Ankieta: Czy jesteś za zwiększeniem Krajów z ligami ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
83.33%
5 83.33%
Nie
16.67%
1 16.67%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Więcej Lig ?
Witam w nawiązaniu  trochę do obecnej ankiety na fb myślę ze to najlepszy moment na dyskusje na ten temat. Osobiście jestem przeciwny jakiemukolwiek relosowaniu drużyn gdyż nawiązały się już rywalizacje miedzy zespołami i nie fajnie byłoby to zmieniać (tak gram w pierwszej lidze ) jednak uważam ze Krajów z Ligami powinno być więcej jak 4(Francja, Niemcy itd.). Juz teraz jest dziwnie jak w TM czy TE w grupie spotykają się zespoły z tego samego kraju. Więcej krajów urozmaici rozgrywkę moim zdaniem ! Więcej Mistrzów Krajowych większa rywalizacja później w TM. Wiem ze są także minusy jak mniej miejsc promujących awans do TM cz TE  (chyba żeby dodać więcej grup)!! 

I jeśli robić relos to tylko po dodaniu nowych krajów bo trzeba będzie przydzielić sprawiedliwie od początku w innym wypadku jestem na nie, ale to tylko moje zdanie !

Zapraszam do dyskusji !! Ankietę dodaje w celu rozeznania!
Odpowiedz
Więcej lig spowodowałoby ich spłaszczenie. Z dużą szansą mogłoby dojść do sytuacji, że każda liga miałaby jedną drużynę, która zdominowałaby pozostałych. Powstałoby to, co dzieje się obecnie w lidze hiszpańskiej. Takie odwzorowanie ligi niemieckiej i Bayernu Monachium. To nie byłoby dobre dla rozgrywki.
Relosowanie (zakładając, że zostanie wzdrożone) będzie odbywać się na zasadzie przypadku (jak losowane są grupy w TM i TE), bez ustawiania kto, gdzie, w jakiej lidze.
Tyle w temacie ze strony Administracji.
Odpowiedz
Oczywiście rozumiem Wasz argument i uważam że masz rację. Jednak teraz w 1 ligach o pierwsze trzy miejsca rywalizują te same kluby reszta niestety o zajęcie miejsca w top 3 może pomarzyć. Dodając nowe ligi na pewno będzie kilka zespołów które zdominują ligę, ale rywalizacja o miejsca premiowane nagrodami będzie zdecydowanie większa i większość klubów będzie miała szansę zająć miejsce na podium bo niżej kluby sa już zbliżone do siebie więc walka byłaby dużo ciekawsza. Teraz w ligach mamy 3,4 mocarzy i tylko oni rywalizują. Dużym minusem oczywiście byłby fakt ze najlepsze kluby w lidze były pozbawione rywalizacji co prowadziłoby do nudy, jednak myślę ze w każdej z lig znalazł by się zespól który mógłby się włączyć do walki z Mistrzem.No, ale to moje zdanie tylko Big Grin  W sumie minusy są przy obecnym systemie jak również przy moim zamyśle. Na tyle klubów myślę że 4 ligi to za mało ! Decyzję Wasza oczywiście szanuje. Myślałem nad szerszą dyskusja, ale niestety na forum nie ma zbyt dużej aktywności !
Odpowiedz
Przygotowujemy niespodziankę od nowego sezonu, której zamierzeniem jest, by 1 ligi wzmacniały się o najlepszych graczy. By ci nie tułali się za medalami po niższych ligach. Wtedy, mamy nadzieję, że rywalizacji zacieśni się i będzie ciekawiej.
Odpowiedz
No to dobrze Panie Dobry ! Czekamy w takim razie na nowy sezon ! Wink A co do relosu decyzja kiedy podjęta będzie ?
Odpowiedz
Decyzja nie jest podjęta (ankieta trwa), ale wszystko na to wskazuje, że może być.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości