Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
0%
0 0%
Nie
100.00%
4 100.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[POSTAĆ] Szczęście i Życie prywatne
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Postać

Opis propozycji \ pomysłuDodanie do gry statystyki Szczęścia.

Szczęście: Statystyka, która pomagałaby bądź przeszkadzała graczom. Jeśli szczęście byłoby niskie, mogłoby to wpływać na np. Mniejszą efektywność treningów, gorszą formę itp. Oraz odwrotnie, jeśli byłoby wysokie

Wraz z nią dodanie Życia Prywatnego naszego zawodnika. Moje propozycje co do życia prywatnego:

- Mieszkanie: Byłoby do wyboru kilka mieszkań zaczynając od np. Kawalerki/pokoju Hotelowego, przez mały domek, aż do Villi, bądź każdy dostawałby taki sam dom na start i każdy będzie te ulepszać za walute w grze. Oprócz na szczęście mogłoby wpływać także na odnowienie energii np. W tanim mieszkaniu energia rośnie co 12 min, w średnim 10, a w drogim co 8.

- Sklep odzieżowy: W zależności od tego, czy chodzimy w drogich czy tanich ciuchach również mogłoby zależeć szczęście. 

- Dziewczyna: Możliwość znalezienia dziewczyny również byłaby ciekawą opcją. Nie że losowo co np. 3 dni podchodzi do nas dziewczyna, ale np. Co jakiś czas po pracy. Ona też by miała swoje szczęście i gracz musiałby jej kupować prezenty, spotykać się z nią itp.

- Spotkania z kolegami: W dzień wolny od meczy możnaby było spotkać się z kolegami na np. Piwo, iść do kina czy na oglądanie meczu. Również byłby to jakiś wydatek, ale mniejszy, lecz mniej dający szczęścia. Takie wyjścia mogłyby również kosztować energią.

Uzasadnienie przydatności: Moim zdaniem byłoby to ogromne urozmaicenie jak i lekkie utrudnienie gry. Zabierałoby to trochę energii jak i pieniędzy na początku, lecz z czasem bardzo by pomagało w dalszym rozwoju  Smile

PS. Wiem że pomysł raczej nie na teraz bo gra dopiero się rozwija, ale póki mam pomysły to napisze bo potem pozapominam jak to ja Tongue

Dodałem ankietę. //Serge  
FootballTeam: Nocne Życie

Nie no, nie wprowadzajmy takich zapychaczy, w mojej opinii to całkowicie zbędne i z gry "sportowej" zrobi się The Sims
FootballSims, brzmi ciekawie Wink
Tak serio to odpada. Nie tędy droga.

PS. Nie zapominajmy, że w FT grają również dziewczyny, więc na przyszłość, drogi Autorze, uwzględniaj również je, kiedy poddasz pomysł, by miały znaleźć drugą połówkę, a nie tylko stronę męską Wink