt takiego konta?

Czy w grze bedzie możliwość wyboru kilku zastepców w klubie czy tylko jeden?

Czy zamierzacie w najbliższym czasie przeprowadzić rekrutacje na moderatorów?

Mecze beda otwarzane opisowo czy może macie plan zrobić rewolucje i wprowadzić 2D?
Odpowiedz
#3
Aktualne odpowiedzi na pytania 5,6,7,8,9,10 i 11 . Pozdrawiamy.
Odpowiedz
#4
Zmiana pozycji w trakcje gry - czy będzie możliwość przejścia przykładowo z prawego napastnika na środkowego?
Odpowiedz
#5
Aktualne odpowiedzi na pytania 12 13 i 14 . Pozdrawiamy
Odpowiedz
#6
Zapraszamy do zadawania pytań i do dyskusji na temat FT
Odpowiedz
#7
Mam pytanie ogólne o grze. Widzę że są prowadzone pracę nad udoskonaleniem gry super wiadomość. Aktualnie cos o kondycji piszecie, ale czy to dotyczy tylko nowych serwerów czy zmiany będą również np na tym s11?
Odpowiedz
#8
(21.08.2018, 19:35)piwopio napisał(a): Mam pytanie ogólne o grze. Widzę że są prowadzone pracę nad udoskonaleniem gry super wiadomość. Aktualnie cos o kondycji piszecie, ale czy to dotyczy tylko nowych serwerów czy zmiany będą również np na tym s11?

Odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz w pierwszym poście, został uaktualniony.

Zapraszamy do zadawania kolejnych pytań Smile
Odpowiedz
#9
Czy wraz z grą będzie dodany poradnik/samouczek dotyczący tego w jaki sposób zdobywać UM, skąd brać euro, etc?
Odpowiedz
#10
Zapraszamy do zadawania pytań i do dyskusji na temat FT Przypominamy że multi konta na forum nie są dozwolone .
Odpowiedz
#11
Nie będziemy odpowiadać na pytania typu ,,30 000 aktywnych graczy to chyba coś o jedno 0 za dużo? XD '' Albo się szanujemy, albo nie.
Gra nie będzie tylko na Polski rynek, ale nie mogę na ten moment udzielić więcej informacji.
Co do informacji o tym, kto jest właścicielem projektu to wszystkie dane są dostępne na stronie https://footballteam.pl/ .
Odpowiedz
#12
Planujecie jeszcze dodawać jakieś newsy z nowymi funkcjonalnościami, czy zostało nam czekać na gotowy projekt i ogłoszenie fazy testów?
Odpowiedz
#13
Zaktualizowaliśmy pierwszy post. Zachęcamy do zadawania kolejnych pytań.
Odpowiedz
#14
Pisaliście że konto premium zostanie wprowadzone dopiero w Update 1, moje pytanie brzmi czy osoba bez konta premium i nie inwestująca ani 1zł będzie miała szanse walczyć z osobami które regularnie będą kupowały Punkty Premium?
Odpowiedz
#15
Ile lig będzie dostępnych w grze? Czy zespoły początkowo zostaną posegregowane mniej/więcej podobną ilością umiejętności by uniknąć dużych przepaści w lidze?
Odpowiedz
#16
Czy zostanie zrobiona apka na androida?
Odpowiedz
#17
Przedstawicie całą Administrację tak jak była wcześniej o tym mowa?
[Obrazek: de_gea___vfl_forum_signature_wallpaper_b...bfq21r.png]
Odpowiedz
#18
jak będzie wyglądała reklama gry?/na czym głownie się skupicie?
na ile przed startem gry planujecie rozpocząć kampanie zachęcająca do udziału w  grze?
Odpowiedz
#19
(25.08.2018, 12:55)pjoter napisał(a): Jak ma działać support na nowym serwerze?
Ile osób w to będzie zaangażowanych?
Jakie moduły już macie ukończone na 100pro?

Suport ma działać sprawnie . Ilość osób zależna jest od potrzeb a nie od tego czy ustalimy że będzie ich 1 czy 10. 

Zaktualizowaliśmy pierwszy post. Zachęcamy do zadawania kolejnych pytań.
Odpowiedz
#20
Czy będzie wprowadzony moduł zmęczenia jak m.in. na S10 czy s11??
Odpowiedz
  
 • 1(current)
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • ...
 • 12
 • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości