• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 23
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowy na temat nowego FT
Cześć. Zapraszam was do luźnych rozmów na temat nowego FT Smile
Odpowiedz
Co tu sie podzialo?
Moge prosić o wyjasnienie co sie stalo z starym FT i jego ekipą?
Odpowiedz
Czy historia jest taka istotna? Stwórzmy nową, a stare FT zostawmy za sobą Big Grin

W skrócie - FT zostało sprzedane.
Odpowiedz
a co się podziać miało? w końcu coś ruszyło i mamy nowa odsłonę forum Big Grin ja tam czekam na więcej detali dotyczącej nowej gry
Odpowiedz
Po detale zapraszam jutro na fanpage Wink
Odpowiedz
Maybe to czas na przekierowanie skoro oficjalnie już otwarte forum.
[Obrazek: 2eg8ntl.png]
Odpowiedz
Najwyższy czas zostawić like. Smile
Informacje na starych serwerach na pewno pojawią się z czasem. W chwili obecnej nie skupiamy się na poprawie mankamentów starych wersji i nie chcemy w nie ingerować. Naszym celem jest stworzenie rozrywki o wysokiej jakości, która będzie atrakcyjna dla wszystkich osób bez względu na moment, w którym rozpoczną rozgrywkę. Na tym generalnie koncentrujemy wszystkie siły.
Odpowiedz
(17.05.2018, 18:07)pjoter napisał(a):
(17.05.2018, 17:47)bubek napisał(a): Najwyższy czas zostawić like. Smile
Informacje na starych serwerach na pewno pojawią się z czasem. W chwili obecnej nie skupiamy się na poprawie mankamentów starych wersji i nie chcemy w nie ingerować. Naszym celem jest stworzenie rozrywki o wysokiej jakości, która będzie atrakcyjna dla wszystkich osób bez względu na moment, w którym rozpoczną rozgrywkę. Na tym generalnie koncentrujemy wszystkie siły.
Ale wystarczy dać info na pasku, z linkami, nic więcej, a w starych graczach duża siłą bo znajomości idą :-) a lepiej zorganizować starych graczy wyjadaczy, na pewno ich opinie okażą się przydatne :-)

Powiedzcie dla Dawida żeby rzucił info na tym pasku i malina

Na s11 dodane, na s10 dodam jak się uporam z małym problemem.
Odpowiedz
czas reakcji "czerwonek" na tym forum jest przerażający póki co Big Grin
Odpowiedz
Łoł fajnie to zrobiliście https://footballteam.pl/ +++
Hymm a ja miałem już nie grać w FT...
Odpowiedz
(17.05.2018, 18:22)Asesor napisał(a): Łoł fajnie to zrobiliście https://footballteam.pl/ +++
Hymm a ja miałem już nie grać w FT...
Dzięki. Podchodzimy do gry jak najbardziej poważnie Smile

Zmiana zdania? Smile
Odpowiedz
Na chwilę obecną Dawid nie jestem w stanie stwierdzić. Zobaczymy jak to wszystko się rozwinie.
Żeby tylko zapłon do pracy się nie wyczerpał, tyczy się to również po starcie gry, dużą rolę odgrywa rozmawianie Administracji z graczami. Z resztą to było widać na chacie starego FT jak tylko Kuba wchodził. Mam nadzieję że tutaj tego nie zepsujecie Smile
Odpowiedz
tutaj widzę ze obsada jest znacznie większa jeśli chodzi o Administracje wiec trzymam kciuki Panowie bo czuje ze może coś z tego być. Im więcej rak do pracy tym sprawniejsza gra
Odpowiedz
Właśnie też teraz zauważyłem, Ciekawe co to za osoby i czy wcześniej prócz Dawida mieli kontakt z grą Wink

PS. nie podoba mi się że na górze grafika nie działa tak jak '' Home '' czyli przejście na stronę główną forum
http://prntscr.com/jj5mkx -- Ciągle mam ochotę klikać w polu z grafiką: FOOTBALL TEAM
Odpowiedz
Fajnie by było gdyby się nam przedstawili (z imienia) i napisali parę zdań o sobie bo myślę ze dobrze wiedzieć kto tworzy dla nas. No, ale może wymagam za dużo na dzień dobry Big Grin
Odpowiedz
Na nowym forum FT przez ostatnie 2 godziny większa aktywność, niż przez ostatnie kilka miesięcy na starym, a jeszcze nie ma wszędzie informacji o forum. Może być całkiem ciekawie Big Grin
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
Już nie mogę się doczekać Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
zmiana forum jak najbardziej na plus
Odpowiedz
To prawda,że nie będzie fabryki? A niektórzy już szykowali hajs xd
Odpowiedz
Ile już odłożyłeś? XD
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 23
  • Dalej 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości