#1
Moduł, w którym chcesz coś zmienić:

Sposób zaliczania interwencji obrońców.

Opis propozycji \ pomysłu:

Pomysł / propozycja polega na tym aby całkowicie zmienić sposób naliczania punktów interwencji obrońcom podczas meczów w walce o medale. Obrońcy jako jedyna pozycja w FT ma bardzo rygorystyczne wymagania w walce o medale- pytanie brzmi dlaczego ? Dlaczego obrońca który zdobywa pewną liczbę interwencji w meczu po stracie bramki ma je sobie odejmować ? A co jeśli bramka padnie po stałym fragmencie ( rzut wolny / rzut karny ) a faulującym będzie zawodnik z innej linii ?

Uzasadnienie przydatności:

Uzasadnienie ? Najprostsze będzie takie, że obrońcy są w pewien sposób dyskryminowani w walce o medale. Ktoś może w całym sezonie nazbierać dużo interwencji z czystym kontem a w kilku meczach drużyna straci kilka bramek ze stałych fragmentów gry nie z winy obrońców i szansę na medal szlag trafia ? Uważam, że wymóg dotyczący ''czystego konta dla obrońcy '' powinien zostać usunięty a interwencje powinny liczyć się normalnie (tak jak bramki dla napastników / asysty dla pomocników oraz minuty z czystym kontem dla bramkarzy).
#2
Nie. Przecież nie bez powodu naliczanie interwencji do rankingu zostalo zmienione (wczesniej bylo tak jak mowiles) bo takie cos promuje tak naprawfe najslabszych obroncow z najslabszych klubow. Oni zaliczaja najwiecej interwencji mimo ze traca równie duzo goli. Z tego powodu wlasnie teraz naliczanie jest fair
#3
A jakby tak. Wprowadzić algorytm udane interwencję i ilość minut obrońcy bez straty gola. Wtedy nie promujemy najsłabszych obrońców, tylko już tych najlepszych i zespoły z najlepszą defensywa.
#4
Jestem za, lecz lepszym pomysłem byłoby właśnie jak napisał Pan u góry, żeby zliczać interwencje i minuty na boisku Big Grin