• W tym czasie rozgrywane są 30 kolejki spotkań (mecz i rewanż)
  • Mecze rozpoczynają się od godziny 15.00
  • Z ligi spadają zespoły z miejsc 15-16 ich miejsce zajmują 2 najlepsze zespoły z 2 ligi
  • Zespoły 1 LIGI z miejsc 1-4 awansują do Turnieju Mistrzów
1. Na jakiej zasadzie tworzone są nowe ligi w trakcie gry?
Po zebraniu 16-stu drużyn system automatycznie utworzy ligę, następnie przewija terminarz o X kolejek tak, by numer kolejki w nowej lidze odpowiadał temu samemu numerowi kolejki w lidze, która wystartowała od początku sezonu. Pominięte mecze zostaną automatycznie zakończone wynikiem 0:0.
2. Czy zespół może zmienić ligę w trakcie \ po sezonie?
Niestety nie ma takiej możliwości.
3. Czy klub może dołączyć do ligi w trakcie sezonu?
Tak, jeżeli zastąpicie klub, który oddał minimum 3 walkowery, lub jeżeli w trakcie sezonu uzbiera się 16-ście drużyn oczekujących na ligę, wówczas system automatycznie utworzy nową ligę.
4. Jakie są kryteria przyznawania medali dla najlepszego napastnika \ pomocnika \ obrońcy oraz bramkarza?
- dla napastnika - ilość zdobytych goli w trakcie sezonu,
- dla pomocnika - ilość zdobytych asyst w trakcie sezonu,
- dla obrońcy - współczynnik interwencji w trakcie sezonu biorący pod uwagę również stracone gole w czasie kiedy zawodnik był na boisku (stracone gole obniżają współczynnik interwencji)
- dla bramkarza - liczona jest liczba straconych goli w stosunku do ilości zagranych minut w meczach ligowych. Najmniejszy procent wygrywa.
Przy rozdawaniu medali brani są tylko i wyłącznie pod uwagę bramkarze, którzy zagrali co najmniej 1800 minut na boisku.

Puchar Krajowy - PK
  • Rozgrywany jest systemem pucharowym(play-off)
  • Do pucharu przydzielone są zespoły z 1/2/3/ ligi*
  • Pary pucharowe są dobierane przez losowanie
  • Do kolejnej fazy awansuje zespół, który wygra swój dwumecz
  • W przypadku 2 meczów remisowych (np. 0:0 oraz 1:1)  awansuje zespół który strzelił więcej goli na wyjeździe
  • W przypadku 2 meczów w których bilans bramkowy jest remisowy po 90 minutach (np. 1:0 oraz 0:1) w drugim meczu zarządzana jest dogrywka a następnie rzuty karne, które wyłonią zespół który awansuje
  • Mecz finałowy odbywa się na neutralnym stadionie o pojemności 100.000 miejsc a zysk ze spotkania dzielony jest po połowie
*w zależności od zapełnienia poszczególnych lig pierwsza faza PK będzie zaczynać się od 1/32 lub 1/16

Turniej Mistrzów - TM
  • Do Turnieju Mistrzów awansują zespoły z miejsc 1-4 w swojej lidze (TM rusza dopiero po 1 pełnym sezonie ligowym)