Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja 1.5 - Przedmioty
[Obrazek: news15.jpg]

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pierwszej części Aktualizacji związanej z Przedmiotami.

Szczegóły Aktualizacji
Odpowiedz
No nie jak jest update słaby to hejt, a jak fajny to nikt nie napisze? Słabo. Mi się ta aktualizacja podoba fakt mogło by być trochę taniej, ale tez rozumiem argumentacje, że nie może być za łatwo.
Odpowiedz
Fajny nie fajny... miało być update dla tych co nie płaca, a jak się zobaczy w ranking to widzimy kto zyskał najwięcej Big Grin różnica miedzy topka, a reszta jest jeszcze większa niż była! Jednak nie hejtuje bo chyba przywykłem już do tego. Dla mnie aktualizacja neutralna. Tylko ktoś kto nie robi przelewów w życiu nie uzbiera 11k piłek żeby odblokować item legendarny
Odpowiedz
To jest patch z tych których zadowolenie jest po środku, bo płatnik będzie zadowolony jak może sobie kupić i być jeszcze lepszym, a Gracz który gra od początku otwarcia serwera tez ma jakąś przewagę, bo zawsze te przedmioty jakieś też nazbierał najgorzej na tym wychodzi trochę nowy Gracz, który przybył nie dawno, ale w końcu rynek jakoś funkcjonuje oby jak najdłużej, bo ostatnie patche były robione typowo tylko pod płatników.
Odpowiedz
Aktualizacja wyszła emocje po świętach opadły więc trzeba dodać coś o siebie . Mi się podoba ogólnie aktualizacja fajnie to wygląda jest ten dreszczyk emocji przy ulepszaniu jednakże przez ten czas świąteczny na czasie wielokrotnie był poruszany ten temat i ciężko się nie zgodzić że ceny są kosmiczne ja w przeciągu 2 godzin od wyjścia aktualki straciłem przeszło 100 MLN na ulepszanie itemów które zbierałem ponad 3 miesiące pracując sprzedając itemy na euro a zwykły gracz który aby trenować musi część ze swojej energii(120) przeznaczyć na pracę nie może sobie pozwolić nawet aby ulepszyć do 6-7 lvl item a gdzie mowa o 15-20 lvl ? Kilka poziomów odblokujesz a później już zaczynają się schody nie tylko z EURO ale i z ilością po której itemy nie wchodzą a nawet i cofają się o lvl czy dwa . Kolejną sprawą są piłki dzięki którym możemy zapobiec spadkowi poziomu ale ich ilość jaką możemy dostać jest nieadekwatna do ilości którą musimy na to przeznaczyć nie wspominając już ile piłek trzeba przeznaczyć na odblokowanie itemu z kłódką ktoś to w ogóle liczył ? 11.5 k piłek na odblokowanie złotego itemu +43 UM , aby otrzymać taką ilość piłek musiałbym wymienić około 9 złotych itemów na same piłki przeszło 35 czerwonych a zielonych to z milion ;p aby odblokować jeden item z kłódką . Panowie jutro wracacie po świętach mam nadzieje że zmobilizowani do pracy i znajdziecie chwilę na przyjrzenie się temu wszystkiemu jeszcze raz a kto wie może i dojścia do takich samych wniosków jak większość graczy .
Odpowiedz
Co tu dużo mówić, gra ma w sobie co raz więcej z hazardu Wink
Odpowiedz
Mam pytanie do administracji Smile czy te ceny za odblokowanie przedmiotu są ostateczne czy myślicie jeszcze nad zmianami ??  Nie oszukujmy się, potrzeba lat pewnie żeby zebrać całą sumę dla gracza który nie płaci. Taka cena czyni ta funkcje zupełnie zbędna ! Chyba ze ktos płaci i ma w piernik itemkow i może piłki zbierać lecz przypuszczam ze taki ktoś ma kluczy premium pod dostatkiem. Osobna kwestia jest ze gracz zbierający na odblokowanie choć takich chyba nie ma, nie będzie w stanie ulepszać przedmiotów na wyższy poziom bo już od 8 lvl tylko by tracił Smile Dlatego proszę to przemyśleć wszystko i udzielić odpowiedzi !
Odpowiedz
keeshi, pójdę zapytać dealera Ferrari czy obniży ceny aut, bo chciałbym przeskoczyć ze swojej Toyoty...
Odpowiedz
W takim razie dziękuje ze napisałeś dla kogo ta aktualizacja !
Odpowiedz
Chyba niepoważny jesteś, zresztą w innym tonie na tym forum jeszcze nie pisałeś.
Odpowiedz
Akurat tutaj zgadzam się z kolegą wyżej ceny za odblokowanie itemów są mega kozackie ale dla kogo ? Big Grin już pisałem aby odblokować jeden item złoty musiałbym wymienić na piłki minimum 9 złotych itemów , gdzie sens gdzie logika takiego czynu ?
Odpowiedz
Potwierdzam, zbierając złoty set czasami trafiamy na set, gdzie rzadko występuje jeden z przedmiotów. Po długich zbiorach nagle znajdujemy kogoś z itemkiem.. ale jest zablokowany, więc szansa na zebranie tego setu raczej znikoma, ze względu na koszt odblokowania go, który dla przeciętnego gracza, jest mało rralny.
[Obrazek: 20170607-ertz-julie]
Odpowiedz
Odblokowanie jednego zielonego przedmiotu kosztuje prawie dwa złote przedmioty z kłódką XD
Odpowiedz