Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogaduchy
Zajumali nam shoutboxa, to gdzieś trzeba sobie pogadać, o sprawach ważnych i tych nieistotnych Wink

Śmiało piszta o czym chceta Tongue Wszystko na mój koszt Big Grin
[Obrazek: RMGk5vy.png]

Na forum cisza teraz całkowita ;d
Shoutbox jeszcze trochę trzymał aktywność kilku wybranych osób ;d
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Ostatnio ukradli czat, zaraz off topic a później forum ukradna, trzeba zrobić strajk, naucza sie że nie ladnie tak pkradać biednych ludzi :p
[Obrazek: 46950778_1935872033198738_16916889367258...e=5C75F30F]
No to jeszcze jakiś miesiąc z hakiem i sobie pogramy Wink Dzisiaj nasi znowu kopią.. No ciekawe jakim wynikiem się zakończy, ale coś czuję, że łatwo nie będzie. Przydałoby się jakieś wyższe zwycięstwo, chociaż w tym sparingu Smile

Nie wiem czy chce prędko tego startu.. Jak mi pieniądze nie pójdą na bukmacherke to pójdą na FT XD
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Ja chcę czym prędzej, bo nie ma co robić na bezrobociu ;p

Nie lepiej byłoby znaleźć pracę? Tongue
(11.09.2018, 19:37)Berrehun napisał(a): Nie lepiej byłoby znaleźć pracę? Tongue

No lepiej by było.. Nawet mam już propozycje pracy idealnej dla mnie.. no, ale skoro jestem na rencie, mając całkowitą niezdolność do pracy, nie wiem czy mogę sobie dorobić Tongue  ten ZUS to cwany lis.

Nie dublujmy tematów: https://community.footballteam.pl/thread-9.html Tutaj też możecie sobie swobodnie porozmawiać.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości