Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nad czym pracujemy?
[Obrazek: nadczympracujemy.jpg]

Wasze propozycje z działu pomysły były dla Nas inspirujące - nawet jeśli w mocno zmienionej formie pojawią się w grze! Dziękujemy za każdy głos!

Nad czym pracujemy?

Prosimy o Wasze opinie!
Odpowiedz
Ta aktualizacja to najlepsza rzecz która przytrafiła się Internetowi, od czasów ostatniej aktualizacji FT Big Grin

A na serio - nie ma chyba elementu, który by nie wywoływał wielkiego banana na mojej twarzy. Filtry na rynku to coś, o co ludzie proszą od dawna - super, że prośby zostały wysłuchane. Reprezentacje i nowe komentarze dodadzą dodatkowego smaczki i klimatu grze (pytanie, ile reprezentacji będzie dostępnych - fajnie byłoby, gdyby było ich więcej niż 4, byleby nie za dużo, bo wtedy się ludzie rzucą na granie w reprezentacji Kambodży, byleby tylko mieć miejsce w składzie reprezentacji Big Grin).

Ale najbardziej mnie cieszą nowe pozycje na boisku <3 Marzyło mi się stworzenie właśnie takiego "defensywnego pomocnika", ale gra do tej pory niespecjalnie wynagradzała rozwijanie "alternatywnych" skilli u graczy. Teraz będzie więcej elastyczności i alternatywnych rozwiązań.

W skrócie: każdej nadchodzącej aktualizacji mogę tylko zadedykować hit nieśmiertelnego księcia polskiej muzyki rozrywkowej.
Odpowiedz
Xiden czyli obozów nie będzie ? ?
Odpowiedz
Jest kilka dobrych wieści, ale mnie osobiście przeraża ilość mało ważnych nowinek. Typer? Dopiero uporano się z podkładaniem meczów. Choć w sumie typowanie za euro i tak nie będzie zbyt poważne, więc może nie będzie tak źle. Tak czy siak straszny zapychacz. No chyba, że będzie można typować całe kolejki w TM i zgarnąć jakieś złote piłki czy inne cuda. Musicie to jakoś urozmaicić, jeśli to ma mieć jakikolwiek sens. Skiny? Marnujecie swój czas Smile
Samouczek miałby ręce i nogi na początku gry. Po pół roku i konkursie na samouczki wydaje mi się to co najmniej dziwne. Nawet weterani nie wiedzą jak działają wszystkie umki, więc jeśli będzie to jakoś ładnie rozpisane to czekam z niecierpliwością, ale samo pojawienie się samouczka dopiero teraz jest czymś szalenie dziwnym.
Filtry są pewnie dla niektórych ważne, ale nie wpłynie to szczególnie na rozgrywkę. Podobne zdanie mam na temat sparingów.
Żałuję, że wciąż pozostawiacie martwymi rozbudowę klubu, treningi trików, zadania i kilka innych. Na dobrą sprawę można usunąć te zakładki, bo i tak nic się w nich nie dzieje.
Refleksja nt. tego, że 50% zmian to głupoty powinna być bardzo smutna, ale uwaga! Nie jest. Bo reszta zmian wygląda bardzo ciekawie.
Nowe ustawienia na plus. Na pewno spodoba się pomocnikom. Od strony mechanicznej nie widzę różnicy w graniu 352 (z dwoma defensywnymi pomocnikami) od 442, ale może coś fajnego wymyślicie. Szkoda, że zmiana dotyczy pomocników i tylko ich. Mi jako bramkarzowi mecze stają się nudne, bo albo wpuszczam bramki, albo napastnicy strzelają niecelnie.
Nowe taktyki z ograniczoną ilością użyć bardzo mi się podobają i popieram.
Bardzo podoba mi się też boostowanie zawodnika podczas meczu. Warto będzie śledzić wydarzenia na boisku i o to chyba chodzi.
Co do komentarzy to powiem tak. Super, że będą nowe, ale też szybko spowszednieją. Powinniście sukcesywnie dodawać do każdej aktualki po 100 nowych komentarzy, by cały czas pojawiały się nowe.
Repki powinny być już dawno i nie napalam się, bo nie wiadomo kiedy przyjdzie na nie czas albo czy nie skończą jak zapomniane obozy. Chciałoby się poznać szczegóły repek i chyba każdy gracz podpisze się pod apelem, by to właśnie od nich zacząć prace. Każdy chce już spróbować swoich sił także na arenie reprezentacyjnej Smile
Odpowiedz
Jak beda dzialac te reprezentacje? musi byc napewno wlasciciel oraz zastepca tylko jestem ciekawy jak to bedzie wybierane ... typ z najwyzysz OVR z danego kraju dostaje wlasciciela czy moze jest jakis inny sposob?
Odpowiedz
Co do pomysłów nad aktualizacjami przez was przedstawionymi nasuwa mi się jedno pytanie...
Pomocnik defensywny/offensywny...czy defensywny będzie miał szansę na interwencję w obronie a offensywny na większą szansę asysty/ gola w meczu???

Przydałaby się też jakaś aktualizacja związana z przed sezonowym obozem który pozwoliłby na jakieś dodatkowe informacje bądź inne losowe nagrody

Ogólnie przedstawione przez was plany i pomysły na TAK
Odpowiedz
Cytat:Samouczek miałby ręce i nogi na początku gry. Po pół roku i konkursie na samouczki wydaje mi się to co najmniej dziwne. Nawet weterani nie wiedzą jak działają wszystkie umki, więc jeśli będzie to jakoś ładnie rozpisane to czekam z niecierpliwością, ale samo pojawienie się samouczka dopiero teraz jest czymś szalenie dziwnym.

Lepiej późno niż wcale Tongue Nie widzę nic dziwnego we wprowadzaniu do gry funkcji, która powinna pojawić się w niej od samego początku. Jeżeli coś miałoby ręce i nogi na początku gry, to teraz tym bardziej je ma Big Grin
Odpowiedz
Ale sztos Big Grin Świetna zmiana, jeszcze przydałoby się dużo nowości, ale fajnie, że działacie w szybkim tempie Wink
Odpowiedz
Super, podnieca mnie ta graBig Grin
Odpowiedz
No i Reu tytanowy dzik doczeka sie repek ! Big Grin czuje wypas posade selekcjonera Tongue
Odpowiedz
Fajnie, fajnie. Teraz tylko czekać na wprowadzenie Smile Najbardziej cieszy mnie to, że sparingi nie będą zabierały energii, będzie można grać codziennie Smile
Odpowiedz
Najbardziej cieszą mnie reprezentacje Big Grin
Odpowiedz
To kiedy wejdzie ta aktualizacja? :D
Odpowiedz
Witam co do reprezentacji To nie można by było zrobic tez u23 i u20 ?
Wiadomo że w grze niema wieku ale przynajmniej wiecej osób mogło by sobie pograc coś w reprezentacji Smile
Odpowiedz
(16.07.2019, 22:27)KRIME napisał(a): Witam co do reprezentacji To nie można by było zrobic tez u23 i u20 ?
Wiadomo że w grze niema wieku ale przynajmniej wiecej osób mogło by sobie pograc coś w reprezentacji Smile

moze jeszcze u 21, 20 ,19 az do 6 latkow zeby grali wszyscy

na,nie
Odpowiedz
Jeszcze żadnych reprezentacji nie ma a już u chce wprowadzić... Dobry agent xD
Odpowiedz
Dałem tylko pomysł na przyszłośc ale widze ze wyobraznie macie ograniczoną ...
Smile
Odpowiedz
Fakt, moja wyobraźnia nie ogarnia reprezentacji uX jeżeli nie ma wieku w grze no i gra w reprezentacji powinna być czymś unikatowym a nie, że będzie grał każdy w jakiś odmianach
Odpowiedz
Czas mija, aktualizacji nie ma, lepiej robić częstsze aktualizacje ale mniejsze, niż jedną aktualizację na 4 miesiące
Odpowiedz
Czas mija i każdego dnia czynimy postępy. Zważ ponadto na okres wakacyjny. Chyba, że Ty pracujesz 7 dni w tygodniu i nie wiesz co to urlop, to zwracam honor.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości