Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pojedynki na tricki i komiczny system dobierania przeciwników
Dobry FT-wicze.
Przyszedłem trochę ponarzekać na system dobierania przeciwników w pojedynkach na tricki. Na samym początku swojej przygody z FT (jakoś miesiąc temu) wszyscy przeciwnicy posiadali o wiele lepsze karty, co jeszcze byłem w stanie zrozumieć - bo byłem nowy. Jednak po jakimś  tygodniu mojego narzekania na czacie, coś jakby się "naprawiło" i o dziwo walki i karty były wyrównane. Coś jednak ponownie zmieniło się minionej soboty. Ni z gruchy ni z pietruchy wszyscy przeciwnicy, których zaczęło mi dobierać karty mają ulepszone MAKSYMALNIE. Rzucam w pierwszej rundzie Ruletkę 21, a koleś kładzie Podcinkę 30.... Moja maksymalna karta ma 29 ;_; Proszę mi nie wmawiać, że wszystko jest okej, tylko jeżeli czyta to jakiś gamedeveloper niech przyzna się do błędu/whatever.
P.S. - Nie są to tylko moje spostrzeżenia. Zawodnicy z klubu także to zauważyli...
Odpowiedz
Nie ma do czego się przyznawać. MMR działa poprawnie.
Odpowiedz
Widzę, że gamedev nieogarnięty, no nic pozostaje grać na tym co jest.
Odpowiedz
mozna miec dobre mmr ze slabszymi poziomami, powygrywales swoje i jestes w grupie mistrzowskiej, zamiast wyzywac od nieigarow, pozostaje ci scisnac poslady i wbijac mozolnie tricki grajac na tych co maja maxa
Odpowiedz
(17.07.2019, 03:42)deLigt napisał(a): mozna miec dobre mmr ze slabszymi poziomami, powygrywales swoje i jestes w grupie mistrzowskiej, zamiast wyzywac od nieigarow, pozostaje ci scisnac poslady i wbijac mozolnie tricki grajac na tych co maja maxa

Czy Ty siebie słysysz? Jakie ścisnąć poślady jak 10/10 pojedynków jest przegranych>? To świadczy o jednym POPSUTYM DOBIERANIU
Odpowiedz
Albo o fatalnych skillach Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości