Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca/Pieniądze
#1
Proponuje aby za wykonywanie pracy nie zabierana była energa tylko czym dłużej pracujemy tym więcej zarabiamy według mnie pieniędzy jest bardzo mało po 1 dniu serwera większość graczy straciła wszystko a żeby zarobić trochę korzystając z pracy trzeba naprawdę długo czekacProszę zastosować się do wzoru. W przeciwnym wypadku za 24h Twój temat zostanie zamknięty. // Serge
#2
(05.12.2018, 21:52)Viper napisał(a): Proponuje aby za wykonywanie pracy nie zabierana była energa tylko czym dłużej pracujemy tym więcej zarabiamy według mnie pieniędzy jest bardzo mało po 1 dniu serwera większość graczy straciła wszystko a żeby zarobić trochę korzystając z pracy trzeba naprawdę długo czekac

Powinno tak być, 1 minuta 100 euro itd. 60 minut to 6000 euro by było, ustawić max 12 godzin pracy i byłoby 72 tysiące idealne na treningi.
#3
Trzeba dobrze rozdysponować energię. Jak ktoś nie myśli to nie ma a ni euro a ni energii.
[Obrazek: W83bKp7.jpg]
#4
(05.12.2018, 21:55)SergeFT napisał(a): Trzeba dobrze rozdysponować energię. Jak ktoś nie myśli to nie ma a ni euro a ni energii.

Przestań pisać głupoty, przy teraźniejszym systemie przyznawania energii to praca w takim systemie nie ma sensu.
#5
Przestań płakać. Jak ktoś wykorzystał całą energię bez sensu w trening to gratuluję.
[Obrazek: W83bKp7.jpg]
#6
Trzeba myśleć, a nie.. Chcielibyście wszystko mieć, aby Wam niczego nie brakowało. Nie będziesz miał kasy na trening, to jednego dnia sobie odpuścisz żeby całą energię przeznaczyć na pracę.

Po 24h autor tematu nie dostosował się do prośby moderatora forum. Temat zostanie zamknięty i przeniesiony do kosza.
[Obrazek: RMGk5vy.png]

  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości