Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban na grę
Z przykrością informujemy, że Twoje konto zostało zbanowane na 10 dni. 

Dostałem bana na grę za to że wystawiłem rezerwę do trzech spotkań ligowych [Obrazek: wink.png] zobacz adminie że nasz klub różni się zawodnikami overalowymi +10/-10. Zobacz ile moja rezerwa grała w trakcie całego sezonu i powiedz mi czy nie miałem prawa ich wystawić do meczu ligowego skoro mieliśmy pewne (top 8) 1 Ligi

wpuszczenie do meczu 3 zawodników 95 ovr na podstawowych 103-105 nie jest osłabieniem (w przypadku waszego silnika), rezerwowi zawodnicy zagrali 250-600minut w trakcie całego sezonu dlatego dałem im pograć pod koniec sezonu jak już mieliśmy pewnie top 8. Też zobacz adminie z jakim przeciwnikiem graliśmy [Obrazek: wink.png] na równi z naszymi skończyło się 1-3, taktyk nie zmieniałem to wygrali uczciwie z naszymi. 

Osobiście dla mnie celowe przegranie spotkania to jest wtedy jak wystawia się grajków 50-70ovr mając w klubie 100ovr lub jak zmienia się taktyki po 15-20 razy w ciągu całego spotkania aby wyzerować paski w obronie/pomocy/ataku. U mnie nic z tych rzeczy nie było ;(

Według mnie ban jest niesłuszny i paski w meczu były na równi z przeciwnikiem. 

Klub podobno został wyzerowany w budżecie do 0 ;( pięniądze były zarobione z poprzednich sezonów to nie fair z taką sytuacją.

--------------------------------

3 spotkania meczowe za które niby dostałem tego bana wystawiąjąc rezerwowy skład:
Elanka 3-1 Nielubiani Dręczyciele
ELECTRO Husaria 3-1 Nielubiani Dręczyciele
Wisła Kraków 1-1 Nielubiani Dręczyciele

3 mecze w których grała uczciwie nasza rezerwa. Dostałem bana za rzekomo trzy celowe porażki "tak napisałem do gracza a tak nie było" ;p o tyle w trzecim spotkaniu ja widzę remis, my nawet nic nie kombinowaliśmy proszę przejrzeć mecz jak i te poprzednie "minuta po minucie", a w trzecim spotkaniu Wisła zagrała kreatywnie my ofensywnie i pod koniec meczu postawili wszystko na jedną kartę ultra ofem 3x3x4 niestety nie wyszarpali wygranej [Obrazek: smile.png] to gdzie tutaj celowe przegranie meczu ?? jak to remis ;/   

pierwszy jak i drugi mecz odbywał się podobnie my zagraliśmy ofensywnie, mieliśmy z Elanką jak i Husarią 1-1 gdzieś do 50-60min, a były podobne paski to mogli przecież wygrać, gospodarze grają "5% lepiej" taką wiadomość dostałem kiedyś od admina "ten dobry" na supporcie.

to rezerwowi nie mają prawa zagrać pod koniec sezonu nawet jeśli różnica zawodników w klubie to +10/-10 ovr ???

najsłabszy skład (104ovr): https://iv.pl/images/34717972798611468591.jpg
najmocniejszy skład (111ovr): https://iv.pl/images/30260800871115402500.jpg

skład elanki (107ovr): https://iv.pl/images/17765697648519366492.jpg
husaria ma taki sam ovr co elanka w mocnym składzie

do tego doszło że aby nie mieć bana to nie można zaniżać graniem rezerwą nawet 1 ovr mniej niż przeciwnik ?? 
przeciwnik 107 ovr, nasza rezerwa 104 ovr i ban ;/

Proszę też nie zamykać tematu jak adminie odpiszesz   Tongue
Odpowiedz
Równie dobrze możesz napisać, że grałeś słabszym składem przez 2/3 sezonu, bo regulamin tego nie zabrania...
Ale już o tym, co zostało wklejone jako dowód na ban jakoś nie wspomniałeś.
Zgodnie z prośbą temat nie zostanie zamknięty, ale jednocześnie informuję, iż ban zostaje podtrzymany i z mojej strony koniec dyskusji.
Odpowiedz
Niestety Adminie musimy dalej kontynuować dyskusje Smile

Ten Dobry: "Równie dobrze możesz napisać, że grałeś słabszym składem przez 2/3 sezonu, bo regulamin tego nie zabrania..."

nicki też mogę podać rezerwowych i im sprawdzisz minuty za tamten sezon, wiem ile grali
zmniejszyliście regeneracje zdrowia na 3% w celu zwiększenia rotacji składami i częściej wystawiania rezerwowych do spotkań 

Ten Dobry:: "Ale już o tym, co zostało wklejone jako dowód na ban jakoś nie wspomniałeś."

wpisałem tutaj:  Dostałem bana za rzekomo trzy celowe porażki "tak napisałem do gracza przegraliśmy 3 celowo spotkania ligowe aby spaść do LE" on mi odpisał wiesz miszczu że cie moge teraz zgłosić to mu odpisałem: "a gdzie jest napisane że rezerwa nie może grać ??" - no to miałem racje gdzie jest napisane że rezerwa nie może grać pod koniec sezonu jak mamy równy skład +10/-10 ovr ;p ?? to jest ten chory dowód za który mnie zbanowałeś. Trzeba też pamiętać że pisać można wiele, 3 porażek nie było tylko 2 ;/ jeśli się za coś banuje w meczach to należy też sprawdzić spotkania minuta po minucie ;/ skoro miałem na myśli przegranie spotkania to zobacz na jakich zasadach rezerwą z grajkami 104 ovr, podstawowi mają 111 ovr.