Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fantasy Uefa
Witam, ktoś z Was bawi się w gry typu fantasy premier league/fantasy bundesliga/fantasy ekstraklasa/fantasy 1 liga ?  
Działa to na takiej zasadzie, że ustawiamy skład z zawodników grających w danych ligach, a oni zdobywają dla Nas punkty do ogólnego rankingu za : 1 skład, asysty, strzelone gole i tak samo odwrotnie, stracone bramki, kartki, spowodowany rzut karny etc. 
W zależności od sponsora można zdobyć fajne nagrody  Big Grin 
Na czasie jest teraz fantasy uefa - jeśli ktoś gra to zapraszam do ligi PolonS - kod:1VE7DU3GFG - fajnie jeśli rodzina football team dołączy i razem powalczymy w rywalizacji lig. 
Oczywiście jeśli ktoś bawi się w pozostałe, to również mogę podesłać link do ligi Smile 

Kogo to interesuje to zapraszam do dyskusji na temat składu własnie w fantasy uefa. Podsyłam link i pozdrawiam!  Wink

https://gaming.uefa.com/en/uclfantasy  <-

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Szkoda, że tego nie wrzuciłeś przed pierwszą kolejką... Sleepy
Odpowiedz
Na mundialu przed półfinałami udało mi się wejść do TOP 100 na świecie ale później zaryzykowałem i postawiłem na angielską defensywę ; |

Dołączyłem i jako fan Atletico polecałbym Ci wymienić Gimeneza, ponieważ nie jest pewniakiem do gry i na dodatek wczoraj zszedł z kontuzją.
Odpowiedz
(26.09.2018, 18:28)Berrehun napisał(a): Szkoda, że tego nie wrzuciłeś przed pierwszą kolejką... Sleepy
Wybacz, długo się do tego zbierałam

(26.09.2018, 19:46)Trxior napisał(a): Na mundialu przed półfinałami udało mi się wejść do TOP 100 na świecie ale później zaryzykowałem i postawiłem na angielską defensywę ; |

Dołączyłem i jako fan Atletico polecałbym Ci wymienić Gimeneza, ponieważ nie jest pewniakiem do gry i na dodatek wczoraj zszedł z kontuzją.
A teraz grasz w coś? O, dzięki za podpowiedź! Kogoś konkretnie byś radził?
Odpowiedz
Fantasy Marca, tylko bez kontaktu z La Liga pewnie nie pograsz za długo. Za tą cenę na Twoim miejscu brałbym Carvajala.
Odpowiedz
Lepsza opcją będzie Bonucci, więc małe zmiany. 
Na Fantasy Marca jeszcze nie wpadłam  Cool

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Zmień B.Matiudi na A.Sanchez

[Obrazek: OK30L1y.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości