Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Start nowego Football Team!
[Obrazek: UKSlbZb.jpg]

Cześć.
Oto i jest news, na który większość z Was czekała: https://footballteam.pl/news/kiedy-start-gry

Zapraszamy do dyskusji!
Odpowiedz
Nikt się nie spodziewał takiej daty ;p mam tylko nadzieję, że ta godzina będzie w miarę przyzwoita
Odpowiedz
Środa - dzień masowych zwolnień i ucieczek w szkołach xd
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
Mam tylko nadzieję, że start będzie w okolicach 18-20 bo inaczej chyba się załamie.
Odpowiedz
Kurcze, poczatek miesiaca to zawsze roboty sporo, nie dam rady chyba wziac wolnego
Odpowiedz
Będzie możliwość wcześniejszej rejestracji do gry, tak aby w momencie ruszenia zostało samo logowanie?
Odpowiedz
i ogarniać grę od nowa :d
Odpowiedz
Zrobiliśmy dużo żeby zmniejszyć dysproporcje między zawodnikami. Silnik meczowy jest napisany od podstaw i bierze pod uwagę wszystkie umiejętności, wytrenowaną kondycję oraz aktualna formę. Do tego dochodzi ustawienie oraz taktyka oraz zgranie w zespole każdego zawodnika z osobna.
Odpowiedz
A co z aplikacją na androida? Smile
[Obrazek: 20170607-ertz-julie]
Odpowiedz
Responsywna będzie strona, ale o aplikacji nic nie pisali. A to nie jest to samo.
Odpowiedz
Jak się czegoś nie da zrobić responsywnie, wtedy tworzy się aplikację Smile Trzeba jednak założyć, że jeśli powstała responsywna wersja strony, to jest ona raczej kompletna i że aplikacji nie będzie.
Odpowiedz
Docelowo chcemy aby aplikacje na android i ios powstały jednak jest to czasowo bardziej złożone niż stworzenie wersji responsywnej - która naszym zdaniem powinna spełnić Wasze oczekiwania. Będzie jednak możliwość pobrania i zainstalowania aplikacji która będzie przekierowywać do wersji rwd Smile To będzie na start.
Odpowiedz
(04.11.2018, 21:04)Arcire napisał(a): Będzie możliwość wcześniejszej rejestracji do gry, tak aby w momencie ruszenia zostało samo logowanie?

Nie planujemy wdrożenia takiej możliwości.
Odpowiedz
5.12 - dla mnie najgorsza data z możliwych Tongue Nie pozwoli mi niestety ruszyć z pełnego powera..
[Obrazek: RMGk5vy.png]

Odpowiedz
(05.11.2018, 19:59)ArArAr napisał(a): Z tego co pisze administracja nie trzeba się napalać na mega szybki start w końcu wszyscy będą dążyć do tego samego poziomu

Ale pierwszy mecz pasowałoby wygrać Smile

Odpowiedz
Ari.. Ja już mam pełen skład i tylu chętnych, że od razu ruszamy dodatkowo z Akademią Tongue

Odpowiedz
Tu nie chodzi o równy start, trzeba łapać niskie ID i zacząć w dniu startu i być na serwerze od początku Tongue
Odpowiedz
(05.11.2018, 20:11)ArArAr napisał(a): Się pytam czy boixony robisz a nie czy masz miejsce Tongue

Skoro piszę, że będzie i Akademia tzn. że będzie BOIXOSNOIS C.F !! Big Grin

Odpowiedz
Hehe.. No jestem sentymentalny Smile to były najlepsze czasy.. Nie tylko ze względu na FT Tongue

Odpowiedz
Informacyjnie: żeby mieć 18 miejsc w klubie trzeba trochę poczekać i uzbierać odpowiednią sumę w budżecie klubu. Aktualny balans wymusza na klubie i zawodniku sporo planowania i rozsądnego zarządzania budżetem. Każdy element rozbudowy klubu na coś wpływa. Ilość miejsc, liczbę sprzedanych biletów, ceny biletów, zyski z reklam, wysokość treningu klubowego, propozycje sponsorskie, prawdopodobieństwo kontuzji. Smile
Odpowiedz