Ankieta: co powinno być dodane
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
1
0%
0 0%
2
100.00%
1 100.00%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cztery pomysły
mam cztery pomysły przoszę nie zamykać wątku do rzeczy pierwszy pomysl polega na tym aby zawodnik jak  dojdzie do klubu moze odejsc dopiero po 3 dniach chyba ze wyrzuci go właściciciel asystent drugi pomysł jest taki aby kluby dostawały premie za wygrana nie taka duzą tylko np. 100 tys zielonej waluty(wiem nazywa sie to inaczej) pomogło by to klubom z problemami finansowymi pomysł nr. trzy chodzi o to aby zawodnik który chce odejsc nie musiał czekac trzech godzin mógłby czekac np. 1 i na koniec pomysł nr.4 polega on na tym aby do gry wprowadzic automaty do treningow klika sie na przycisk w zakladce treningi ustaw automat i wyskakuje okienko jak z formacjami i ustala sie np. co godzine 10 energii skutecznosc. zle zrobiłem i są tylko dwie opcje w ankiecie wiec napiszcie odpowiedzi w komie jeszcze mozna 3 4 i wszystkie oraz żadne
Po 1 kolego po to masz wzór, aby się do niego stosować. Wiesz po co on jest? Żeby wszystkie informacje były jasne i klarowne bo napisałes wszystko tak chaotycznie. Niemniej jednak do rzeczy..

1) Wyrzucanie z klubu - przecież w gestii klubu i zawodnika jest czy chcą tworzyć jedność. W każdym momencie możesz odejść, zostać wyrzuconym i to nic dziwnego. Co taka zmiana miałaby na celu bo nie rozumiem zasadności?

2) Premia - każdy klub zaczynał z tego samego poziomu, uwierz że nie było łatwo, ale na pewno było warto. Też trzeba po prostu myśleć. Kontrakt 100%? Oj nie. Po to są widełki aby ustawić takie pensje na jakie Was stać i aby zostało na rozbudowę

3) Odejście - te 2 godziny coś zmienią. Jeśli decydujesz się odejść to zaczekasz. Ten czas nie jest ustawiony bez powodu. Zawsze może być jakiś czas na reakcję

4) Automat - taka gra byłaby dla Ciebie ciekawa? Logowanie raz na tydzień i nic nie robienie? Oj nie. Tutaj nagradza się za aktywność Smile

Ode mnie 4x NIE. Może następnym razem Smile
Jak wyżej. 4 x nie. Bardzo proszę, aby w przyszłości nie kumulować pomysłów i przedstawiać je pojedynczo.