Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pojedynki na tricki i komiczny system dobierania przeciwników
Dobry FT-wicze.
Przyszedłem trochę ponarzekać na system dobierania przeciwników w pojedynkach na tricki. Na samym początku swojej przygody z FT (jakoś miesiąc temu) wszyscy przeciwnicy posiadali o wiele lepsze karty, co jeszcze byłem w stanie zrozumieć - bo byłem nowy. Jednak po jakimś  tygodniu mojego narzekania na czacie, coś jakby się "naprawiło" i o dziwo walki i karty były wyrównane. Coś jednak ponownie zmieniło się minionej soboty. Ni z gruchy ni z pietruchy wszyscy przeciwnicy, których zaczęło mi dobierać karty mają ulepszone MAKSYMALNIE. Rzucam w pierwszej rundzie Ruletkę 21, a koleś kładzie Podcinkę 30.... Moja maksymalna karta ma 29 ;_; Proszę mi nie wmawiać, że wszystko jest okej, tylko jeżeli czyta to jakiś gamedeveloper niech przyzna się do błędu/whatever.
P.S. - Nie są to tylko moje spostrzeżenia. Zawodnicy z klubu także to zauważyli...
Odpowiedz
Nie ma do czego się przyznawać. MMR działa poprawnie.
Odpowiedz
Widzę, że gamedev nieogarnięty, no nic pozostaje grać na tym co jest.
Odpowiedz
mozna miec dobre mmr ze slabszymi poziomami, powygrywales swoje i jestes w grupie mistrzowskiej, zamiast wyzywac od nieigarow, pozostaje ci scisnac poslady i wbijac mozolnie tricki grajac na tych co maja maxa
Odpowiedz
(17.07.2019, 03:42)deLigt napisał(a): mozna miec dobre mmr ze slabszymi poziomami, powygrywales swoje i jestes w grupie mistrzowskiej, zamiast wyzywac od nieigarow, pozostaje ci scisnac poslady i wbijac mozolnie tricki grajac na tych co maja maxa

Czy Ty siebie słysysz? Jakie ścisnąć poślady jak 10/10 pojedynków jest przegranych>? To świadczy o jednym POPSUTYM DOBIERANIU
Odpowiedz
Albo o fatalnych skillach Big Grin
Odpowiedz
Wydaje mi się że najwyższym błędem i jedynym w pojedynkach na triki jest liczenie do top tygodnia ponktow a nie ilości wygranych, gdyby liczyć w 3ptk,remis1,przegrana 0, moim zdaniem taktyki miały by wiekrzy sens
Odpowiedz
Miałyby mniejszy, albowiem wtedy bardzo dużo graczy miałoby takie same wyniki i zamiast 1 piłki należałoby dawać kilkanaście/kilkadziesiąt piłek.
Odpowiedz
(16.07.2019, 18:12)Poziomka napisał(a): Dobry FT-wicze.
Przyszedłem trochę ponarzekać na system dobierania przeciwników w pojedynkach na tricki. Na samym początku swojej przygody z FT (jakoś miesiąc temu) wszyscy przeciwnicy posiadali o wiele lepsze karty, co jeszcze byłem w stanie zrozumieć - bo byłem nowy. Jednak po jakimś  tygodniu mojego narzekania na czacie, coś jakby się "naprawiło" i o dziwo walki i karty były wyrównane. Coś jednak ponownie zmieniło się minionej soboty. Ni z gruchy ni z pietruchy wszyscy przeciwnicy, których zaczęło mi dobierać karty mają ulepszone MAKSYMALNIE. Rzucam w pierwszej rundzie Ruletkę 21, a koleś kładzie Podcinkę 30.... Moja maksymalna karta ma 29 ;_; Proszę mi nie wmawiać, że wszystko jest okej, tylko jeżeli czyta to jakiś gamedeveloper niech przyzna się do błędu/whatever.
P.S. - Nie są to tylko moje spostrzeżenia. Zawodnicy z klubu także to zauważyli...

Potwierdzam
Odpowiedz
Dobieranie osób do pojedynków nie jest prawidłowe, zbiorę dowody na to i w najbliższym czasie przedstawię tutaj na forum.
Odpowiedz
Top tyg w którym liczą się pkt to jest jedna wielka porażka. Myślę ze każdy kto ma grupę na messengerze wie ze ludzie podkładają pojedynki i są nie do złapania. Jeśli Administracja wierzy ze jedna osoba jest w stanie 8 razem stanąć na podium z czego wygrać 5 razy to pozdrawiam Big Grin Cała przyjemność z gry jest zabierana uczciwym graczom którzy nie są w stanie zbliżyć się do podium nawet. Nie zarzucajcie mi ze nie potrafię  grac bo jak widzę co się dzieje to nie gram nawet na pkt tylko żeby wygrać pojedynek. Chodzi mi o mechanikę top tyg którą moim zdanie odbywa się na nie fair zasadach. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Myślę, że było to już poruszane na forum, ale każdy kto gra tricki i ma wszystkie karty na maxa widzi, że nie ma szans na top 3 pojedynków z graczami nie trenującymi szarych czy niebieskich kart, którym dobiera się dużo słabszych przeciwników. Wtedy jest łatwo zrobić średnią 4000 pkt w całym tygodniu, praktycznie niemożliwą do zrobienia przez pojedynkowanie się z równym sobie. Spróbowałem w tym tygodniu jeszcze raz, byłem po 3 dniach w top 10 i zrezygnowałem, bo niewytrenowana czołówka odjechała z łatwością.
No i każdy grający też wie że cały wątek pojedynków możemy omawiać sobie tylko we własnym gronie bo z góry przecież wszystko dobrze wygląda i działa Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości