Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nad czym pracujemy?
A czy gra w reprezentacji będzie zabierała coś ze zdrowia???
Odpowiedz
Panowie a moze by tak zrobic sezon elastycznym a nie rowne 30 dni, meczy ligowych nie byloby gdyby byly jakies eliminacje reprezentacji, mistrzostwa swiata itd.

Bo tak to duzo tych gier moze byc jednego dnia:
sparing, ligowy, puchary, reprezentacja
Odpowiedz
Wszystko super, ale minął już ponad miesiąc a informacji o żadnej aktualizacji brak. Rozumiem okres wakacyjny, ale powoli można wprowadzać już drobniejsze zmiany, które w moim odczuciu (nie znam się zbytnio, czysta intuicja) nie wymagają zbyt dużego nakładu czasowego przy pracy nad nimi w porównaniu do większych zmian. Przykładowo samouczek, jedna z mniejszych rzeczy które znalazła się na liście. Chyba że macie na celu wprowadzić jednej wielkiej aktualizacji ze wszystkimi rzeczami w tej liście, w takim razie poczekam jeszcze bo zapowiada się fajnie. Ale tak jak ktoś napisał, fajnie by było gdyby jakieś małe zmiany zostały wprowadzane co jakiś czas.
Odpowiedz
Niedawno obchodziliśmy miesięcznice zapowiedzi aktualizacji, a cisza jak makiem zasiał, rozumiem, że coś może iść dłużej, ale w takim przypadku przydałaby się również informacja od administracji i postępie prac itd.
Odpowiedz
0 Informacji nawet kiedy bedzie ta aktualizacja, za tydzien, miesiac, rok?
Odpowiedz
Ja rozumiem, że są wakacje i każdemu należy się wypoczynek od pracy ,obowiązków swoich , ale czy informowanie graczy  co  tydzień lub dwa tygodnie   o   tym jakie są postepy czynione odnośnie prac , i kiedy wejdzie jakas aktualizacja zabierze dużo czasu ?  Przynajmniej podać w przybliżeniu, kiedy można się jej spodziewać . Kompletna obojetnosc administracji w kierunku graczy . Kiedy będzie to będzie . Nam się nie spieszy .
Odpowiedz
Mamy rozumieć, że gra ma się ku końcowi, a na pewno nie rozwija tak jak by tego sobie życzyli wszyscy?
Nie nam zwykłym szarakom udzielać rad czy wymagać, ale jedna rzecz droga administracjo;
takim podejściem do graczy sukcesu nie odniesiecie.
Wszystkim graczom zależy na rozwoju gry, więc weźcie pod uwagę, że niecierpliwość jest tu całkiem naturalna.
Odpowiedz
Dopóki stan konta się zgadza to odnoszą sukces, a pewnie się zgadza. To od Was zależy jak szybko się obudzą, dopóki wysyłacie pieniążki mają czas.
Odpowiedz
Szybciej doczekamy się premiery FIFY 20 niż aktualizacji do ft  Big Grin
Odpowiedz
Pierwsza część aktualizacji będzie miała miejsce we wrześniu.
Odpowiedz
Frotka , ochraniacze a może maska superbohatera ? Big Grin
Odpowiedz
Najajecznik Wink Opcję dla pań dorobimy w kolejnej aktualizacji ;p

Być może uda się wypuścić na koniec sierpnia, ale wolę nie zapeszyć i dlatego, dla własnego bezpieczeństwa na chat Big Grin, napisałem o wrześniu :]
Odpowiedz
No to czekanko będzie niezłe Tongue
Odpowiedz
I jak ida prace? ja wiem Ten Dobry ze powiedziales "moze pod koniec sierpnia" ale chetnie bym dowiedzial sie na jakim poziomie stoja prace, czy to jest 50%, 80% czy juz sama koncowka ... wprawdzie nie tylko ja bym chcial to wiedziec
Odpowiedz
Osobiście, coweekendowo, preferuję opcję 40%, natomiast jeśli chodzi o FT jest już znacznie więcej.
Odpowiedz
Thumbs Up 
Może dobrym pomysłem by nie było sytuacji w której nagle odchodzi połowa drużyny lub zawodnicy maja gdzieś swój klub i zmieniają go z 4 razy w sezonie, byłoby wprowadzenie kwoty transferu? ?
Wydaje się to dość prosto rzeczą, zależnie od ovr byłaby generowana kwota za którą gracz może zostać wykupiony z klubu. 
Poprawiło by to po 1. Finanse klubów i dodało by dużego smaczku do gry, po 2. Gra byłaby bardziej "realna" ?
Oczywiście by był transfer, musi być kontrakt to naturalnie musi być spełnione. Budżety klubu by się poprawiły, a gracze mogliby się bardziej poczuć jak "piłkarze" ?
Pozdrawiam
Odpowiedz
Mam pytanie, nad czym obecnie pracujecie? Czego możemy się spodziewać nowego w przyszłości? :-) Ostatnia aktualizacja bardzo mi się podoba, szczególnie wyszukiwarka po secie na rynku oraz nowe ustawienia w taktyce:-)
Odpowiedz
Niedługo wejdzie mała niespodzianka Wink
Odpowiedz
Niedługo to znaczy za pół roku? I ile to będzie kosztować?
Odpowiedz
noo jestem pod wrażeniem , coraz bardziej cieszy mnie ta gra Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości