Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
100.00%
2 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RYNEK [Aukcje]
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Rynek -> Dodanie opcji Aukcji ( licytacji)
Opis propozycji \ pomysłu: Dodanie do Rynku opcji Aukcji
Uzasadnienie przydatności: Jak każdy wie Aukcje wzbudzają wiele emocji i dają wiele możliwości. I chciałem wam przedstawić kilka które zdecydowanie poprawią grę a przede wszystkim zabawę w FT.

- Jestem osobą która kocha piłkę nożną i wszystko z nią związane. Od pierwszej chwili FT wprawił mnie w zachwyt i staram sie jak najwięcej czasu poświęcać tej grze. Niestety od pewnego mementu a właściwie od kiedy przekroczyłem 100 OVERa zaczęła mnie ta gra zniechęcać a wszystko przez to ze RYNEK -> czat-> handel działa słabo ( opisze to w innym poście) A mianowicie handel w tej grze. Kupowanie gotowych setów na sztuki, umawianie sie i dostawanie odpowiedzi typu. Sprzedane... jednak nie... za drogo ... za tanio... jutro sie odezwij itp...Ceny na rynku po 100k za przedmiot itp. A dlaczego nie mozna by było wystawić Aukcji? Wsadzić cały set do worka i go sprzedać ? Dla kupującego frajda dla sprzedającego jeszcze większa. A cenę za przedmiot wyznaczają gracze! Duzo emocji i frajdy gwarantowane! A tak tracimy duzo nerwów i czasu...a przecież gra ma sprawiać przyjemność!

- O wartościowy przedmiot lub set czy zestaw 78 brązowych paczek walczyła by cała gra...
- Młodzi gracze nauczyli by sie cen rynkowych po ile i co sie sprzedaj i mieli by możliwość zakupu gotowych tanich setów
- Zaczęły by sie sprzedawać zielone i niebieskie sety
- Młodzi gracze mogliby handlować z innymi młodymi graczami setami niebieskimi i zielonymi. Uważam ze to zachęciłoby młodych do zostania przy grze na dłużej. Nic nie poprawia humoru i angażuje bardziej niz postęp... wyniki czy awanse a na pewno juz wysoki OVER! 
- W łatwy i przyjemny sposób młodzi gracze mogliby pozbyć sie brązowych czy srebrnych paczek ( których na rynku sa tysiące i tylko zaśmiecają servery). Wstawiają do worka 73 paczki i wystawiają Aukcję za 35 kredytów... a kto chce niech walczy o aukcję. Czy sie sprzeda za 35 czy 70 nie ważne... każdy będzie zadowolony.

Jak to widzę:

- Jedna osoba może mieć tylko wystawiony w jednej chwili jeden przedmiot lub set ( żeby nie robił się bałagan)
- żeby ograniczyć ilość Aukcje można wprowadzić limity
- Prowizja jest pobierana przy wystawieniu przedmiotu ( zminimalizuje to gówniane oferty) + jak zwykle po sprzedaniu 
- Jest opcja kup teraz i licytacja + możliwość dodania opisu
- Na aukcję możemy wystawić dowolną ilość brązowych paczek jak i również Kompletny set 4 przedmioty + np 5 czy 8 rożnych przedmiotów ( wszystko w jednej paczce)

- Dzięki lepszej i łatwiejszej wymianie między graczami ligi i rywalizacja zostanie bardziej wyrównana a poziom gray podniesiony
- Łatwości i przyjemność zakupów zachęci do zostania w grze na dłużej
- Wystawionej Aukcji nie można zakończyć przed czasem. Zeby nie było tak ze oferta jest nie zadowalająca to anulujemy aukcję
- Mozliwość wystawiania aukcji na określony czas np 24h 48h 72 itp...

MINUSY
- Pewnie będzie z 1000 aukcji z przewagą słabych przedmiotów. Więć może ograniczyć to tylko do setów i brązowych czy srebrnych paczek ?

Jeżeli widzicie jakieś minusy proszę napiszcie. Albo plusy to tym bardziej !
Pozdrawiam i mam nadzieję ze pomysł sie podoba a ja was nie zanudziłem ; )

Brak ankiety - dodana /Dominik96 
Odpowiedz
Jak mogę dodać Ankietę ?
Odpowiedz