Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Granie bez wkładu własnego
Siema, mam pytanie, jak się utrzymać bez wkładania ani złotówki ??

Bo jak tak patrze to tak, tu aby mieć kredyty to trzeba albo trenować i wystawiać boosty na rynku , albo sprzedawać stroje, ale żeby sprzedać stój to trzeba odblokować jego... a żeby odblokować to trzeba za kilkaset albo kilka tysięcy wydać tych złotych piłem, jednak aby te piłki mieć to albo trzeba sprzedawać przedmioty albo wymieniać ... 

No granie bez wkładu własnego to jakaś męczarnia aby dojść do jakiegoś tam poziomu ?? 

Mam 76 ov i tyle, teraz aby coś wytrenować to muszę czekać codziennie na energię, lub robić paczki ... No istna masakra .. 

Ja rozumiem, że wkład własny potrzebny no ale bez przesady żeby aż tak utrudniać osobom które nie zamierzają wydawać na coś czego i tak nie ma... 

Lub nie umiem w to grać .. Co polecacie aby jakoś bardziej się teraz rozwijać ?? Bo szczerze mówiąc rozwój to kredyty a kredyty to złotówki ...
W ścisłym top są osoby, które wydały max. 50 zł, albo nie wydały nawet złotówki, także da się. To wymaga jednak czasu i zaangażowania.
Taa nawet złotówki... i w topce tygodnia też są tylko i wyłącznie przez zaangażowanie... A energię to z kosmosu biorą na wbicie 15k tygodniowo co tydzień...

PS. Ten Dobry zatkało czy co, że olewasz temat odwołań?
(27.06.2019, 14:49)Ten Dobry napisał(a): W ścisłym top są osoby, które wydały max. 50 zł, albo nie wydały nawet złotówki, także da się. To wymaga jednak czasu i zaangażowania.

Taaa jasne Big Grin Już to widze ... Jakiego zaangażowania tutaj niby trzeba ?? Co można zrobić jednego dnia ?! Trening , i tyle...
Teoretycznie jest to możliwe żeby nie wydać ani złotówki i być w TOP, energia jest z pojedynków, do tego pakiety startowe, kredyty można zarobić jeżeli masz szczęście na rynku i żyłkę do handlu jednak trzeba siedzieć wg mnie cały dzień żeby cokolwiek osiągnąć bez płacenia i cały czas coś robić. W mojej ocenie nowy gracz raczej na rynku już nie zarobi, na początku dało się jak paczki były w cenie - teraz tylko trzeba liczyć na "złoty strzał" i wyłapać jakąś pomyłkę wystawiającego, przerzucanie itemu czy po prostu okazję bo ktoś nie zna ceny i wystawić item za wyższą cenę. Do tego dochodzą konkursy więc w teorii da się nie inwestować i mieć kredyty/energię. Gra jest mocno nastawiona na płatności (można mieć pretensję ale niestety firma to nie instytucja charytatywna i z czegoś trzeba opłacić serwery czy pracowników) jednak jest aktualnie nieco łatwiej o energię niż na początku rozgrywki. Podsumowując - wierzę, że da się być w TOP bez inwestowania grubych tysięcy jednak trzeba nie mieć życia żeby to osiągnąć lub grać na jednym koncie w kilka osób.
(27.06.2019, 15:57)kamcio100 napisał(a):
(27.06.2019, 14:49)Ten Dobry napisał(a): W ścisłym top są osoby, które wydały max. 50 zł, albo nie wydały nawet złotówki, także da się. To wymaga jednak czasu i zaangażowania.

Taaa jasne Big Grin Już to widze ... Jakiego zaangażowania tutaj niby trzeba ?? Co można zrobić jednego dnia ?! Trening , i tyle...

Specjalnie sie zalogowałem żeby odpowiedzieć.

Tak jest to możliwe - posiadam konto ponad 130 ovr, myślę że aktualnie w obrocie jakieś kilkadziesiąt tysięcy kredytów mam (jeśli mój plan się powiedzie to doskoczę po sezonie w okolice 140), ponad 10k akcji (bywało i 17k, ale ostatnio trenuje po 1k akcji dziennie + ciągła praca za 24 energii co 1,5h).

W rozwój konta wydałem równe 0 złotych.

Jakiego zaangażowania? Sumienne klikanie, tricki chociaż ich nienawidzę, kombinowanie na rynku - taniej kupić drożej sprzedać(i to nie jest tak że posiedzisz 15min i zarobisz, musisz obmyśleć swój schemat działań, obserwować ruchy rynkowe i zmiany cenowe żeby w to wejść i zacząć działać - a sposobów na zarobek jest co najmniej kilka jak nie kilkanaście). 

Oczywiście można ciągle biadolić że gra p2w itp itd. ale gra musi się utrzymać z dotacji graczy - a nikt nie będzie finansował gry kiedy jego kasa nic mu nie daje szczególnego.

Posiadanie konta w środku stawki top 100 uważam za sukces i dobry przykład dla każdego marudera, że bez wsadzania gotówki w ft można coś zdziałać.
Tzn powiem tak, nie marudzę tylko chciałem zapytać jak to jest, że da się mimo wszystko dobić do tego 100lvl bez wkładania gotówki.

Mam konto 76ov bez wsadzania gotówki, trenuję klikami, do tego centrum treningowe..

Tych treningów na triki to są tak czasochłonne że masakra je wytrenować ...

Nie mam pojęcia jak by tu teraz grać .. Jedynie co to granie meczów, i paczki z zadań, i sprzedaż boostów na rynku..

Albo po prostu nie umiem dobrze tym wszystkim rozporządzać tak aby dojść do czegokolwiek... No ale cóż, w większości przypadków gier tego typu, nie wsadzasz to nie masz, lub masz po długim czasie (tutaj mowa o zdecydowanej większości graczy)
(28.06.2019, 09:36)kamcio100 napisał(a): Tzn powiem tak, nie marudzę tylko chciałem zapytać jak to jest, że da się mimo wszystko dobić do tego 100lvl bez wkładania gotówki.

Mam konto 76ov bez wsadzania gotówki, trenuję klikami, do tego centrum treningowe..

Tych treningów na triki to są tak czasochłonne że masakra je wytrenować ...

Nie mam pojęcia jak by tu teraz grać .. Jedynie co to granie meczów, i paczki z zadań, i sprzedaż boostów na rynku..

Albo po prostu nie umiem dobrze tym wszystkim rozporządzać tak aby dojść do czegokolwiek... No ale cóż, w większości przypadków gier tego typu, nie wsadzasz to nie masz, lub masz po długim czasie (tutaj mowa o zdecydowanej większości graczy)

Rozwijałem konto kiedy nie można było sprzedawać boosterów, a duże ilości paczek złotych miałem gdy cena rynkowa wynosiła 8-10 kredytów za paczkę :Smile macie na prawdę świetne warunki teraz do rozwijania postaci, dużo możliwości zarobkowych.   

Powoli do celu, dając przykład z ostatnich takich dni - kupiłem dwa czerwone sety, jeden irlandii 3x off 1x kon za 1k oraz rossonerii 3xoff 1xskutecznosc za 2k, drugie tyle na tym zarobilem, a to tylko w sumie pierdółki. Da się mając 1k kredo zarobić kilka/kilkanaście tysi wiecej w tydzień
Tak tylko trzeba za coś mieć te 1k kredytów żeby kupić te sety Smile

A jak inaczej zarobić kredyty bez siedzenia godzinami na rynku i wyłapywanie błędnie wystawionych boostów ?

Jeszcze co innego żeby te odblokowanie przedmiotów tyle tych piłek nie kosztowało... A tak 1500 piłek na jeden czerwony przedmiot to kolosalna cena ...

No nie wiem, po prostu chyba nie jestem aż tak przedsiębiorczy żeby takim czymś zarządzać i dlatego Smile
Nikt nie mówi o błednie wystawionych, czasem ktoś wystawia item za tyle ile chce, ale ty wiesz już z praktyki za ile może pójść - co i jak sam musisz dojść do tego, żaden magik nie zdradza swoich sztuczek Smile

1k to nie wydaje się duża ilość przy tej ilości boostingów/paczek jaką się dostaje. gromadz, nie marnuj ich na pierdoły Smile
paczek Smile Otwierasz paczke i dostajesz zablokowany przedmiot Big Grin noo i weź tu weź Big Grin hehe no nic , koniec biadolenia Tongue

Po prostu będe grał swoje i tyle noo, złotówki na pewno nie wydam na coś czego fizycznie nie dotknę więc będe sobie tam w tym plebsie i tyle Big Grin hehe

Kurde a skąd brać te piłki na odblokowanie przedmiotów ?

One są albo za sprzedaż przedmiotów albo za wymiane i jak ,,źle się wymieni"

Da się jakoś inaczej jeszcze je pozyskać ?
Rozwijaj tricki i graj w nie 10x dziennie. Są fajne nagrody. M.in. 50 złotych piłek, o które pytasz.
(27.06.2019, 14:49)Ten Dobry napisał(a): W ścisłym top są osoby, które wydały max. 50 zł, albo nie wydały nawet złotówki, także da się. To wymaga jednak czasu i zaangażowania.

Chyba piszesz o osobach które robiły wałki na trick ach i mają piłkę, albo o tych którym ekipa zasponsorowała set, ale napewno w top 50 nie ma osoby która grając uczciwie nie wydała ani złotówki
Tak czytam wasze komentarze, to powiem wam tak, mam obecnie 91 OVR gram w te grę od sezonu 7 czyli 1 miesiąc, wydałem na tę grę ok 350zł (bo naprawdę nie da się inaczej, energia wyczerpuje się i nie ma za co robić treningów podstawowych)
Kolejna spawa to kupno seta, miałem mega farta i mega uczciwą osobę która za 3.200 kredytów sprzedała mi cały czerwony set (za co jej dziękuje)
Ostatnio kupiłem 15 premium kluczy (z resztek kredytów które mi zostały) otworzyłem 15 złotych paczek, zarobiłem na skinach które mi poleciały 3.115 kredytów (można ? można.)
Kredyty zainwestowałem w 1.000 energii, resztę kredytów trzymam, może będzie jakaś promocja na energie to sobie kupie.
Ale tak czy owak, bez wydawania realnych pieniędzy nie dałoby się wbić TOP w tej grze, no nie ma takiej opcji zwłaszcza teraz.
O grindowaniu UM w treningu podstawowym już nawet nie wspomnę, wszystko trwa długo i mało daje % do OVR, więc nie wiem jak gracze którzy mają po 100 UM w każdej statystyce postaci, wbijają je dalej?,
bo co takie CK 150 energii im da ? nie wielki % do UM głównej do tego dochodzi TK na 10 lvl, które też nie wiele da tak dużym UM postaci, wbijanie ręcznie podstawowego treningu, jest bardzo monotonne i czasochłonne.

Podsumowując:
Generalnie gra jest ustawiona pod portfel konsumenta, nie jest to typowa gra F2P gdzie swoim czasem i poświęceniem możemy osiągnąć dosłownie wszystko i być najlepszym, masz kasę? rządzisz! taka jest ta gra, niestety Sad
Nowi gracze jeśli nie znają mechaniki gry oraz nie widzą co i jak, szybko zrezygnują z tej gry, a gdy wejdą w sklep i zobaczą ceny, już nigdy do niej nie wrócą.

Mi osobiście fajnie spędza się czas w FT nie mam parcia na OVR, od czasu do czasu sypnę jakimiś groszami Wink Pracuje i zarabiam więc te 200zł mnie nie zbawi. I generalnie jest wporzo, ale tak jak mówię bez wkładu własnego ciężko jest w tej grze.
Takie cenzura ze gierka jest ustawiona pod hajs, gram w ta gierke juz 3 miesiace i latam w secie za 10k a nie wydalem na ta gre ani grosza, aktualnie mam 113 OVR, prawie 114. Trzeba miec mozg i zarabiasz na rynku bez wydawania kasy (dodam rowniez ze nie gram wogole trickow, a jak sa w zadaniach to odpalam i daje walkowera) Aktualnie zbieram hajs na seta jakiegos za 20k i lece malymi krokami do 120 ovr.
Zarejestrowałem się tylko dla tego tematu bo nie mogę już znieść tych jęków, że gra jest p2w. Oczywiście, że gra jest p2w jeżeli chcesz być w top10. To chyba logiczne, że jak każda gra i ta musi się jakoś utrzymywać. Pytanie czy bycie w top10 gwarantuję Ci wygrywanie wszystkiego co się da ? Oczywiście, że nie. Jestem posiadaczem złotego seta, mam 120 OVR i włożyłem w tą grę 89zł miesiąc albo dwa po wystartowaniu serwera ? Za oszałamiającą cene 2k kredytów na tamten moment mogłem kupić sobie czerwone spodenki +34 kondycji (XD) teraz za tą cenę można złożyć set. Jak my zaczynaliśmy grę(mam na myśli graczy, którzy startowali wraz ze startem serwera) liczyliśmy na farta, że trafi nam się złota paczka z pojedynków na tricki albo treningu podstawowego + oczywiście zadania i ewentualnie jakieś eventowe paczki na Wielkanoc i Boże Narodzenie. Nie mieliśmy pakietów startowych, nie mieliśmy paczek po 20 kredytów tylko po 8, nie mieliśmy możliwośći handlowania boostingami, nagrody za pojedynki na tricki były tak opłacalne, że mnie osobiście nawet nie chciało się ich grać. Ja na ten moment mam złoty set, 13k kredytów i 5 złotych itemów na handel. Fakt,spędziłem dziesiątki godzin w śledzeniu rynku, wyszukiwaniu okazji i sprzedawanie ich z odpowiednia marżą.Zaczynałem handel od tego, że opchnąłem bodajże 4-5 wielkanocnych paczek po 200 kredytów. Teraz handluje setami, kupując pojedynczo itemy za dużo niższą cenę, wystarczy poświęcić trochę czasu, nic za darmo nie dostaniesz. Każdy z nowych graczy ma strasznie roszczeniowe podejście, najlepiej dostać wszystko za darmo i płakać, że gra p2w. Weź się za trening, śledź rynek, poświęć trochę czasu i trenuj a napewno prędzej czy później trafisz do 1 ligi, w której dostajesz energie i piłki. W każdej grze czy nawet w życiu potrzeba czasu aby się rozwinąć, więc otrzyj jeden z drugim łzy i weź się do roboty. Serdeczne ELO!
adam zawada, gdybym mógł to polałbym Ci Smile
Więcej takich głosów rozsądku, bo inaczej zostanie odebrane, jeśli napisze to Admin, a inaczej, kiedy gracz. Brawo dla Ciebie.

Po 3 miesiącach nieaktywności przenoszę do Archiwum. // Serge

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości