Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luźne nagrywki z FootballTeam
Rainbow 
~!Hejka!~

W sumie już dawno chciałem zamieścić tutaj tego posta, lecz szukałem odpowiedniej rubryczki... BANG! -
   Zauważyłem, że ktoś tutaj wrzucił filmik z otwierania paczuszek to pomyślałem dlaczego nie wrzucić tutaj swoich nagrywek  Big Grin Tongue

Przechodząc to sedna postu  - Chciałem Cię drogi użytkowniku zaprosić do objerzenia filmiku i zostawienia ocenki czy idę w dobrym kierunku  Sleepy

Link do Playlisty z Footballteam: 

Huh
Odpowiedz
Wincy kolorków, dodaj jakieś miganie jeszcze i koniecznie większa czcionka!
Odpowiedz
Dokładnie...nawet dźwięk postaram się podrzucić.
Proszę zmienić czcionkę i tę tęczę w poście, bo nie tak powinno to wyglądać.
Odpowiedz
(02.07.2019, 15:40)Bumerang napisał(a): Wincy kolorków, dodaj jakieś miganie jeszcze i koniecznie większa czcionka!

Jakby była taka możliwość to jasne żebym dodał - kto nie lubi migocących swiatełek?
Odpowiedz
(02.07.2019, 16:51)Banka2YT TD napisał(a):
(02.07.2019, 15:40)Bumerang napisał(a): Wincy kolorków, dodaj jakieś miganie jeszcze i koniecznie większa czcionka!

Jakby była taka możliwość to jasne żebym dodał - kto nie lubi migocących swiatełek?
Epileptyk
Odpowiedz
(02.07.2019, 16:01)Ten Dobry napisał(a): Dokładnie...nawet dźwięk postaram się podrzucić.
Proszę zmienić czcionkę i tę tęczę w poście, bo nie tak powinno to wyglądać.

(02.07.2019, 16:53)Bumerang napisał(a):
(02.07.2019, 16:51)Banka2YT TD napisał(a):

Epileptyk
W sumie to jego problem będzie, ale spokojnie TD juz pewnie mysli jak dźwiek dodać do postu to sobie odworzy nie patrząc na literki i swiatelka ^.^
Odpowiedz