Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
41.67%
5 41.67%
Nie
58.33%
7 58.33%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kluby 90ovr+ w 4/3 ligach
Cytat:Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Rozgrywki

Opis propozycji \ pomysłu: Chciałbym by coś zrobić z klubami/zawodnikami, którzy specjalnie uciekają do jak najsłabszej ligi, ponieważ każdemu zależy na tym by jak najwięcej osób zaczęło grać w tą grę, a przez takie "osoby" jest to całkiem niemożliwe.

Dlaczego? 

Juz na to odpowiadam, ponieważ przyjdą osoby po 90ovr+ do 4 ligi zbiorą swoją ekipę, kluby wtedy mają po 90ovr+ i powiedzcie jak NOWI gracze, którzy zazwyczaj nie wydają kokosów na tą grę mają rywalizować z takimi i stawać sie lepszymi? No nie oszukujmy się jest to niemożliwe, przez co zaraz nowi przestają grać, a gra traci graczy i zostaje tak że grają tylko ci którzy są juz kozakami. Kolejny sezon jest tak że kluby się sypią a gracze lecą do 3/4 ligi by zdobywac nagrody, które (moim zdaniem) powinny być przeznaczone dla graczy którzy dopiero zaczynają grę i by w jakimś stopniu rozwijali się szybciej. Powstaje sytuacja taka że kluby po 90ovr+ grają w 3/4 ligach, a ich kosztem w pierwszej lidze kto gra ? A grają kluby które mają po 50/60ovr i jest to jakiś sens ? Nie oszukujmy się nie ma najmniejszego. 

Jaką mam propozycję na to? 

Na przykład, co jakiś czas by administracja przeglądała ligi (nawet moderatorzy mogliby i dawac znać czerwonym) i "przeniesieniu" klubów do wyżej ligi które mają po 90ovr+, z pierwszej ligi usunąć nieaktywne kluby (bo tak naprawdę takie kozackie kluby NIGDY nie pojdą do pierwszej ligi, tylko pójdą te słabe bo chcą rozpocząć grę), albo co jakiś czas zamieniać kluby ligami ( tak wiem jest to bezsensu ale no wie wiem jak w inny sposób to rozwiązać) 
A może ktoś sie wypowie z lepszym pomysłem na to?

Uzasadnienie przydatności: Chęć nabycia jak największej ilości nowych graczy i zachęcenie ich by pozostali w grze jak najdłużej
Dodałem ankietę. //Serge
Ty jesteś zabawny. Nawet w realnym świecie piłkarze lepsi idą do słabszej ligi. To ich kluby też mają od razu dac do silniejszej ligi bo paru jest na wyższym poziomie od reszty zawodników? Śmieszne Big Grin
Zgadzam się z tym, że trzeba coś z tym zrobić Smile Ludzie idą na łatwiznę i wybierają niskie ligi, żeby brylować w rankingach a tym czasem kluby w wyższych ligach nie mogą się utrzymać bo nie ma komu w nich grać. Może warto rozpisać OV wedle lig np. liga 4 gracze max OV 30, 3 - max OV 50, 2- max OV 80, 1 - ponad OV 80. Problem będzie gdy będzie więcej graczy z danego zakresu niż klubów i co wtedy z nimi zrobić?
Pozdrawiam,
Mirmil alias John Wayne
Wystarczy, że administracja w końcu sprawi, że gra w 1 lidze zacznie się opłacać, tj. Lepsze nagrody w postaci energii dla zespołów z 1 ligi zajmujących miejsca 1-12 niz dla tych zdobywających mistrzostwo w 3/4 lidze. Ale spokojnie, to już było walkowane i czerwo kolor tego nie wprowadzi "bo nie"
Nie będziemy na siłę wrzucać lepszych klubów do wyższej ligi. Jaką macie gwarancję, że w takiej sytuacji nie rozpadną się, by nie zacząć w niższej lidze? Zabawa w kotka i myszkę.
Aczak, sądzisz, że dobrym rozwiązaniem byłoby dawać klubowi z 10-ego miejsca w 1 lidze puchar?

Odrzucone.