Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Narodów
Luźna dyskusja na temat Ligi Narodów. Wszelakiego rodzaju przemyślenia, typy, sugestie itp. Wiem, że znajdzie się na tym forum kilka osób zainteresowanych tematem, więc wątek idealny do tego, aby wszystkie przemyślenia wrzucać tutaj. 

Zapytam wprost wybiegając trochę w przód. Jak widzicie naszą cudowną reprezentację w tych oto rozgrywkach?
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
Czarno

Licze że tym razem wygra Belgia
Odpowiedz
Szczerze to nie jestem do tej Belgii jakoś przekonany, ale to moje skromne zdanie. Ciekawi mnie jak zagrają dzisiaj Niemcy i jaki poziom zaprezentują.. Miałem nawet grać ten mecz, ale silna wola mnie powstrzymała xd
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
No i jak wrażenia po meczu? Mi osobiście ciężko ocenić bo nie wiem na jakim poziomie obecnie znajdują się Włosi. Szkoda tez tej bramki straconej w taki sposób.
Odpowiedz
Tragedii nie bylo, ale rewelacji też, widać że Wlosi nadal bez formy. No i szkoda tego karnego, Kuba nie faulowal a wyszlo jak wyszlo.
Odpowiedz
Z tego co widziałem dużo kuponów poszło do kosza po tym meczu. Dużo osób grało przegrana Polski Big Grin

Ja osobiście zagrałem na Polsce (promocja w totalbecie) no i powiem Wam że dużo nie brakło ;d
Odpowiedz
Portugalia dzisiaj ogrywa Włochów bez problemu? Włochy jakoś szału nie grają a kurs 2'5 kusi ;d
Odpowiedz
moim zdaniem powinno wejść jednak czuje remis w kościach Big Grin
Odpowiedz
Na laicie Wlosi przegraja
Odpowiedz
No i trochę siana udało się przygarnąć Big Grin

Jutro znowu Belgia z jakimś handi kusi, ale nie wiem jak kursy stoją nawet czy się opłaca
Odpowiedz
Polska moim zdaniem nie wypadnie na następnych dobrze zwłaszcza jak Lewandowski nie zyska formy
   ,,Jestem tutaj by podtrzymywać dobrą atmosfere,
   tak jak to Peszko robił  na mundialu"
[Obrazek: KuhmsVp.png]
Odpowiedz
Niemcy spadek do B? Big Grin
[Obrazek: 20170607-ertz-julie]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości