Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pojedynki na tricki
Cześć. Zapraszamy do dyskusji na temat nowego newsa, który dotyczy pojedynków na tricki. 
Śmiało!

News znajduje się pod tym adresem: https://footballteam.pl/news/nowe-pojedynki-na-tricki
Odpowiedz
Czyli gracz nie wie jaki trick kryje się pod daną kartą? Dobrze rozumiem?
Odpowiedz
Jeśli by nie wiedział to dalej była by losowość. Skoro gracz może sobie zaplanować pojedynek i nawet mając troszkę słabsze wytrenowane tricki pokonać przeciwnika, to raczej musi wiedzieć Big Grin
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
"Następnie następuje odsłonięcie kart i ten gracz, który ma lepszą kartę (więcej punktów) zgarnia całą pulę ze stołu" 

Z tego JA rozumiem że nie będziemy widzieć .
Poczekam i może admin odpowie czy się mylę.
Odpowiedz
No to nastąpi odsłonięcie bo jak Ty wybierzesz swoją to przeciwnik nie zobaczy jej od razu, tylko po odsłonieciu - nie wiem tak to rozumiem.

No wybaczcie, ale przecież jakbyśmy nie wiedzieli co dajemy to dno..
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
(05.09.2018, 15:50)Limonek napisał(a): No to nastąpi odsłonięcie bo jak Ty wybierzesz swoją to przeciwnik nie zobaczy jej od razu, tylko po odsłonieciu - nie wiem tak to rozumiem.

No wybaczcie, ale przecież jakbyśmy nie wiedzieli co dajemy to dno..

No w sumie możesz mieć rację. O tym nie pomyślałem :Big Grin
Właśnie mi by się nie podobało że byśmy nie wiedzieli jaki trick wybieramy wiec pytałem.
Odpowiedz
zrozumiałem podobnie jak limonek. Skoro decyduje strategia to nawet innej opcji nie ma chyba Big Grin w praniu wyjdzie wszystko jak to wygląda, a sama mechanika wydaje sie byc calkiem spoko
Odpowiedz
Jest tak jak pisał Limonek. W momencie wyboru mojej karty nie widze tego co wybrał przeciwnik. Gdybym widział to nie miałoby to sensu Smile Mamy około 10 sekund na wybranie karty i potem następuje rozliczenie.

Nie sądzę że to komplikacja. Raczej uproszczenie, zwłaszcza dla nowych graczy którzy w ciągu kilku dni będą w stanie wygrywać pojedynki. Z tego co widzę an s11 gracz ma aż Przewrotkę do wyboru, nie ma najmniejszych szans na wygranie ze starym wygą, bez względu jak bardzo będzie się starać. Tutaj jak pogłówkuje to wygra bo ma dostępne wszystkie karty a start. Może je levelować poprzez trening ale to jest max +10 pkt na karte.
Odpowiedz
Mi osobiście pomysł w teorii się podoba. Plus jaki w tym widzę, to brak monotonnego klikania w jedno i liczenie na szczęście. Wiadomo, że koniec końców odrobinę szczęścia będziemy musieli mieć (aby pokazać lepszą kartę od gracza itp.), ale to nie będzie zależało wszystko od losowości. 

To dodatkowe zadanie związane z trickami to dodatkowa nagroda coś typu "osiągnięcia"?
Odpowiedz
Nie można wyjść czyli nie mogę wyjść z przeglądarki czy z danego okna ?
   ,,Jestem tutaj by podtrzymywać dobrą atmosfere,
   tak jak to Peszko robił  na mundialu"
[Obrazek: KuhmsVp.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości