Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Równouprawnienie
Wykorzystanie buga serweru przy pojedynku na tricki. Skorzystanie z ponad 150 nagród za ww. pojedynek.

Specjalnie pewnie zagrałem sobie pojedynek w tym czasie co był bug. Ciężko sprawdzić logi, że akurat robiłem swoje 10 pojedynków? Zagrałem tylko jeden pojedynek, ponieważ jak już skończyłem go nagle wyskoczyło, że było 161/10 rozegranych pojedynków. Dopracujcie najpierw serwery, żeby takich rzeczy nie było.
Inni sobie poulepszali itemy za kasę z pracy, a tylko ja mam za to odpocząć?
Bo z tego co wiem i widziałem po wpisach na chacie to dużo osób to zrobiło. 
Ja sobie tylko otworzyłem głupie paczki było ich aż 24, ależ wyczyn.

Nie oczekuje ub tylko równouprawnienia.
Ok, skoro chcesz zebrać baty, to proszę bardzo. Bo nie obronisz się, ani tym bardziej nie zrzucisz swej winy na nas.
Tylko sobie głupie paczki otworzyłeś, ale nie napisałeś już, że m.in. przedmioty, które z nich wypadły przemieliłeś na złote piłki? Czy może błąd gry za Ciebie również to zrobił?

Takiś uczciwy...

PS. Skąd wiesz, że tylko Ty dostałeś bana? Już kilkanaście osób straciło głowę i kolejni są przygotowani na egzekucję, euro i jakiekolwiek inne profity są cofane, wszystko wróci do stanu pierwotnego, więc wystarczyło zająć się sobą, a nie przy okazji żądać kar dla inych.
No to też przyznaje się do tego jak najbardziej. Po aktualizacji sprzedaje każdy item za piłki, możesz sobie nawet sprawdzić logi.
Czekam aż posypiecie reszcie bany za wykorzystanie ulepszeń Smile

Mam jedną osobę, która z tego co mi wiadomo wykorzystała bug. Zobaczymy czy dostanie bana Big Grin Czy jesteście tak odważni, żeby go zbanować Big Grin
A jakie nagrody Ci dodało i ile szt.?
Dużo by liczyć i wymieniać. Było ich 150 sztuk
Trickballer SE, bez obaw. Wczoraj mieliśmy bardzo pracowity wieczór, również pod względem ilości banów. Bez obaw, nie Ciebie jedynego dosięgnęła karząca ręka sprawiedliwości.
No ja rozumiem, ale dalej ta osoba nie dostała bana. Jak widać brakuje wam jaj Big Grin

Skoro im za wykorzystanie buga osunęliście tylko euro, to ciężko było usunąć złote piłki?
Widać sprawiedliwość Big Grin
W takim razie wskaż, proszę, któż to taki, zostanie sprawdzone. Zwróć ponadto uwagę, że nie każdy dostawał bana, więc też nie możesz wiedzieć czy ta osoba już nie została ukarana.Dla wielu graczy minus 70 mln euro na koncie jest bardziej dotkliwe niż kilka dni bana. Ty dostałeś bana za bezczelność. Zgłaszasz na Support, że jest bug, jednocześnie pisząc o jakąś nagrodę, że się zgłosiłeś, by później jednak odebrać ponad 150 nagród i zrobić z części nich użytek.
Nie donoszę Smile
Możesz to zamknąć Smile
Na życzenie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości