Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loko 10 WKS do "Ten Dobry"
Chciałbym jeszcze uzyskać ostatnie wyjaśnienie od Ciebie w yej sprawie. Wytłumacz mi jak przejść z ustswienia 3x3x4 na 4x4x2 nie robiąc żadnych zmian. Uważam ze jest to nue możliwe.  I Twoje tlumaczenie sie tym ze robiłem 10 zmian jest kiepskie. Bo nie miałem innego wyjscia. Wiem ze ciężko zrobić "unbana" bo wtedy podwazysz swoje dobre imie. Ale prosze o odpowiedź na tego maila i dam Ci spokój jezeli znajdziesz jakies normalne wyjaśnienie na te pytanie . I prosze nie strasz usunieciem z TE . Bo oboje wiemy ze My tego niw chcemy . I nie byłbym tak glupi zeby po 1 dniu narażać sie na bana robiąc to samo co Rockserpent. Ja nie robie z Was Głupków i prosiłbym o to samo . Z góry dzięki za odpowiedź...

Zapomniałem dodać ze zmiana zawodników nke wpływa w żaden sposób negatywnie na paski tylko zmiana taktyki i ustawienia a to było zrobione tylko raz w tym meczu ... więc gdzie leży problem ?
Thumbs Up 
Tak myślałem ze żadnej normalnej odpowiedzi nie będzieWink dzięki za podejście do sytuacji . Widać jak traktujecie ludzi poważnieWink
Odpisałem już w poprzednim temacie, otwieranie kolejnych niczego nie zmieni, niczego nie wniesie.