Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za testowanie silnika xd
#1
Ten dobry głownie do ciebie, zmienianie zawodników pozycjami w trakcie meczu nie wpływa negatywnie na drużynę tak jak zmienianie taktyki i formacji to po pierwsze wiec nie uznałbym tego jako podkładanie się i celowe przegrywanie (tym bardziej ze nie przegraliśmy xDD), wiec to pierwszy argument dlaczego ban jest niesłuszny,
teraz druga sprawa, nie dość ze macie kradziony silnik to nie wiecie w 100% jak działa, skoro obrońca na pozycji napastnika jest w stanie strzelić 5 bramek a problem macie o jeden mecz w którym testowaliśmy możliwości i jakoś udało nam się strzelić wyrównująca bramkę, własnie takim ustawieniem.
Szkoda ze z dodawaniem fajnych pomysłów do gierki  się tak nie uginacie jak pod naporem nagonki większości graczy na BXS xd osobiście mam w to wywalone ale tak po cichu to każdy z administracji ciśnie bekę.
p.s nie mam zamiaru wracać do tej żałosnej gierki jak skończy się ten ban.
#2
Administracja jest na tyle śmieszna, że większość ciśnie z nich beke, nie mają w wiekszosci zadnych argumentów na poparcie ich działań - po prostu żenada i takie w moim odczuciu jest zdanie wiekszosci, ale gdy liczy się tylko hajs z gierki to tak to wygląda. Szkoda słów, niczym się nie bronicie i taka prawda Tongue Nie wiecie praktycznie nic na 100% jesli chodzi o grę więc nie karzcie graczy ze probują róznych zagran - jesli wam to przeszkadza to polecam kys i usuniecie gierki zeby nikomu nerwow wiecej nie tracic ani tym bardziej kasy i pieniedzy. Bez sportowego pozdrowienia kiepy.
#3
Napisałeś, iż zostałeś zbanowany, ponieważ "uginamy się pod naporem nagonki większości graczy na BXS". Gdyby faktycznie tak było Wasz klub zostałby zdegradowany, czego chciało wczoraj gros osób na chat, jak i kilka innych, które zgłosiły Wasz "wałek" na Support. Dostaliśmy kilka zgłoszeń na Support od graczy z różnych klubów. Każde takie zgłoszenie, czy o podkładanie meczu, czy o multikonta, czy innego rodzaju domniemane oszustwo jest rozpatrywane z całą starannością. Bazujemy na logach w szczególności. Niestety, gracze BXS, sami tworzycie o sobie niepochlebną opinię wśród innych graczy. Administracja nie ocenia gracza X przez pryzmat wypowiedzi o nim przez gracza Y. Posiłkujecie się argumentacją, iż testowaliście silnik. Znamienne jest to, że robiliście to w takiej newralgicznej chwili, która dawała Wam realną możliwość braku awansu do TM, do grania w TE. Pierwsze słyszę, by robić testy na silniku w meczach o punkty, gdzie, jak wiadomo, testy to eksperymenty i nie zawsze muszą się udać. Dlatego testy robi się gdzie? W sparingach oczywiście. Wynik sparingu nie ma znaczenia dla końcowego układu tabeli ligowej, więc Wasza argumentacja jest miałka.

Ban zostaje podtrzymany.
Temat zostaje zamknięty.

PS. Autorze tematu, proszę pamiętać, że sam skazałeś się na koniec gry swoimi czynami, a nie z powodu mojego bana.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości