• 5
Ban na grę
#1
Z przykrością informujemy, że Twoje konto zostało zbanowane na 10 dni.

Dostałem bana na grę za to że wystawiłem rezerwę do trzech spotkań ligowych [Obrazek: wink.png] zobacz adminie że nasz klub różni się zawodnikami overalowymi +10/-10. Zobacz ile moja rezerwa grała w trakcie całego sezonu i powiedz mi czy nie miałem prawa ich wystawić do meczu ligowego skoro mieliśmy pewne (top 8) 1 Ligi

wpuszczenie do meczu 3 zawodników 95 ovr na podstawowych 103-105 nie jest osłabieniem (w przypadku waszego silnika), rezerwowi zawodnicy zagrali 250-600minut w trakcie całego sezonu dlatego dałem im pograć pod koniec sezonu jak już mieliśmy pewnie top 8. Też zobacz adminie z jakim przeciwnikiem graliśmy [Obrazek: wink.png] na równi z naszymi skończyło się 1-3, taktyk nie zmieniałem to wygrali uczciwie z naszymi.

Osobiście dla mnie celowe przegranie spotkania to jest wtedy jak wystawia się grajków 50-70ovr mając w klubie 100ovr lub jak zmienia się taktyki po 15-20 razy w ciągu całego spotkania aby wyzerować paski w obronie/pomocy/ataku. U mnie nic z tych rzeczy nie było ;(

Według mnie ban jest niesłuszny i paski w meczu były na równi z przeciwnikiem.

Klub podobno został wyzerowany w budżecie do 0 ;( pięniądze były zarobione z poprzednich sezonów to nie fair z taką sytuacją.

--------------------------------

3 spotkania meczowe za które niby dostałem tego bana wystawiąjąc rezerwowy skład:
Elanka 3-1 Nielubiani Dręczyciele
ELECTRO Husaria 3-1 Nielubiani Dręczyciele
Wisła Kraków 1-1 Nielubiani Dręczyciele

3 mecze w których grała uczciwie nasza rezerwa. Dostałem bana za rzekomo trzy celowe porażki "tak napisałem do gracza a tak nie było" ;p o tyle w trzecim spotkaniu ja widzę remis, my nawet nic nie kombinowaliśmy proszę przejrzeć mecz jak i te poprzednie "minuta po minucie", a w trzecim spotkaniu Wisła zagrała kreatywnie my ofensywnie i pod koniec meczu postawili wszystko na jedną kartę ultra ofem 3x3x4 niestety nie wyszarpali wygranej [Obrazek: smile.png] to gdzie tutaj celowe przegranie meczu ?? jak to remis ;/

pierwszy jak i drugi mecz odbywał się podobnie my zagraliśmy ofensywnie, mieliśmy z Elanką jak i Husarią 1-1 gdzieś do 50-60min, a były podobne paski to mogli przecież wygrać, gospodarze grają "5% lepiej" taką wiadomość dostałem kiedyś od admina "ten dobry" na supporcie.

to rezerwowi nie mają prawa zagrać pod koniec sezonu nawet jeśli różnica zawodników w klubie to +10/-10 ovr ???

husaria ma taki sam ovr co elanka w mocnym składzie

do tego doszło że aby nie mieć bana to nie można zaniżać graniem rezerwą nawet 1 ovr mniej niż przeciwnik ??
przeciwnik 107 ovr, nasza rezerwa 104 ovr i ban ;/

Proszę też nie zamykać tematu jak adminie odpiszesz   Tongue
Odpowiedz
#2
Ale już o tym, co zostało wklejone jako dowód na ban jakoś nie wspomniałeś.
Zgodnie z prośbą temat nie zostanie zamknięty, ale jednocześnie informuję, iż ban zostaje podtrzymany i z mojej strony koniec dyskusji.
Odpowiedz
#3
Niestety Adminie musimy dalej kontynuować dyskusje Smile

Ten Dobry: "Równie dobrze możesz napisać, że grałeś słabszym składem przez 2/3 sezonu, bo regulamin tego nie zabrania..."

nicki też mogę podać rezerwowych i im sprawdzisz minuty za tamten sezon, wiem ile grali
zmniejszyliście regeneracje zdrowia na 3% w celu zwiększenia rotacji składami i częściej wystawiania rezerwowych do spotkań

Ten Dobry:: "Ale już o tym, co zostało wklejone jako dowód na ban jakoś nie wspomniałeś."

wpisałem tutaj:  Dostałem bana za rzekomo trzy celowe porażki "tak napisałem do gracza przegraliśmy 3 celowo spotkania ligowe aby spaść do LE" on mi odpisał wiesz miszczu że cie moge teraz zgłosić to mu odpisałem: "a gdzie jest napisane że rezerwa nie może grać ??" - no to miałem racje gdzie jest napisane że rezerwa nie może grać pod koniec sezonu jak mamy równy skład +10/-10 ovr ;p ?? to jest ten chory dowód za który mnie zbanowałeś. Trzeba też pamiętać że pisać można wiele, 3 porażek nie było tylko 2 ;/ jeśli się za coś banuje w meczach to należy też sprawdzić spotkania minuta po minucie ;/ skoro miałem na myśli przegranie spotkania to zobacz na jakich zasadach rezerwą z grajkami 104 ovr, podstawowi mają 111 ovr.

nie możesz mnie banować za to że wystawiłem rezerwę o podobnym overalu do podstawowych grajków

przegrałem 2 mecze w uczciwy sposób rezerwą ;p gdybym chciał zagrać nieuczciwie to też wiem za co nie banujesz: wystarczy wyjść podstawowymi na zasadzie napastnik: bramka, obrońcy do ataku: paski wtedy są drastycznie mniejsze od 1 minuty, ale ty takich nie banujesz, dałem ci już 2 zgłoszenia do takich spotkań.

z tego wynika że jak ma się 24-25 kolejkę spotkań ligowych będąc na 3 miejscu (zapewnione top 8) to już nie ma się prawa grać rezerwą do końca sezonu tylko codziennie full najmocniejszym składem ?? przecież to głupota wpisz do regulaminu "rezerwa może grać do 24 kolejki ligowej jeśli klub jest w górnej części tabeli w przeciwnym razie konto właściciela zostanie zbanowane na 10 dni" ;p

wyjaśnij mi jedną rzecz wystarczyło do typka nie pisać, tylko grać rezerwą i co będzie to będzie ;p nikt by wtedy bana nie dostał ??  to macie dopracowany regulamin przy starcie ligi youtuberów Smile ponawiam pytanie: napisz wprost rezerwa ma prawo grania w końcowych spotkaniach sezonowych czy nie ma ??  nadal nie odpowiedziałeś mi na to pytanie

+

Która opcja według Ciebie jest karalna  Dodgy :
1. Klub zagra rezerwą przegra spotkania - gracz do nikogo nie napisze = nie banujecie ?
2. Klub zagra rezerwą przegra spotkania - gracz napisze do osoby ten zgłosi = banujecie ?
3. Kluby nie mogą grać rezerwą pod koniec sezonu w górnej części tabeli = ?????