Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANIE OD BANA
Witam, piszę o odwołanie bana dla ID:665 i ID:984, powodem bana jest multikonto pomiędzy tymi dwoma kontami. Pierwsze konto należy do mnie, a drugie do mojej dziewczyny. Oboje gramy w FT od samego początku serwera i tym bardziej zależy nam na pozytywnym i jak najszybszym rozwiązaniem tej sprawy, ponieważ dalej chcemy cieszyć się tą grą. Co do samego powodu bana: konta zostały założone i były użytkowane przez 2 różne osoby; nie mają podobnych nicków, maili czy czasów logowań; jak to jest określone w regulaminie - styl wypowiedzi NIE sugeruje, że opiekę nad tymi kontami sprawuje ta sama osoba; oboje jesteśmy w różnych klubach i nigdy nie wymienialiśmy się itemami i w ogóle nie handlowaliśmy między sobą. Dodatkowo lokalizacja miejsc, z których się logujemy jest różna. Jedynie co mogło być podejrzane to to że raz na jakiś (maksymalnie 1 - 3 razy w miesiącu) czas jedno z nas wchodziło za prośbą, na konto drugiej osoby żeby wejść na trening klubowy o danej godzinie, jeśli druga osoba nie mogła. Czytając regulamin nie natknąłem się na zakaz zastępstw, a to jest prawdopodobnie jedyne zastrzeżenie co do naszej gry, więc proszę o odwołanie bana dla nas.
Proszę o odpowiedź i mam nadzieję, że wspólnie rozwiążemy tą sprawę, bo tak jak wspominałem gramy od początku serwera i chcemy grać dalej.
Pozdrawiam Gajda
Odpowiedz
Twierdzisz, że dokładnie przeczytałeś pkt 19, ale jednocześnie okazujesz, że tego N I E zrobiłeś. Polecam doczytać o zasiadaniu.
Odpowiedz
Czy zasiadanie to wejście na 2 min na konto, tylko po to żeby kliknąć trening klubowy ? Bo tylko w ten sposób to wyglądało i tak jak pisałem były to sporadyczne przypadki, co według mnie nie można traktować jako zasiadanie.
Odpowiedz
Rozumiem że zarówno ja jak i inni ludzie na forum z podobnymi sprawami nie doczekamy się na jakąkolwiek formę "rozmowy", bo jeśli admin odpisuje kilku osobom raz na dwa dni to nikt nie rozwiąże tutaj swojej sprawy i to tylko pokazuje jak traktujecie starych graczy, a jak nowych, wszystkie akcje promocyjne itp. Cały czas podczas gry dochodziły do mnie opinie że gra jest jaka jest, jednemu bardziej się podoba innemu mniej, ale administracja tego serwera jest tragiczna i to zdecydowanie najsłabszy punkt tej gry.
Odpowiedz
Zdecydowana większość ludzi nie ma takiego problemu, bowiem przestrzega regulaminu. Nie będziemy do siebie pisać długich rozmów, bo ban jest słuszny i zostaje podtrzymany.
Odpowiedz
Dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie
Odpowiedz
Sam na nie odpowiedziałeś.
Odpowiedz
Tak, odpowiedziałem że nie. Czyli zgadzasz się ze mną i z tym że ban jest niesłuszny ?
Odpowiedz
Gierki słowne są zbędne i są stratą czasu. Ban zostaje podtrzymany.
Odpowiedz
Dalej nie dostałem odpowiedzi na to czy dostałem bana za zasiedzenie konta i jak tak, to czy za wejście na trening klubowy u drugiej osoby , czy za coś innego.
Odpowiedz
Po 5 dniach czekania od ostatniego postu, dalej nie dostałem żadnej odpowiedzi.
Odpowiedz
Minął już ponad tydzień, to jest poważna administracja ?
Odpowiedz