Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafika Mrcnx
Siemanko, zaczynam bawić się w tworzenie grafik i poniżej podsyłam to co do tej pory zrobiłem. Chętnie wysłucham waszych opinii  Smile
[Obrazek: 0C7u8Lo.png]

[Obrazek: M7EMQtQ.png]

[Obrazek: m5Te4L8.png]

[Obrazek: e8WVB7S.png]
Odpowiedz
Witam sam się słabo znam ale zawsze jakieś światło rzucę na twoje prace Smile

Ogólnie uważam ze lepiej opisy wyglądają na jakimś konkretnym tle oraz moim zdanie trochę dużo informacji ale kto jak lubi.
Do tego zmieniająca się kolorystyka oraz rodzaj czcionki też jakoś do mnie nie przemawia.
Co do koszulki to masz poświatę wokół napisów? to raczej nie pasuje na koszulkach oraz te szpony od góry za bardzo się wyróżniają powinny być białe oraz może nałożone inna warstwa? sam nie wiem trzeba popróbować ;p
Ale na początek nie jest ale dalej będzie tylko lepiej Big Grin GL
Zachęcam do składania zamówień graficznych w moim temacie >click<
[Obrazek: original]
Odpowiedz
(03.06.2019, 21:12)Nowix napisał(a): Witam sam się słabo znam ale zawsze jakieś światło rzucę na twoje prace Smile

Ogólnie uważam ze lepiej opisy wyglądają na jakimś konkretnym tle oraz moim zdanie trochę dużo informacji ale kto jak lubi.
Do tego zmieniająca się kolorystyka oraz rodzaj czcionki też jakoś do mnie nie przemawia.
Co do koszulki to masz poświatę wokół napisów? to raczej nie pasuje na koszulkach oraz te szpony od góry za bardzo się wyróżniają powinny być białe oraz może nałożone inna warstwa? sam nie wiem trzeba popróbować ;p
Ale na początek nie jest ale dalej będzie tylko lepiej Big Grin GL

Długość opisów i tło akurat stosowałem na prośbę zlecającego, do długości się zgodzę a co do tła to fajnie komponuje się ze wszystkim ale o gustach się nie dyskutuje. Oficjalną wersje koszulki poprawiłem właśnie usuwają poświatę. Wiadomo im dłużej człowiek robi tym lepiej to wychodzi
Odpowiedz