Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od bana
Moje id: 1796

Dzień dobry.
Dostałem informacje, że zostałem zbanowy za multikonto z id:5498
Oczywiście nie zgadzam się z tym, bo jest to dla mnie jedna wielka pomyłka, ponieważ nie gram z tym kolegą na jednym ip, ani nic z tych rzeczy!
Jest to moj kumpel z klubu (w rzeczywistosci) i to ja namowilem go do gry i gralismy w zespole ft, gdzie prawie wszyscy sie znamy i są to moi kumple, ktorym polecilem gre.
Jedyne kiedy moglismy sie zalogowac z jednego ip, to jak kolega do mnie przyszedl i chcial wejsc sobie na ft, ale to moze bylo z 2 razy! Więc kompletnie nie rozumiem za co ten ban Smile
To ze kolega moze z 2 razy sie u mnie zalogowal na kompie czy telefonie, bo duzo czasu spedzamy razem chyba nic nie znaczy? Tym, bardziej ze kolega ostatnio odpuscil troche granie i rzadko sie loguje, a nagle wlecial ban za multikonto... Tym bardziej, ze nie ma nawet czegos takiego ze razem mieszkamy i mamy jedno wi fi czy cos, tylko po prostu gramy calkowicie osobno.
Mam nadzieje ze wyjasnimy to z administracja jak najszybciej, bo kupa ludzi z klubu na mnie liczy ktory prowadze.
A tez jestem graczem ft od pierwszego dnia serwera i prawie caly moj klub w ft to ja zachecilem do gry i mocno sie zaangazowalem.
Pozdrawiam! Smile
Odpowiedz
Jak chcecie możemy wysłać zdj danych z adresem zamieszkania czy coś żeby udowodnić że po prostu gramy kompletnie osobno Smile
Odpowiedz
Oczywiście, że się nie zgadzasz. Oczywiście to kolega/mama/brat/wujek/siostra.
Za wspólne IP nie ma bana, za złamanie innych pkt 19 pkt regulaminu już jest.
Odpowiedz
Ale nadal nie widzę żebym złamał 19 pkt. Regulaminu.
Nie graliśmy nawet z jednego kompa ani nic takiego. Więc kompletnie to nie ma sensu czy to brat, kolega, siostra, mama... Bo nie było wspólnych regularnych logowan.
Zdarzyło się to może 2 razy, kiedy kolega do mnie przyszedł i tyle.
Prosiłbym o podanie czas logowan i ip tego.
Chyba że chodzi ze kupiłem item od niego bo potrzebowałem do wymiany, ale to chyba normalne że w tej grze gracze że sobą handluja itd? Bo żadnych innych powiązań nie mamy ostatnio, po za tym że jesteśmy w jednym klubie w ft. A tym bardziej wspólnych logować ani nic. A kolega w ostatnim miesiącu zalogował się może 2 razy :p

I poprosiłbym o konkrety, bo inaczej nawet nie wiem przed czym się bronić Smile
Jakieś logi podajcie które wpłynęły na decyzję wasza.
Odpowiedz
Jakaś odpowiedź udzielicie? Smile
Odpowiedz
Admini tutaj żyją czy nie?
Podacie mi konkrety powód bana?
Bo w mailu powód był "Multikonto", a multikonto to jest jak jedna osoba zarządza dwoma lub więcej kontami. A ja z tym kolesiem który tez dostał bana nie mam nic wspólnego po za tym że to mój kolega i zaprosiłem go do gry!!
Odpowiedz