Ankieta: Czy jesteś za tym aby zdjąć ograniczenia dotyczące godzin rozgrywania pojedynków na tricki?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
80.00%
4 80.00%
Nie
20.00%
1 20.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Godziny pojedynków na tricki-protest
W dzisiejszym newsie administracja ft poinformowała nas o godzinach rozgrywania na pojedynków na tricki:

[color=rgba(255, 255, 255, 0.9)]Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom zdecydowaliśmy się kolejny raz przedsięwziąć kroki w ukróceniu możliwości oszukiwania w pojedynkach na tricki. Oprócz modyfikacji systemu MMR (brak szansy na dobranie przeciwnika ze znaczną różnicą stopnia rozwoju tricków), zgodnie z ankietą na grupie FT Facebook, od poniedziałku zostanie wprowadzone „okno”, [/color][color=rgba(255, 255, 255, 0.9)]między 14:00 a 22:00, gdzie tylko w tych godzinach będzie można walczyć na tricki.[/color][color=rgba(255, 255, 255, 0.9)] Ww. przedsięwzięcia pozwolą uszczelnić ranking i sprawić, by zatriumfował duch fair play. [/color]

Na sam początek może przetłumaczyć sobie zwot fair play co tłumacząc oznacza sprawiedliwa gra. Obecnie ja i wiele osób które znam pracuje w godzinach od 14 do 22. Wiem też że jest w tej grze wiele osób co się jeszcze uczy co pokazało głosowanie na fb i kończą lekcje w godzinach popołudniowych więc dla nich to dobrze, ale dlaczego administracja nie pomyślała o innych graczach? Czy to że są gracze którzy nie mogą zagrać pojedynków na tricki to jest sprawiedliwość? Jak mamy zdobyć piłkę mistrza tricków jak nie mamy czasu grać? Jak dla mnie opcja dobra ale w grze gdzie przedział wiekowy wynosi do 20 lat a o graczach starszych niepomyśleliście. 
 Prosiłbym administrację o niezamykanie odrazu tematu tak jak jest zazwyczaj tylko wysłuchanie graczy

I jeszcze ze swojej strony dodam że jeśli to coś nie zostanie cofniete do końca sezonu to kończę gre
Dobrze by było, dyby te godziny pojedynków były podzielone na dwie zmiany, tak, aby nocne grajki również miały szanse na pojedynki.
Mam nadzieję że ten news o trickach to tylko Prima aprilisowy żarcik ze strony administracji Smile
[Obrazek: 346221e1a70efc5dmed.png]
Cytat:Nie ma porażek, są tylko lekcje
(01.04.2019, 10:46)ScreamMyName napisał(a): Dobrze by było, dyby te godziny pojedynków były podzielone na dwie zmiany, tak, aby nocne grajki również miały szanse na pojedynki.

treść usunięta przez moderatora , i Ty jesteś moderatorem?

Rusz mózgiem, przecież te godziny zostały wprowadzone właśnie po to żeby w nocy nie ustawiali sobie pojedynków..

(01.04.2019, 10:38)Ten zły napisał(a): I jeszcze ze swojej strony dodam że jeśli to coś nie zostanie cofniete do końca sezonu to kończę gre

O nie, nie rób tego, prosimy zostań!!!

Będziemy płakać

Warn - wulgaryzmy. // Serge
Jak dla mnie dobre posunięcie, ale tylko jeżeli w tych godzinach liczyły się punkty do top tygodnia, a poza tymi godzinami można było grać o same zwyciestwa
Oczywistym jest, że ten "News" jest żartem na 1 kwietnia, niestety administracja wprowadza czasami takie rozwiązania, które pozwalają w to momentami zwątpić
Zauważcie, proszę, co zostało napisane we wiadomości systemowej. Czemu ta zmiana weszła. Proszę zrobić tak, żeby gracze nie ustawiali pojedynków na tricki, a tym samym my nie musielibyśmy ustawiać "okienka" czy robić MMR. Jednak wiadomo, że to niemożliwe. Mogliśmy po prostu, jak do tej pory, banować kilkanaście osób w trakcie tygodnia za ustawianie pojedynków lub spróbować temu przeciwdziałać. Godziny "okna" zostały przeanalizowane i dobrane po 1-e na podstawie największej aktywności graczy (tj. ilości wejść na FT w danych godzinach), po drugie, na podstawie ankiety na grupie FB. Wracając w pewnej części do bazowania na MMR spowodowaliśmy, iż UCZCIWI gracze ustawiający się w kolejce np. w godzinach nocnych, nie mieli przeciwnika. Stąd konieczność stworzenia okna.
Albo to, albo zostawiamy raj dla oszustów kosząc graczy za łamanie regulaminu. Powtórzę już nie wiem który raz - to czynnik ludzki jest najbardziej zawodny w FT. Gdyby nie oszustwa to nie musielibyśmy wprowadzać zmian w tym module.
PS. Dodaliśmy również poranne okienko, zatem jeśli ktoś zechce to będzie w stanie rozegrać pełne 10 pojedynków. 11 godzin to wystarczający czas, by temu podołać. Dyskusja, jak i temat zostają zamknięte.
PS. 2. Znamienne jest to, że osoby ukarane za oszustwa na tricki najgłośniej narzekały na popołudniowe "okno". Uderz w stół...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości