•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowy na temat nowego FT
(30.09.2018, 20:30)Borian napisał(a): Spoko, jak wystartuje nowe FT to usuniesz stare serwery. Tak swoją drogą nie nudzi Cię to spamowanie forum?

Niech korzysta póki może... Big Grin
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedż a po zatym piszesz 5 osobie to ...

[Obrazek: OK30L1y.jpg]
Odpowiedz
(30.09.2018, 20:34)Luis Fonsi napisał(a): Dzięki za odpowiedż a po zatym piszesz 5 osobie to ...
5 razy Tobie a nie piątej osobie
Odpowiedz
Pisali gdzieś, że decyzję o starych serwerach podejmą po starcie tego. Ale jak nie będzie tam wsparcia, to samo z siebie wyjdzie, że one nie pociągną.

Ale Ty gościu co spamujesz to szok. Przydał by się jakiś MF, który by go od ręki wyjaśnił, bo aż się tego czytać nie chce. Jeszcze żeby to coś wnosiło...
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
Po co kasować stare serwery?
Tam nie trzeba wsparcia wystarczy ino raz na miesiąc wejść zrobić reset lig, ustawić puchary i tyle.
5 minut roboty a koszt utrzymania nie kosztuje.

Wątpię żeby skasowanie ich przyniosło korzyść przyjęcia zawodników.
Nie wiem jak na s11 ale ja na S10 mam kilkanaście osób aktywnych xD
A im bliżej nowego FT tym więcej osób tam wchodzi i pisze czy idzie się grać na nowe ft
Pytasz czy możesz liczyć na jakąś darmoche w życiu??
Otóż tak, na darmo żyjesz i na darmo umrzesz 
Odpowiedz
To stare FT jeszcze dziala? Bo coś ostatnio nie moglem sie zalogować
Odpowiedz
też nie moge na stare

[Obrazek: OK30L1y.jpg]
Odpowiedz
Wiecie co mnie najbardziej cieszy? Tongue Otóż to, że nasz wspaniały forumowicz Luis Fonsi nie zmienia klubu Smile Także prawdopodobieństwo gry razem z nim jest nikłe Smile

Hurra !!
[Obrazek: RMGk5vy.png]

Odpowiedz
Nie badz taki tego pewny, ten jego klub dlugo nie wytrzyma i bedzie musial sobie szukać
Odpowiedz
Ja na szczęście będę Panem swojej sytuacji, także ludzi będę dobierał z głową Wink

Odpowiedz
Kiedy ma odpalić nowy ft ktoś coś wie
Odpowiedz
Póki co cisza, tesy trwają a gra miałabyć jakoś na przełomie wrzesień-październik. Przydałoby się jakieś info, czy są już w koncowej fazie testów.
Odpowiedz
(13.10.2018, 08:35)ZaGi napisał(a): Póki co cisza, tesy trwają a gra miałabyć jakoś na przełomie wrzesień-październik. Przydałoby się jakieś info, czy są już w koncowej fazie testów.

News na temat statusu testów jest już w trakcie tworzenia.
Odpowiedz
(12.10.2018, 23:05)Krystian158 napisał(a): Kiedy ma odpalić nowy ft ktoś coś wie

W listopadzie. Dokładną datę startu nowego projektu FT podamy najszybciej jak będzie to możliwe.
Odpowiedz
No i gitara ? będzie ?
Odpowiedz
Bardzo mnie to nie cieszy, że jeszcze nie podano przewidzianego terminu startu gry Tongue

Odpowiedz
(13.10.2018, 10:12)Dawid napisał(a):
(13.10.2018, 08:35)ZaGi napisał(a): Póki co cisza, tesy trwają a gra miałabyć jakoś na przełomie wrzesień-październik. Przydałoby się jakieś info, czy są już w koncowej fazie testów.

News na temat statusu testów jest już w trakcie tworzenia.

Coś obszerny ten news, długo już się tworzy :Smile
Mam nadzieje, że oprócz bugów serwera wyeliminujecie też możliwy crash serwera podczas startu serwera. Pamiętajcie, że obciążenie jakie jest wtedy generowane przez setki/tysiące osób które spróbują się zarejestrować/zalogować do FT może sprawić wam i nam niemiłą niespodziankę :Tongue
Odpowiedz
Sprawdź ten temat: https://community.footballteam.pl/thread-6.html
Odpowiedz
(24.10.2018, 13:38)bubek napisał(a): Sprawdź ten temat: https://community.footballteam.pl/thread-6.html

Nie odnalazłem tego wcześniej, jednak podoba mi się ten pomysł :Smile Przemyślana inwestycja, oparty na swoim doświadczeniu zrobiłbym to bardzo podobnie :Smile Gratuluje Smile)
Odpowiedz

•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości